برای چی کره ای ها انقدر پوست سفید و خوبی دارند؟

[ad_1]

سلب وظیفه: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و
تحریریه مسئولیتی
درباره محتوای اون ندارد.

سفید شدن پوست یکی از دغدغه‌های مهم آرایشی در دنیای مدرن است. در این بین، تبلیغات تلویزیونی و شبکه‌های اجتماعی بازیگران و مدل‌های کره‌ای را به نام سمبل لطافت و سفیدی پوست معرفی می‌کنند و بسیاری از افراد به دنبال یافتن راز سفیدی پوست کره‌ای‌ها هستند.

بخور، سونا و دوش بخار برای سفید شدن پوست

یکی از روش‌هایی که کره‌ای‌ها برای سفید شدن پوست استفاده می‌کنند، انجام ماساژ روزانه شکل در حمام سونا، یا به کمک دستگاه بخور و دوش بخار است. سپس از استفاده از حمام سونا، بخور سرد یا گرم و دوش بخار، پوست شکل و بدن فراوان آرام و لطیف می‌شود. دلیل این داستان دوباره شدن منافذ پوست و خروج کثیفی‌ها از این روزنه‌هاست. علاوه بر این، دوباره شدن منافذ دلیل بهبود اکسیژن‌رسانی به پوست و تنفس اون می‌شود.

یوگا، فیتنس یا هر نوع ورزش روزانه

مزایای ورزش روزانه برای سلامت فیزیکی و تناسب اندام بر کسی پوشیده نیست. اما شاید تا به حال به تاثیر ورزش روزانه بر سلامت پوست دقت نکرده باشید. براساس تحقیقات علمی، اثبات شده است که انجام هر نوع ورزش روزانه همانند یوگا، فیتنس یا حتی پیاده‌روی و دویدن، بر سلامت پوست تاثیر قابل توجهی دارد. زمانی که ورزش می‌کنید، انواع هورمون‌های سودمند برای کلاژن‌سازی در بدن ترشح می‌شوند، سوخت‌وساز بدن بالا می‌رود و اکسیژن‌رسانی به پوست زیادتر می‌شود. علاوه بر این، ورزش دلیل کشیده‌شدن، سفتی و سفید شدن پوست می‌شود.

در کنار ورزش عمومی، یکی از روش‌هایی که کره‌ای‌ها برای سفید شدن پوست شکل استفاده می‌کنند ورزش اختصاصی شکل است. در این نوع ورزش، حرکات جمع و بازکردن عضلات شکل به چند راه مختلف تکرار می‌شود. این تمرین‌ها دلیل خون‌رسانی خوب تر به سلول‌های پوست شکل می‌شوند و چروک‌های شکل را از هم دوباره می‌کنند. به این ردیف، پوست اون‌ها خوشحال‌تر و سفیدتر به نظر می‌رسد.

2 8

پوست سفید کره ای ها

 پوسته‌برداری به روش‌های طبیعی و غیرطبیعی برای سفید شدن پوست

پوسته‌برداری پوست یکی دیگر از راه‌حل‌های سفید شدن پوست است. پوسته‌برداری به روش‌های مختلف و با استفاده از مواد طبیعی همانند سفیدآب، ماسک‌های خانگی یا با استفاده از مواد صنعتی همانند کرم‌پودر، اسکراب‌ها و کرم‌های پوسته‌بردار انجام می‌شود. اما روشی که خانم‌های کره‌ای برای پوسته‌برداری پوست خود استفاده می‌کنند فراوان ساده و کم‌هزینه است و تنها به یک قطعه پارچه آرام و کمی آب انجام می‌شود. برای انجام این روش، پارچه را در آب خیس کنید و سپس به آهستگی روی قطعه‌های مختلف پوست خود بکشید. این کار را دو بار در روز (سحر و آخر شب) تکرار کنید تا کثیفی‌های نشسته روی پوست از بین بروند و پوست شما هم همانند کره‌ای سفید شود.

روتین روز

روتین روزانه کره‌ای‌ها شامل چندین مرحله است، که در ادامه هر یک را به شکل جداگانه توضیح می‌دهیم.

مرحله اول روتین سفید شدن پوست

در این مرحله پوست به طور کامل پاکسازی می‌شود. پاکسازی روزانه پوست سحر‌ها و سپس از بیدار شدن از خواب انجام می‌شود. کره‌ای‌ها از محصولات روغنی که حاوی آنزیم و ویتامین B و C هستند، برای پاکسازی و سفید شدن پوست استفاده می‌کنند. این آنزیم‌ها از بین‌برنده تمام کثیفی‌ها و مواد اضافی هستند و حتی بهترین کرم ضدآفتاب و کرم پودر ها را هم به خوبی پاک می‌کنند. علاوه بر این، کره‌ای‌ها شستشوی شکل خود را با شوینده دیگری که بر پایه آب هستند، تکمیل می‌کنند. به این ردیف روغن ناشی از شوینده قبلی نیز به طور کامل از بین می‌رود.

