برای چی مردانی که حیوان خانگی دارند برای زن ها جذاب ترند؟

[ad_1]

هر کدام از ما برای خودمان معیارهایی داریم که بر پایه اون ها میزان جذابیت جنس مخالف مان را می سنجیم. اما یکی از این معیارها شاید چیزی باشد که انتظارش را نداشته باشید. محققان در پژوهشی به نشان داشتن حیوان خانگی بر زندگی عاطفی زنان و مردان پرداختند. در این تحقیق بسیاری از زنان موافق بودند که داشتن حیوان خانگی به مردان جذابیت بیشتری می بخشد، اما اینکه چقدر زیادتر، به نوع حیوان خانگی اون ها بستگی داشت.

در ادامه می خواهیم ببینیم برای چی مردانی که حیوان خانگی دارند برای زنان جذاب ترند و کدام حیوانات خانگی جذابیت بیشتری به مردان می دهند.

۱- علامت می دهد که می داند چطور عشق بورزد و مهربان باشد

1 5bcf3153669e1a9a1bcd849feb

بر پایه تحقیقات، یکی از عظیم ترین دلایل اینکه زن ها مردانی که سگ خانگی دارند را جذاب تر می دانند این است که این داستان علامت می دهد که اون مرد عشق ورزیدن را بلد است و از نظر عاطفی فرد پذیرایی است. روشن است که اگر او می تواند در قلب خود را به روی یک توله سگ بگشاید، به طور قطع با شریک عاطفی خود هم می تواند اینگونه باشد.

جلب شدن نظرتان به نحوه ی تعامل یک مرد با حیوانات خانگی، اتفاقی نیست. رفتار یک مرد با دوست پشمالوی عزیزش علامت ی خوبی از شخصیت او است و می تواند حاکی از مهربانی، بامحبت یا شوخ طبع بودن یک مرد باشد. این امر می تواند معیار خوبی برای نزد بینی شکل رابطه عاطفی تان باشد. به علاوه، احتمالاً به مردی که با حیوان خانگی شما به خوبی کنار بیاید، سریع تر اطمینان می کنید.

۲- توانایی های فرزندپروری بالقوه ی او و خانواده دوستی اش را علامت می دهد

2 0ccfac5aa280f94adcd7190da2

تحقیق مذکور علامت داد زیادتر زنان شرکت کننده مردها را بر پایه نحوه ی رفتارشان با حیوان خانگی خود قضاوت می کردند. دلیل این امر شاید این باشد که با توجه این داستان می توانید بگویید که آیا اون مرد از توانایی فرزندپروری برخوردار است یا خیر. به همین دلیل هنگامی مردی از یک حیوان خانگی نگهداری می کند، این امر می تواند به شما علامت دهد که برای این مرد خانواده با ارزش و مهم بودن مخصوص ای دارد. به علاوه، هزینه و پختگی ای که برای نگهداری از یک حیوان نیاز است، ممکن است شما را به این اعتقاد برساند که او استطاعت مالی و وظیفه پذیری واجب برای تشکیل خانواده را دارد.

این داستان تنها در مورد حیوانات خانگی صدق نمی کند. کارشناسان می گویند نحوه ی رفتار یک مرد با دوستانش هم به همان خوبی علامت می دهد که او با شما یا فرزندان تان در آینده چه رفتاری خواهد داشت. صدمه پذیری و صداقت درباره ی مشکلات یا نقص های خود هم خانواده دوستی یک مرد را پابرجا می کند.

۳- او را آدم قابل اعتمادتری علامت می دهد

3 18ef9953089a21dd32969ce634

کسانی که سگ خانگی دارند، افراد قابل اعتمادتر، خاکی تر و در دسترس تری به نظر می رسند و وجود یک حیوان خانگی می تواند به از بین رفتن حس معذب بودنی که شاید بین شما و شریک عاطفی تان وجود داشته باشد، کمک کند. به علاوه، حیوانات خانگی سطح اکسی توسین و دیگر هورمون های بدن مان را بالا می برند.

برای داشته باشید وجود حیوان خانگی، یک مرد پرخطر را قابل اطمینان نمی کند، بلکه دلیل می شود اینگونه به نظر برسد، به همین دلیل داشتن حیوان خانگی تنها موضوعی نیست که باید به اون توجه داشت.

نوع حیوان خانگی هم مهم است!

4 0e545d51b2a294eb7a123a3e2d

مطالعه مذکور علامت داد نوع حیوان خانگی یک مرد هم عامل مهمی است. مثلاً مشخص شد مردانی که سگ خانگی دارند بیشترین جذابیت را برای زنان داشتند، اما مردانی که گربه خانگی دارند، در بلند وقت، به اندازه ی مردانی که سگ خانگی دارند، برای زن ها جذاب نبودند. از نظر زن ها مردانی که گربه خانگی دارند پرخطر تر و شور انگیزتر بودند، اما مردانی که سگ خانگی دارند با مهربانی تر و اهل ازدواج به نظر می آمدند. علتش این است که سگ ها را در سنجیدن با گربه ها حیوانات اجتماعی تری می دانند و همین امر دلیل می شود مردی که سگ خانگی دارد فرد اجتماعی تری به نظر برسد.

5 b6ed625d129cb89582dd1986b2

فهرست جذاب ترین حیوانات خانگی برای مردان بر پایه نظر زن ها به نظم زیر است:

  • توله سگ: مردانی که توله سگ دارند از نظر زن ها ۱۳/۴ درصد جذاب تر بودند.
  • سگ با جثه ی کوچک: مردانی که سگ کوچکی دارند ۴/۲ درصد جذاب تر بودند.
  • سگ با جثه ی متوسط: مردانی که سگ خانگی اون ها جثه ی متوسطی دارد، ۳/۸ درصد جذاب تر بودند.
  • گربه: مردانی که گربه دارند ۳/۴ درصد جذاب تر بودند.
  • بچه گربه: مردانی که بچه گربه دارند ۳/۱ درصد جذاب تر بودند.
  • سگ با جثه عظیم: مردانی که سگ عظیم دارند ۲/۵ درصد جذاب تر بودند.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *