بدترین آخر بندی ها در فیلم های ابرقهرمانی ؛ غم انگیزترین آخر ها

[ad_1]

بسیاری از آثار ابرقهرمانی آخر بندی خوبی نداشتند. دنبال ما باشید تا به بدترین آخر بندی ها در فیلم های ابرقهرمانی بپردازیم.

در چند سال اخیر، انتظارات طرفداران از فیلم‌های ابرقهرمانی (بهترین فیلم ها و سریال های ابرقهرمانی 2021) فراوان زیاد افزایش یافته است و کمپانی‌های سازنده کوشش دارند تا بهترین نسخه از فیلم‌های خود را ارائه دهند. در حالی که فروش فیلم‌های ابرقهرمانی فراوان زیادتر شده، به مطالعه شاهد اُفت کیفیت ساخت این دسته از فیلم‌ها هستیم.

همانطور که گفته شد، از فیلم‌های ابرقهرمانی صبر بسیاری می‌رود که بتوانند یک دلیل‌ کم نقص و عالی را تحویل دهند. البته یک فیلم ابرقهرمانی خوب باید از چند جهت طرفداران را راضی نگه دارد. این داستان از کیفیت جلوه‌های مخصوص تا فیلمنامه با کیفیت و اهداف منطقی شرور قصـه را در بر می‌گیرد، اما یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک فیلم خوب، آخر بندی اون است.

آخر بندی هر فیلمی توانایی این را دارد تا یک فیلمنامه نسبتاً بد را نجات دهد و به یک فیلم (بهترین فیلم های مارول و دی سی) خوب تبدیل کند و حتی این می‌تواند برعکس باشد. آخر بندی خوب یکی از ویژگی‌های مهم هر فیلمی است که کاگردان باید تمام کوشش خود را بکند تا بهترین نوع اتمام فیلم را بسازد. در ایتن مقاله تصمیم داریم تا بدترین آخر بندی ها در فیلم های ابرقهرمانی را به شما معرفی کنیم.

بدترین آخر بندی ها در فیلم های ابرقهرمانی

غم انگیزترین آخر ها

شما می‌توانید فهرست بدترین آخر بندی ها در فیلم های ابرقهرمانی را در یک دید در لیست زیر مشاهده کنید:

photo 2022 08 19 14 42 25
بدترین آخر بندی ها در فیلم های ابرقهرمانی

آخر بندی هر فیلمی می‌تواند به اون ضربه بزند یا حتی اون را خوب تر کند. فیلم‌هایی در دنیای دی‌سی و مارول (توانا ترین ابر قهرمان های دی سی و مارول) وجود دارند که آخر بندی فراوان بدی داشتند و همین داستان دلیل شد با فروش و نقدهای بدی مواجه شوند. تا انتهای مقاله با ما دنبال باشید تا به بدترین آخر بندی ها در فیلم های ابرقهرمانی بپردازیم.

لیگ عدالت 2017 (Justice League)

photo 2022 08 19 21 03 14 Copy
بدترین آخر ها در آثار ابرقهرمانی

یکی از بدترین آخر بندی ها در آثار ابرقهرمانی به فیلم لیگ عدالت که در سال 2017 اکران شد می‌رسد. این فیلم در ابتدا قرار بود با انتقام جویان (انتقام جویان مارول و Squid Game ) رقابت داشته باشد، اما فیلمنامه فراوان زیاد بدی داشت و نتوانست انتظارات طرفداران را بر آورده کند. علاوه بر فیلمنامه، جلوه‌های مخصوص بد و مشکلات دیگر، دلیل شدند تا این فیلم شکست بخورد و جزو بدترین فیلم‌های ابرقهرمانی قرار بگیرد.

همچنین این فیلم (بهترین فیلم های دی سی 2022 (DC)) آخر بندی فراوان کلیشه‌ای و قابل حدسی داشت که به هیچ وجه طرفداران را راضی نکرد. در انتهای فیلم استپن ولف تمام مکعب‌های مادر را جمع آوری کرده بود، اما به راحتی شکست خورد و می‌توان گفت که هیچ جنگ عالی و عظیمی نداشت و بدترین آخر ممکن را برای فیلم رقم زد.