مرحله دوم روتین سفید شدن پوست

استفاده از تونر برای سفید شدن پوست مرحله بعدی از روتین روزانه مردم کره است. تونرها دلیل تنظیم PH پوست می‌شوند و از این راه میزان رطوبت و چربی پوست را کنترل می‌کنند. استفاده از تونرها سد از ساختن جوش می‌شود و ظاهری صاف و یکدست به پوست می‌بخشد. توجه داشته باشید استفاده از تونر اصل و باکیفیت در این زمینه فراوان مهم است. به همین دلیل برای خرید تونر فقط فروشگاه اینترنتی مدیسه را به شما منظور می‌دهیم که محصولات آرایشی اصل و باکیفیتی را با قیمت فراوان منصفانه و مناسب عرضه می‌کند. از طرفی این فروشگاه امسال از سو مشتریان توانست به نام برند محبوب در قسمت فروشگاه‌های آنلاین شود.

مرحله سوم روتین سفید شدن پوست

3 8

مرحله چهارم روتین سفید شدن

در قدم بعدی روتین پوستی روزانه، کره‌ای‌ها از اسانس‌ها برای آب‌رسانی و سفید شدن پوست خود کمک می‌گیرند. اسانس‌ها نوعی لوازم آرایش شکل هستند که بافت سبکی دارند و به شکل اسپری تولید می‌شوند. شاید در فیلم‌ها و سریال‌های کره‌ای دیده باشید که مردم هر چند وقت یک بار در طی روز و در محل کار خود مایعی را روی شکل خود اسپری می‌کنند. این اسپری‌ها حاوی مواد مغذی و خوشحال‌کننده هستند و با اسپری کردن اون‌ها در طی روز، رطوبت مورد نیاز پوست در تمام وقت تامین می‌شود. اسانس‌ها نقش فراوان مهمی در نرمی و صافی و سفید شدن پوست کره‌ای‌ها دارند.

در مرحله چهارم که مرحله پایانی روتین روزانه سفید شدن پوست است، کره‌ای‌ها از یک مرطوب‌کننده (بر پایه آب) یا وازلین برای رطوبت‌رسانی پوست خود استفاده می‌کنند. نحوه استفاده از این مرطوب‌کننده‌ها به این شکل است که کمی از اون‌ها را (به اندازه یک طناب انگشت) به شکل دورانی روی پوست خود ماساژ می‌دهند تا به طور کامل به خورد پوست برود.

روتین شب

یکی از مهم‌ترین رازهای سفید شدن پوست کره‌ای‌ها داشتن روتین پوست شبانه است. این روتین شامل شستشوی شکل با جوشانده چای سبز (چای سبز را صحیح همانند چای سیاه دم کرده و از اون استفاده می‌کنند) و استفاده از ماسک آبرسان (طبیعی همانند پوست خیار یا ماست یا ژل آلوئه‌ورا، و مصنوعی همانند کرم‌ها و لوازم آرایش شکل آبرسان) است. دلیل استفاده از چای سبز برای شستشوی شکل خواص پاک‌کنندگی و ضدعفونی‌کنندگی توانا این محلول است. چای سبز با تخلیه کامل منافذ پوست از کثیفی‌ها سد از ساختن جوش و آکنه می‌شود. علاوه بر این، چای سبز حاوی مقادیر زیادی آنتی‌اکسیدان است که به کلاژن‌سازی و رفع لک و جای جوش کمک می‌کند. مرحله آبرسانی هم رطوبت مورد نیاز پوست را آماده می‌کند و در طول شب (تاریخ استراحت طولانی) به پوست زمان ترمیم شدن می‌دهد.

در صورتی که در این خصوص مایل به کسب اطلاعات بیشتری هستید، مجله و وبلاگ مدیسه به نام یک مرجع فراوان خوب اطلاعات کاملا علمی و به‌روزی را منتشر کرده است که می توانید آنجا زیادتر مطالعه کنید.

محصولات نیرومند‌کننده

ماسک‌های ورقه‌ای جزء پرطرفدارترین محصولات کره‌ای برای سفید شدن پوست به شمار می‌روند. این ماسک‌ها به شکل تکی یا در بسته‌بندی‌های چندتایی تولید می‌شوند و هر کدام از اون‌ها یک بار مصرف هستند. خانم‌های کره‌ای این ماسک‌ها را سپس از استحمام به وقت بیست تا سی دقیقه روی پوست خود قرار می‌دهند و سپس شکل را آبکشی می‌کنند.

مصرف خوراکی‌های حاوی سبوس برنج، عصاره آووکادو و توت فرنگی، و همچنین مکمل‌های تقویتی حاوی ویتامین بیوتین (گروه B) نیز نقش فراوان مهمی در سفید شدن پوست کره‌ای‌ها دارد.

استفاده از بهترین کرم ضدآفتاب

ضدآفتاب‌ها نقش فراوان مهمی در جاذبه اشعه فرابنفش دارند و از این راه سد از پیری زودرس، چروک شدن و آفتاب سوختگی می‌شوند. به همین دلیل، مردم کره همیشه یکی از انواع بهترین کرم ضدآفتاب موجود در بازار را دنبال خود دارند و با استفاده مداوم و تمدید اون (هر دو ساعت یک بار) سفید شدن پوست خود را ضمانت می‌کنند.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *