ببینید: تغییرات باورنکردنی هانده ارچل قبل از عمل و سپس از عمل

[ad_1]

هانده ارچل برای دستیابی به زیبایی عمل چشم بادومی و بیچکتومی را انجام داده و گونه، لب و چانه‌اش را پرکرده است. تصاویری از هانده ارچل قبل از عمل را ببینید.

هانده ارچل یکی از محبوب‌ترین بازیگران حال آماده ترکیه به حساب می‌آید که بار‌ها نیز توسط سایت‌های با اعتبار دنیا به نام زیباترین زن دنیا معروف است. شاید بسیاری از شما متوجه تغییر ظاهر او و لاغرتر شدن شکل او در تصاویرش شده باشید، اما آیا می‌دانید او برای لاغرتر شدن شکل خود چه کرده؟

هانده ارچل قبل از عمل

تصاویری از هانده ارچل قبل از عمل و تغییرات او بعد از عمل را ببینید
هانده ارچل قبل از عمل و تغییرات او سپس از عمل

گفته می‌شود که دلیل اصلی تغییر ظاهر هانده ارچل، بیچکتومی یا تخلیه کردن چربی‌های گونه و در نتیجه لاغر شدن شکل اوست. تخلیه چربی‌های شکل سبب می‌شود که چربی لپ‌ها از بین رفته و استخوان گونه آشکار گردد. در نتیجه اون نیز شکل کشیده‌تر و زاویه دارتر دیده می‌شود.

اگر تصاویر قبل از جراحی هانده ارچل در سریال «عشق سخن حالیش نیست» را به یاد داشته باشید قطعا داشتن آگاهی درباره این جراحی برایتان جذاب خواهد بود. جراحی تخلیه چربی‌های لپ، در سراسر دنیا تحت عنوان «بیچکتومی» یا «تخلیه چربی باکال» شناخته می‌شود.

هانده ارچل بازیگر زن کم سن ترک است، که با بازی در سریال “دختران آفتاب”، درون شغل بازیگری شد. سپس با ایفای نقش “عمر” در سریال “عشق سخن حالیش نمیشه” به شهرت رسید. آخرین سریالی که در اون وجود داشت،‌ سریال “تو در خانه‌ام را بزن” است.

هانده با ایفای نقش “ادا ییلدیز” در سریال تو در خانه‌ام را بزن به زیبایی درخشید. پارتنر او را “کرم بورسین” ایفا کرده بود. هانده پس از همکاری با کرم و شناخت زیادتر او، علاقه‌ای نسبت به او پیدا کرد. سپس از اتمام این سریال هانده و کرم به طور رسمی درون رابطه عاشقانه شدند. اما مدتی سپس این عشق نیز بی سرانجام ماند.

عمل های زیبایی هانده ارچل

  • زیبایی چشم بادامی
  • پر کردن گونه
  • بوتاکس ماساژور
  • بیچکتومی
  • پرکننده لب و چانه

زیبایی دندان هانده ارچل

زیبایی دندان هانده ارچل
زیبایی دندان هانده ارچل

دندان‌های هانده یکی از زیباترین دندان‌ها است که کاملا طبیعی نیست، اما با این حال فراوان زیباست. به همین خاطر چهره تبلیغاتی خمیردندان سیگنال در ترکیه، این بازیگر خوش خنده است. کلمه هانده که نام این بازیگر است، به معنای خندیدن می‌باشد.

این بازیگر معتقد است که نام افراد روی زندگی و شخصیت شان دلیل‌ گذار است. او عقیده دارد که خندیدن راه حل کلیدی خوشبختی در زندگی است و هر دری را دوباره می‌ کند؛ همچنین علامت اطمینان بنفس است‌. فرقی ندارد که چه اتفاقی می‌ افتد؛ چیزی را پیدا کنید که دلیل شود در هر ثانیه خندیدن به لبتان بیاورد.

مطالب دیگر:

سوالات متداول

پزشک زیبایی هانده ارچل کیست؟

Ufuk Askeroğlu (پزشک اوفوک اسکراوغلو)

قد هانده ارچل چند سانتی‌متر است؟

یک و هفتاد و پنج سانتی‌متر

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قطعه دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

….

[ad_2]