بتمن در برابر سوپرمن 2016 (Batman V Superman)

بدترین پایان بندی ها در فیلم های ابرقهرمانی
بدترین آخر در فیلم های ابرقهرمانی

فیلم بتمن در برابر سوپرمن (بهترین کمیک های سوپرمن) یکی از فیلم‌های مورد صبر سال 2016 بود که جنگ بین توانا‌ترین ابرقهرمانان دی‌سی () را به عکس می‌کشد. این فیلم در کل از باگ‌های داستانی و اهداف غیر منطقی زیادی درد می‌برد و نمی‌تواند بیننده را در سینما به وجد بیاورد. یکی از مشکلات این فیلم که فراوان زیاد مورد تمسخر قرار می‌گیرد، مهربانی بتمن به سوپر به سبب یکی بودن اسم مادرشان است.

این فیلم آخر بندی فراوان زیاد بدی داشت و حتی مرگ سوپرمن هم نتوانست آخر خوبی برای اون رقم بزند. در واقع مرگ سوپرمن یکی از مشکلات این فیلم است که اهداف فیلم لیگ عدالت (بهترین کمیک های لیگ عدالت) را لو می‌دهد. سپس از این اتفاق طرفداران این خیال را زده بودند که در فیلم لیگ عدالت سوپرمن زنده خواهد شد که همین اتفاق هم افتاد. این فیلم بدترین آخر بندی در فیلم های ابر قهرمانی را به خود اختصاص می‌دهد.

پرندگان شکاری 2020 (Birds of Prey)

بدترین پایان بندی ها در فیلم های ابرقهرمانی
بدترین آخر بندی در فیلم های ابر قهرمانی

فیلم پردنگان شکاری به کارگردانی کتی یان در سال 2020 اکران شد که فیلم فراوان بدی بود. البته این فیلم با بازیگری عالی مارگو رابی فراوان جذاب می‌شود، اما دوباره هم نمی‌تواند با این مورد به یک فیلم ابرقهرمانی (15 ابرقهرمان شکنجه شده در کمیک ها) خوب تبدیل شود. این فیلم در مورد تیم زنان دی‌سی روایت می‌شود که با شرور قصـه، یعنی Black Mask مبارزه می‌کنند.

این فیلم علاوه بر باگ‌های قصـه و فیلمنامه فراوان زیاد بد، یک آخر بندی فراوان بدتر دارد که دلیل می‌شود طرفداران از اون نا راضی باشند. Black Mask یکی از شرورهای فراوان سرشناس دنیای دی‌سی (نظم دیدن فیلم های دی سی) است که طرفداران زیادی دارد و هنگامی شرور یک فیلم باشد، از اون دلیل‌ صبر زیادی می‌رود. Black Mask در این فیلم فراوان زیاد بد به عکس کشیده شد و در آخر به راحتی توسط هارلی کویین به کشتن رسید که بدترین آخر در فیلم های ابرقهرمانی را رقم زد.

ابدی ها 2021 (Eternals)

بدترین پایان بندی ها در فیلم های ابرقهرمانی
بدترین آخر بندی ها در آثار ابرقهرمانی

فیلم ابدی‌ها (حقایق پنهان فیلم Eternals ؛ نکته های کتاب مارول که در فیلم نیست) یکی از بدترین آخر ها در آثار ابرقهرمانی را دارد. این فیلم جزو فیلم‌های فاز چهارم مارول است که در سال 2021 اکران شد. فیلم ابدی‌ها در واقع فیلم بدی نیست، اما آخر بندی فراوان بدی دارد که دلیل می‌شود آنطور که باید محبوب نباشد. این فیلم قصـه یک گروه به نام ابدی‌ها (Eternals) را به عکس می‌کشد که کوشش دارند کره زمین را از وجود هیولاها پاک کنند و هزاران سال در آنجا زندگی کرده‌اند.

یکی از دلایلی که این فیلم آخر بندی ضعیفی دارد، این است که به شکل ناگهانی متوجه می‌شویم توانا‌ترین شخصیت این گروه، ایکاریس در واقع شرور قصـه می‌باشد. او تصمیم دارد تا مأموریت خود را نسبت به نابودی زمین توسط سلستیال به آخر برساند و با مخالفت گروه (هر آنچه که درباره فیلم اترنالز باید بفهمید) خود رو به رو می‌شود. در طول این مخالفت‌ها نبردی شکل می‌گیرد و هنگامی که ایکاریس موقعیتی برای برنده شدن داشت، تنها به سبب قبل‌ای که با سرسی به یاد آورد تسلیم شد که ابداً منطقی نبود.

