بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول ؛ نا امیدکننده ترین شخصیت های مارول

[ad_1]

دنیای سینمایی مارول شخصیت‌هایی دارد که فراوان ناامیدکننده بودند. دنبال ما باشید تا به بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول بپردازیم.

دنیای سینمایی مارول جزو پرطرفدارترین مجموعه‌های هالیوود می‌باشد و توانسته آثار فراوان عالی‌ای را برای طرفداران کمیک ارائه دهد. همچنین مارول شخصیت‌های فراوان زیادی را به مخاطبان خود معرفی کرد که اکثر اون‌ها را با الهام از دنیای کمیک به عکس کشید. شخصیت‌هایی از جمله قهرمانان که فراوان زیاد مورد توجه هواداران قرار گرفتند.

با این حال در بین تمام این شخصیت‌ها، تعدادی از اون‌ها فراوان ناامیدکننده بودند. این شخصیت‌ها پتانسیل فراوان زیادی داشتند تا خوب تر از چیزی که علامت داده شد باشند، اما مارول نتوانست از اون‌ها بهترین استفاده را بکند. در این مقاله تصمیم داریم تا بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول را به شما معرفی کنیم.

بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول

نا امیدکننده ترین شخصیت های مارول

شما می‌توانید فهرست بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول را در یک دید در لیست زیر مشاهده کنید:

بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول
بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول

دنیای مارول پر از شخصیت‌های ابرقهرمانی و شروری است که به خوبی توانستند در سینما توجه هواداران را جلب کنند، اما در بین اون‌ها کسانی هم بودند که فراوان ناامیدکننده ظاهر شدند. تا انتهای این مقاله با ما دنبال باشید تا به بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول بپردازیم.

میشل جونز (Michelle Jones)

بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول
بدترین شخصیت های دنیای Marvel

میشل جونز با بازی زندایا در سری فیلم‌های مرد عنکبوتی (رتبه بندی بهترین فیلم ها و سریال های مرد عنکبوتی) تام هالند ظاهر شد و روند تکامل شخصیتی جالبی را پشت سر گذاشت. او از یک علم آموز بد رفتار و خشک به معشوقه پیتر پارکر تبدیل شد و به هویت واقعی او پی برد، اما میشل جونز از اون دسته شخصیت‌هایی نیست که عامه تماشاچیان او را دوست داشته باشند.

ایفای نقش زندایا در این نقش راضی کننده است، اما در طی تمام ماجراهایی که با پیتر پارکر پشت سر گذاشت، نمی‌توان حس جالبی به او داشت. اما استون در نقش گوئن استیسی یک حس قلب گرمی و اطمینانی را به تماشاچیان می‌داد که او واقعا عاشق (عاشقانه‌ترین روابط مرد عنکبوتی) پیتر پارکر است، اما در مورد میشل جونز، این گفت و گو کمی به سو سلایق ویژه‌تری می‌رود که تمام تماشاچیان اون را درک نمی‌کنند. این دلیل می‌شود تا میشل حونز جزو بدترین شخصیت های دنیای مارول قرار بگیرد.

ملاکیث (Malekith)

بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول
بدترین شخصیت های MCU

ملاکیث یکی از شروران (مغرورترین شرور MCU از دید سایت جونی ) دنیای سینمایی مارول می‌باشد که برای اولین بار در فیلم ثور: دنیای تاریک ظاهر شد. این فیلم از جهاتی جزو بدترین فیلم‌های MCU به شما می‌رود، زیرا از مشکلات فیلمنامه‌ای و گنگ بودن قصـه و ایفای نقش‌های ناتوان بازیگران درد می‌برد. یکی دیگر از مشکلات این فیلم، وجود ملاکیث به نام شخصیت شرور این قصـه است.

شاید در دید اول یک شخصیت فراوان بد و خطرناکی به نظر برسد، اما او تنها یکی دیگر از شرورانی (ثروتمندترین شروران دنیای سینمایی مارول) است که هدف کلیشه‌ای تصاحب دنیا را دارد. ملاکیث به خودی خود بد نیست، اما عمق شخصیتی قابل توجهی ندارد و صرفاً به دنبال قدرت می‌رود. شخصیت‌های شرور نمادین فراوان بهتری همانند هلا و لوکی وجود دارند که به راحتی می‌توان اهداف اون‌ها را برای مواجهه با خدای رعد درک کرد. ملاکیث جزو بدترین شخصیت های دنیای سینمایی Marvel قرار می‌گیرد.

