برای اون زن بی قد و طناب جنایت کردم

[ad_1]

به خاطر آن زن بی قد و بند جنایت کردم

مرد جنایتکار که برای فرار از قصاص تلاش داشت خود را مخفیانه به آلمان برساند، پس از دستگیری مدعی شد برای مزاحمت‌های یکی از زنان فامیل ناخواسته دست به کشتن زده است.

قاتل: برای مزاحمت‌های یکی از زنان فامیل دست به کشتن زدم

این متهم به کشتن که حدود ۲ ماه پس از جنایت در خط فرضی بین دو کشور ماکو دستگیر شد روز قبل مقابل بازپرس ساسان غلامی در شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران قرار گرفت و به جزئیات جنایت پرداخت. وی مدعی شد برای یکی از زنان فامیل و مزاحمت‌های او ناخواسته مجبور به کشتن مردی کم سن شده است.

گفت‌وگو با متهم

ماجرای کشتن چه بود؟

فتانه یکی از بستگانم بود. مدتی سپس از فوت همسرش همچنان با خانواده ما بخصوص همسر و خواهرهمسرم در ارتباط بود. من از این داستان ناراحت بودم و چندین بار به او گفته بودم که با خانواده‌ام کاری نداشته باشد، اما فتانه دست‌بردار نبود.

برای چی از این ارتباط ناراحت بودی؟

فتانه زن بی‌قید و بندی بود و مدام میهمانی می‌گرفت. از طرفی همسر و خواهرهمسرم به خانه او رفت و آمد داشتند و از این داستان ناراحت بودم.

شب حادثه چه اتفاقی افتاد؟

هنگامی پِی بردم او همچنان با خانواده‌ام ارتباط دارد، عصبانی شدم و قمه‌ای برداشتم و به سراغش رفتم تا او را بترسانم. به مقابل خانه‌اش که رسیدم، با مرد جوانی روباه‌رو شدم. من ابداً اون مرد را نمی‌شناختم و اولین باری بود که او رامی دیدم. نمی‌دانم برای چی آنجا بود و چه شد که با هم دعوا کردیم و با قمه ضربه‌ای به او زدم و فرار کردم.

سپس از فرار چه کردی؟

با برادرم تماس گرفتم و او از من خواست خودم را به آلمان برسانم. به خط فرضی بین دو کشور ترکیه رفتم و مدتی درخانه یک قاچاق بر ماندم سپس به دنبال قاچاق بر و دو نفر دیگر تصمیم گرفتیم از خط فرضی بین دو کشور درون ترکیه شویم. شبانه از مناطق صعب العبور حرکت می‌کردیم که نگهبانان مرزی ما را نبینند اما از شانس بد من آنها دیدند. مجبور شدیم راه رفته را برگردیم؛ به هر سختی بود با کمک سه نفری که همراهم بودند به ماکو برگشتم و تحت معالجه قرار گرفتم. با سلامتی پایم تصمیم داشتم که دوباره مخفیانه از خط فرضی بین دو کشور خارج شوم که توسط پلیس بازداشت شدم.

اعتیاد داری؟

10 سال است که مواد می‌کشم؛ فراوان تلاش کردم برای دختر سه ساله‌ام ترک کنم، اما نشد. دوبار به زندان افتادم، یکبار برای حمل و محافظت مواد مخدر و دومین جرمم برای درگیری بود.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: روزنامه ایران

[ad_2]