پزشک استرنج در چند جهانی جنون 2022 (Doctor Strange in the Multiverse of Madness)

بدترین پایان بندی ها در فیلم های ابرقهرمانی
بدترین آخر بندی ها در فیلم های ابرقهرمانی

قطعه دوم فیلم پزشک استرنج (تئوری های فیلم پزشک استرنج در دنیا های موازی جنون) یکی از مهم‌ترین فیلم‌های فاز چهارم مارول است که قصـه پزشک استرنج را در راه نجات دنیاهای موازی به عکس می‌کشد. فیلم پزشک استرنج در چند جهانی جنون فراوان شور انگیز است، اما آخر بندی فراوان کلیشه‌ای و بدی دارد. این فیلم به دلایلی نتوانست تمام انتظارات طرفداران را بر آورده کند و آخر بندی بد اون یکی از این دلایل بود.

در این فیلم آمریکا چاوز (بهترین کمیک های آمریکا چاوز) را شاهد هستیم که قدرت جا به جایی در بین دنیاهای موازی را دارد، اما قادر به کنترل این قدرت‌ها نیست. اسکارلت ویچ کوشش دارد تا قدرت‌های او را بگیرد و پزشک استرنج کوشش می‌کند تا او را از دست واندا نجات دهد. آخر بندی این فیلم فراوان کلیشه‌ای و بد می‌باشد، زیرا تا انتهای فیلم چاوز نمی‌تواند قدرت‌های خود را کنترل کند و سپس از اینکه پزشک استرنج به او می‌گوید به خودت اعتقاد داشته باش، می‌تواند به قدرت‌هایش مسلط شود.

فتنوس سبز 2011 (Green Lantern)

بدترین پایان بندی ها در فیلم های ابرقهرمانی
بدترین آخر بندی ها در فیلم های ابرقهرمانی

چراغ سبز یکی از فیلم‌های شکست خورده دی‌سی (بهترین کمیک های دی سی 2022) است با نقدهای فراوان منفی‌ای رو به رو شد. این فیلم قصـه فراوان بدی را ارائه می‌دهد که مخاطب را به شت خسته می‌کند. به دلایل فراوان متعددی فیلم چراغ سبز شکست خورد و نتوانست انتظاراتی که از اون داشتند را برطرف کند.

این فیلم همچنین از آخر فراوان بدی برخوردار است و انتظاری که از یک فیلم ابرقهرمانی خوب دارید را بر آورده نمی‌کند. این فیلم یک شرور فراوان خوب  به نام هکتور هاموند دارد که از پتانسل اون به خوبی استفاده نشد. او دشمن اصلی چراغ سبز است، اما در انتهای فیلم هنگامی به درجات بالای قدرت خود می‌رسد، به شکل یک هاله‌ای از دود نمایش داده می‌شود که جلوه‌های مخصوص فراوان زیاد بدی داشت.

مرد آهنی 3 2013 (Iron Man 3)

بدترین پایان بندی ها در فیلم های ابرقهرمانی
بدترین آخر بندی ها در فیلم های ابرقهرمانی

مرد آهنی 3 2013 (Iron Man 3)

قطعه سوم فیلم مرد آهنی (بهترین کمیک های مرد آهنی) از جمله فیلم‌هایی بود که با استقبال خوبی رو به رو نشد. این فیلم کاملاً بد نبود، اما از قصـه خسته کننده و آخر بندی نسبتاً بدی برخوردار است. این فیلم قصـه مبارزه تونی استارک با ماندارین را به عکس می‌کشد و پس اینکه خانه‌اش توسط این شرور بمب باران می‌شود کوشش می‌کند تا او را پیدا کند.

در این راه با پسری دوست می‌شود و به تونی کمک می‌کند تا لباس مرد آهنی (بهترین کمیک های قلب آهنی) را تعمیر کند. این فیلم آخر بندی راضی کننده‌ای به بیننده ارائه نمی‌کند. در انتهای این فیلم ما شاهد مبارزه تونی استارک با ماندارین هستیم، اما کسی که او را به شکل فراوان عجیبی می‌کشد، پپر است. پپر او را به راحتی از بین برد و نتوانست آخر خوبی به مخاطب ارائه دهد.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بدترین آخر بندی ها در فیلم های ابرقهرمانی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]