بدترین شوهران در فیلم های ترسناک ؛ ناتوان‌ترین شریک‌های زندگی

[ad_1]

برخی از همسران در فیلم‌های ترسناک هستند که تأیین‌کننده قصـه می‌باشند. با ما دنبال باشید تا به بدترین شوهران در فیلم های ترسناک بپردازیم.

اکثر فیلم های ترسناک ، جدا از اینکه تنهایی را روایت می‌کند، می‌تواند یک خانواده را علامت دهد که وابسته دردسر می‌شوند. فیلم‌های ترسناکی همانند درخشش، و یا دلواپس نباش عزیزم، قصـه یک خانواده یا یک همسر را علامت می‌دهد که نمی‌تواند نیازهای همسرش را برآورده کند و برخی از مواقع، دردسر هم صحیح می‌کند.

در ظاهر، این افراد، یک شخصیت جذاب دارند که می‌توانند دوست‌داشتنی باشند، اما اشتباهاتی که انجام می‌دهند، خودشان و خانواده‌شان را درون دردسر می‌کند و او را به شخصیتی منفور تبدیل می‌کند. اون‌ها همچنین می‌توانند آنتاگونیست‌های شیطانی، شوهرانی که حمایت نمی‌کنند، یا شرکای غیرقابل اعتمادی باشند که خود را در مقابل افرادی که دوستشان دارند نجات می‌دهند.

بدترین شوهران در فیلم های ترسناک

  • ناتوان‌ترین شریک‌های زندگی

در این قطعه فهرست عناوین بدترین شوهران در فیلم های ترسناک را در یک دید می‌توانید مشاهده کنید:

بدترین شوهران در فیلم های ترسناک
بدترین شوهران در فیلم های ترسناک

شوهرانی که می‌توانند هم زندگی خودشان را به خوبی نزد ببرند و هم همسر خوبی باشند، انتخاب اشتباهی را انجام می‌دهند و به بدترین شوهران در فیلم های ترسناک ترسنانک تبدیل می‌شوند که در این نوشتار به اون‌ها خواهیم پرداخت.

Louis Creed – Pet Sematary

بدترین شوهران در فیلم های ترسناک
بدترین شوهران در فیلم های ترسناک

در فیلم قبرستان حیوانات خانگی، لوئیس کرید دنبال همسرش ریچل و دو فرزندش متعجب و الی به خانه‌ای روستایی تعریف مکان می‌کنند. این خانه، نزدیک یک قبرستان حیوانات خانگی شگفت آور می‌باشد. هنگامی که گربه‌شان توسط یک کامیون کشته می‌شود، لوئیس تصمیم می‌گیرد تا او را در این قبرستان دفن کند و در این بین، اتفاقاتی شگفت آور چهره می‌دهد که از لوئیس، بدترین شوهر در فیلم های ترسناک می‌سازد.

او به نام یک شوهر در کنار همسر و فرزندانش، زیادی اضطراب دارد و از مفهوم مرگ، فراوان می‌ترسد. او بر خلاف تمامی استرس‌هایی که به خانواده‌اش متحمل می‌شود، خطاهایی که را مرتکب می‌شود که در انتخاب‌هایش نهفته است. او هشدارهایی که از سو مردم برای قبرستان را دریافت می‌کند را با بی‌محلی پس می‌زند و خانواده‌ی خودش را در نزد خطر نگه می‌دارد.

اگرچه او غم و ناراحتی وحشتناکی را پشت سر می‌گذارد، اما چندین‌بار به او هشدار داده شد که عزیزانش را در آنجا دفن نکند. حتی سپس از همه چیز، او هنوز درسش را یاد نگرفت و مجبور شد این کار را به سختی انجام دهد.

زیادتر بخوانید:

Don – 28 Weeks Later

بدترین شوهران در فیلم های ترسناک
بدترین شوهران در فیلم های ترسناک

فیلم بیست و هشت هفته سپس، به زندگی چند بازمانده از دنیای آخرالزمانی را روایت می‌کند در لندن هستند. در دنیای پرخطر زامبی اساس، ما می‌دانیم که همیشه جان عزیزانمان در خطر است و امکان دارد خطر پخش ویروس، اون‌ها را هم تهدید کند. شما در این شرایط ممکن است به نام یک قهرمان و ناجی به حساب بیاید و جان خود را به خطر بیاندازید تا به کمک افراد خانواده‌تان بروید.

اما زمانی دان، زامبی‌ها را دید و با اون‌ها مواجه شد، خانواده‌ی خود را رها کرد تا جان خودش را نجات بدهد و یکی از کسانی بود که همسرش را به دردسر رها کرد. او یک انسان ترسو بود که فکر می‌کرد که بودن در کنار خانواده‌اش بیهوده است و صرفا باید خودش را نجات بدهد.

John Coleman – Orphan

بدترین شوهران در فیلم های ترسناک
بدترین شوهر در فیلم های ترسناک

این فیلم، درباره‌ی زوجی به نام کیت و جان است که پس از دست دادن نوزاد خود، دختری نه ساله به نام استر را به فرزندی قبول می‌کنند. اما به زودی و با وقوع حوادثی زشت، اون‌ها متوجه قبل مرموز و ترسناک استر می‌شوند. جان، همانند دیگر همسرانی ترسویی که در فیلم‌های ترسناک وجود دارند، در مواقع خوف، همسر خود را رها کرده و به او بی‌محلی می‌کند.

جان، مسائلی که از قبل برای کیت به وجود آمده بود را به چشم‌اش می‌آورد و تلاش می‌کرد که با او، همانند یک زنی برخورد کند که مشکوک است. جان همیشه از وظیفه خودش شانه خالی می‌کند وسعی ندارد که وظیفه هیچ چیز را بر وظیفه بگیرد.

Trevor Lyle – Candyman

بدترین شوهران در فیلم های ترسناک
بدترین شوهران در فیلم های ترسناک

کندی‌من، از بهترین فیلم‌های اسلشر تاریخ است که قصـه یک دانشجو را روایت می‌کند که برای پروژه‌ی ترم پایانی‌اش، وظیفه یک افسانه‌ی محلی را بر وظیفه گرفته. او در حین مطالعه، یک پسر سیاهپوست را که کندی‌من نام دارد را احضار می‌کند.

ترور در این فیلم، استاد دانشگاه اون دانشجو است که به همسرش، اعتقاد کمی دارد. او به همسرش همانند یک هیولا برخورد می‌کند و همسرش حس غریبی نسبت به او دارد. اینکه همه‌چیز بر ضد همسر او در فیلم چهره علامت می‌دهد طبیعی است که به او بدبین شود، اما رفتارش در مقابل او، ترور را به یکی از بد ترین شوهران در فیلم های ترسناک تبدیل می‌کند.

All Of Them – The Stepford Wives

بدترین شوهران در فیلم های ترسناک
بدترین شوهران در فیلم های ترسناک

در این فیلم، یک مجری تلویزیونی به نام جوانا ابرهارت و شوهرش والتر کرزبی، به دور و بر‌ی یواش و بی سروصدای استپفورد تعریف مکان می‌کنند. پس از چندی جوانا که استپفورد را زیادی یواش شناخته، از رفتار برده‌وار و در عین حال ظاهرا خوشحال و رضایتمندانه‌ی زنان اون جامعه‌ی کوچک تعجب می‌کند.

این فیلم، خوف زن از رفتن شوهرش را به خوبی علامت می‌دهد و یک جنایی روانشناختی را به نمایش می‌گذارد که در اون، شوهران آرمان‌شهر استپفورد، شگفت آور هستند و بر روی تمامی زن‌ها، حس بردگی خاصی دارند. آنچه که این مردها را نسبت به مردان دنیای سینمایی دیگر ویژه می‌کند، توهم توطئه‌ای است که در بین تمامی این مرد‌ها و همسرانشان چهره می‌دهد. اون‌ها، کمتر اهمیتی را به زن خود می‌دهند و همین است که ان‌ها را به بدترین همسران تاریخ تبدیل می‌کند.

زیادتر بخوانید:

Alex Le Domas – Ready Or Not

بدترین شوهران در فیلم های ترسناک
بد ترین شوهران در فیلم های ترسناک

ساختن یک رابطه‌ی مناسب و نرمال با خانواده، توسط عروس و دوماد، می‌تواند یک چالش جذاب باشد که در فیلم مهیا‌ای یا نه قصـه اون به خوبی بیان شد. این فیلم که یک فیلم ترسناک درباره بازی است، درباره‌ی گریس کم سن می‌باشد که پس از ازدواج تصمیم می‌گیرد تا به خانه‌ی همسرش رفته و با خانواده‌ی او دوست شود. در آنجا سپس از یک مهمانی کوچک، خانواده تصمیم می‌گیرند تا یک بازی برای سرگرمی انجام دهند. اما به زودی این بازی شگفت آور و نا آشنا تبدیل به فرار از مرگ می‌شود و الآن گریس باید برای نجات جانش تلاش کند.

در دید اول الکس مرد و شوهر خوبی به‌نظر می‌رسد و آدمی است که از همسرش محافظت می‌کند. اما در نهایت نتوانست بین پدر و مادرش و همسرش، یک سو را انتخاب کند و در هر شکل الکس را مجبور کرد تا به بازی اون‌ها بپیوندد. او از خوف اینکه گریس او را ترک کند، هیچگاه نگفت که خانواده‌ی او چه کسانی هستند و چه تصمیم شومی دارند.

Guy Woodhouse – Rosemary’s Baby

بدترین شوهران در فیلم های ترسناک
بدترین شوهران در فیلم های ترسناک

فیلم بچه رزماری، یک فیلم ترسناک کلاسیک است که به موضوعاتت پارانویا و فوبیای مربوط به بارداری می‌پردازد. این فیلم، قصـه رزماری و گای وودهاوس، زن و شوهر جوانی است که علی‌رغم توصیه دوست نزدیکشان هاچ، به آپارتمانی کهنه در برانفورد تعریف مکان می‌کنند. در همسایگی اون‌ها زوج مسنی زندگی می‌کنند. اون‌ها به سرعت با گای طرح دوستی می‌ریزند و اتفاقات شگفت آور و غریبی برای اطرافیان رزماری چهره می‌دهد.

گای وودهاوس، به ظاهر مردی دنبال با رزماری است که تلاش دارد با او خوش رفتار باشد، اما طرح و برنامه‌ای که با همسایگانش برای بچه‌ی خودش و رزماری چیده بودند و با او مطرح نکردند، مشکلاتی را برای اون‌ها رقم زد. او دلیل‌های مختلفی را برای رزماری آماده می‌سازد تا آنگونه که می‌خواهد بچه را به‌دنیا بیاورد معامله‌ی او با شیطان، گای را به یکی از بدترین همسران فیلم های ترسناک تبدیل می‌کند.

The Stepfather – The Stepfather

بدترین شوهران در فیلم های ترسناک
بدترین شوهران در فیلم های ترسناک

فیلم ناپدری، قصـه یک فرد به اسم مایکل می‌باشد که به تازگی از مدرسه‌ی نظامی به خانه بازگشته است. او مادر خود را خوشحال و خوشحال در حال زندگی با ناپدری‌اش می‌بیند. اما هر چه زیادتر می‌گذرد و مایکل و ناپدریش یکدیگر را زیادتر می‌شناسند، زیادتر نسبت به هم بدگمان می‌شوند. زندگی مایکل، الآن دستخوش به تغییری ترسناک شده که به پرونده‌های یک قاتل مربوط می‌شود.

انگیزه‌های اصلی او در ابتدای فیلم، واقعی است و بخشی از او می‌خواهد شادی را بیابد. اما این قسمت تاریکی که درون ناپدری نهفته است، آرام آشکار می‌شود و به چیزی شوم می‌رسد.

Jack Torrance – The Shining

بدترین شوهران در فیلم های ترسناک
بدترین شوهران در فیلم های ترسناک

در فیلم درخشش، که یکی از بهترین فیلم‌های استنلی کوبریک می‌باشد، قصـه مرد نویسنده‌ای به دنبال همسر و فرزندش را روایت می‌کند که در هتلی به نام سرایدار اقامت می‌گزیند تا در طول دوره زمستان، در راحتی فضای هتل داستانش را به آخر ببرد.

نقش جک تورنس با بازی پایدار جک نیکلسون، یکی از به‌یاد ماندنی‌ترین هنرنمایی‌های این بازیگر عظیم است که در تاریخ سینمای دنیا پایدار مانده. او به دلیل مسائل قبل‌اش، از نظر عاطفی به همسرش دور شده و انزوای هتل و داستانی که می‌خواهد به نام نویسنده بنویسد، ثبات شخصیتی جک را متزلزل می‌کند و در آخر مردی را علامت می‌دهد که می‌خواهد به زن و بچه‌اش صدمه برساند.

Chucky – The Child’s Play Franchise

بدترین شوهران در فیلم های ترسناک
بدترین همسران فیلم های ترسناک

چاکی، یکی از بد‌ترین عروسک‌های تاریخ فیلم‌های ترسناک است که علامت می‌دهد عشق می‌تواند حتی بر دو قاتل هم دلیل‌ بگذارد. چاکی عروسکی می‌باشد که هر کسی که سر راهش قرار بگیرد را با بی‌رحمی تمام می‌کشد. همسر او تیفانی نیز، از این قائده مستثنی نیست و او تیفانی را همانند دیگر قربانیانش، به کشتن می‌رساند.

چاکی حتی برای اذیت و اذیت زیادتر او، پس از اینکه اولین بار تیفانی را می‌کشد، روح خودش را به اون عروسک منتقل می‌کند. چاکی صرفاً تلاش دارد جنبه‌ی تاریک خود را ارضا کند به او علامت بدهد.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بدترین شوهران در فیلم های ترسناک سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

[ad_2]