شاهین (Falcon)

بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول
بدترین شخصیت های دنیای سینمایی Marvel

معرفی اولیه فالکون جذاب و عالی بود، اما صادقانه او به شخصیتی تبدیل شده است که فراوان یاد بردن شدنی می‌باشد و این حقیقتی تاسف بار خواهد بود. سمی ویلسون همه چیز برای تبدیل شدن به یک قهرمان جذاب را داشت، اما قصـه او هیچ وقت واقعاً جهت جالبی را به خود نگرفته است. او حتی سریال اختصاصی فالکون و سرباز زمستان را از دیزنی پلاس دریافت کرد، اما هیچوقت به طور انفرادی در آثار مارول ظاهر نشد.

با این حال، اکثر طرفداران امیدوارند که به آنتونی مکی زمان بهتری داده شود تا جذابیت و توانایی خود را در فیلم کاپیتان آمریکا: ردیف جدید جهانی که به تازگی معرفی شده است، به نمایش بگذارد، که اولین ایفای نقش او به نام کاپیتان آمریکا خواهد بود. شخصیت سمی ویلسون می‌تواند به یک ابرقهرمان فراوان عالی و پرطرفدار تبدیل شود، اما به سبب روایت ناتوان داستانش، جزو بدترین شخصیت های MCU قرار می‌گیرد.

استارلرد (Star Lord)

بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول
بدترین شخصیت های دنیای مارول

حس شوخ طبعی پیتر کویل برای همه نیست، گاهی زمان‌ ممکن است که حس کنید استارلرد بدترین شخصیت دنیای مارول می‌باشد. برای بسیاری، روش او برای پرت کردن حواس رونان با یک رقص را فراوان مضحک می‌دانند و دیگران هنوز هم او را برای مشت زدن به تانوس در حالت تناسب یا عصبانیت صحیح قبل از اینکه متحدانش دستکش را از دستش بردارند، نمی‌بخشند.

اینگونه نظرات فراوان کم هستند و قسمت‌هایی که این شخصیت در اون‌ها ضعف دارد را هدف می‌گیرند، اما باید قبول کرد که در کنار تمام محبوبیت‌های استارلرد، او جزو بدترین شخصیت های دنیای Marvel می‌باشد. البته این داستان به این معنی نیست که او کاملاً شخصیت بدی است، اما شخصیت‌های بسیاری وجود دارند که از لحاظ اخلاقی، در درجات فراوان بالاتری از استارلرد قرار می‌گیرند.

زیادتر بخوانید:

ایوان وانکو (Ivan Vanko)

بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول
بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول

ایوان وانکو یکی از اولین شرورانی است که در دنیای مارول ظاهر شد. اولین وجود او در دومین قطعه سری فیلم‌های مرد آهنی اتفاق افتاد و می‌توان گفت که شرور خوبی بود، اما جزو شخصیت‌هایی (15 شخصیت دنیای سینمایی مارول که فراوان زود مردند از دید سایت جونی) قرار گرفت که فراوان زود کشته شدند.

قصـه ایوان وانکو فراوان جذاب بود و هوش (باهوش ترین ابرشرورهای دنیای سینمایی مارول) عالی‌ای داشت. با این حال، مشخص شد که پتانسیل این شخصیت به هدر رفته است. وانکو هم شانس زیادی برای درخشش نداشت، با توجه به اینکه یک شخصیت شرور فراوان جذاب دیگر، جاستین همر، نمایش را دزدید. این شخصیت می‌توانست فراوان پرخطر‌تر و خوب تر از چیزی که علامت داده شد باشد، اما مازول این زمان را از دست داد.

اولتران (Ultron)

بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول
بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول

اولتران یکی از ابر شرورهای (توانا ترین شرورهای بدون ابرقدرت در دنیای سینمایی مارول) دنیای سینمایی مارول است که در دومین قطعه سری فیلم‌های انتقام جویان ظاهر شد. مارول کوشش داشت تا به این شخصیت یک رفتار بسیا نمادین و ویژه را بدهد و اهداف خوبی برای او تعیین کند، اما این داستان کاملاً شکست خورد و اولتران نتوانست نظر طرفداران را به نام یک شرور به تمام معنا جلب کند.

اولتران یکی از باهوش‌ترین تبهکاران MCU در نظر گرفته می‌شود، اما قطعا بهترین نیست. او فراوان کم عمق و ساده به نظر می‌رسد. با این وجود، اینکه جیمز اسپیدر صداپیشگی ربات شیطانی را بر وظیفه داشت، توانست او را تا حدی خوب تر کند، زیرا تماشای او تقریباً غیرقابل صبر است اما ایفای نقش او خوشی قسمت می‌باشد. بسیاری از طرفداران آرزو می‌کنند که ای کاش شخصیت او حال و هوای بد (بهترین فیلم های ترسناکی که شروع وحشتناکی دارند) و جدی از تریلر فیلم و منظره‌ معرفی اولتران را نگه داری می‌کرد.

کارلی مورگنتاو (Karli Morgenthau)

بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول
بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول

کارلی مورگنتاو برای اولین بار در سریال فالکون و سرباز زمستان ظاهر شد و به نام شخصیت اصلی شرور (بهترین شروران ترسناکی که با تکنولوژی سروکار دارند) این سریال وجود داشت. به هیچ وجه نمی‌توان او را در طول سریال به نام یک شرور عالی در نظر گرفت، زیرا اهدافی که دارد، به او عمق شخصیتی واجب را نمی‌دهند تا بیننده بتواند با اون ارتباط کافی برقرار کند.

علاوه بر این، چیزهای زیادی در مورد او و گروهش (بهترین گروه های ابرشرور) وجود دارد که منطقی نیستند و بنابراین آزاردهنده می‌شوند. اون‌ها به ​​طور غیرقابل توضیحی ساختمانی را منفجر می‌کنند و بیننده با دیدن این سکانس فراوان گنگ خواهد شد. این گروه شکایت معقولی داشت، اما چرخش اون‌ها به خشونت و تروریسم ناگهانی، شگفت آور به نظر می رسید.

هالک (Hulk)

بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول
بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول

هالک (بهترین دیالوگ های هالک در دنیای سینمایی مارول) یکی از شخصیت‌های اصلی دنیای مارول است که هر ثانیه از وجود اوف توجه مخاطب را جلب می‌کند. یکی از خصوصیات هالک که طرفداران را به او علاقه مند می‌کند، غیرقابل نزد بینی بودن او در رفتارهایش است، اما مارول اون را از دست داد.

بسیاری از طرفداران فکر می‌کنند که شخصیت هالک (شخصیت هایی که شی هالک می تواند وکیلشان شود) دارای پتانسیل‌های زیادی است که هنوز از اون‌ها استفاده نشده و تاریخ اون رسیده که بروس بنر فیلم‌های بیشتری داشته باشد. بسیاری حس می‌کنند که رشد شخصیت او در چندین فیلم انتقام جویان عالی بود، اما پرش ناگهانی او به سو پروفسور هالک خارج از صفحه نمایش به طرز عجیبی ناگهانی و غیرقابل توضیح بود.

ماشین جنگی (War Machine)

بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول
بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول

تماشاگران چیز زیادی از ماشین جنگی را ندیده‌اند و به همین سبب است که دخالت‌های کوچک او بی‌با ارزش و مهم بودن به نظر می‌رسند. او یکی از شخصیت‌هایی (8 شخصیت دنیای سینمایی مارول که ممکن است اسکرال باشند از دید سایت جونی) می‌باشد که کمتر به او پرداخته شد و با توجه به اخبار جدیدی که مارول اعلام کرد، قرار است تا این شخصیت یک فیلم اختصاصی برای خود دریافت کند.

با توجه به اینکه او در فیلم‌های مرد آهنی و انتقام جویان فراوان کم ظاهر شده است، در حال آماده، به نظر می‌رسد او شخصیتی (خوش شانس ترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول از دید سایت جونی) می‌باشد که نویسندگان به اون توجه زیادی نکرده‌اند، که او را به یکی از شحصیت‌های خسته کننده مارول تبدیل می‌کند.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بدترین شخصیت های دنیای سینمایی مارول سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]