برگزاری نشست هماهنگی بانک های عامل و ادارات دولتی شهرستان پاکدشت

[ad_1]

نشست هم اندیشی بانک های عامل و ادارات دولتی پاکدشت به منظور هماهنگی برای ارائه خدمات شایسته و مطلوب به مردم این شهرستان،برگزار شد.
به شرح صفحه اقتصاد به تعریف از روابط عمومی بانک مردمی ایران، هادی قوامی معاون وزیر امور اقتصادی و ثروت در این نشست که فرهاد بشیری نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، اصلان کریمی دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های دولتی استان تهران، محسن اردستانی فرماندار پاکدشت، علیرضا جعفری رئیس اداره امور شعب جنوب تهران و دیگر مسئولان وجود داشتند، گفت: در شرایط محدودیت های تحریمی و مشکلات ناشی از اون، نقش مدیریت به مخصوص در حوزه اقتصادی با ارزش و مهم بودن بیشتری یافته است.
وی با نشانه به نقش مهم بانک ها در تامین مالی قسمت های مختلف اقتصاد سرزمین،افزود:در چنین شرایطی هماهنگی بین ادارات متولی صنعت، تولید و اشتغال و همچنین بانک ها به نام رکن اصلی تامین نقدینگی و مالی شرکت ها و کارخانه ها، از با ارزش و مهم بودن خاصی برخوردار است.
فرهاد بشیری نماینده مردم شهرستان پاکدشت نیز در ادامه این نشست تاکید کرد: پاکدشت یکی از مراکز مهم صنعتی تهران است و به نام مرکز گل و گیاه ایران معروف است.
وی ضمن تقدیر از عملکرد بانک ها در شهرستان پاکدشت افزود:هماهنگی زیادتر بین ادارات متولی صنعت و بانک ها، عامل مهمی در توسعه اقتصادی این شهرستان است.
اصلان کریمی نیز در این نشست، بیان داشت: بانک مردمی ایران با توجه به توصیه های رتبه معظم رهبری از طرح های تولیدی فراوان عظیم و کوچک شهرستان پاکدشت با پرداخت هزاران میلیارد ریال تسهیلات حمایت کرده‌است که این کارها بیش از هزاران نفر را به ظرفیت اشتغال سرزمین و شهرستان پاکدشت اضافه است.
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های دولتی استان تهران ضمن قدردانی از کمک مسئولان استان تهران و شهرستان پاکدشت در هدایت صحیح منابع بانک ها و بازپرداخت تسهیلات آنها افزود: نقش بانک ها در شرایط تحریم های اقتصادی فراوان حائز با ارزش و مهم بودن است و بدون شک، شبکه بانکی سرزمین در راه سیاست های کلان سرزمین به مخصوص در قسمت شرکت های علم بنیان، دارای برنامه بوده و کارها خوبی را انجام داده است.
اصلان کریمی با نشانه به افتتاح چهار شعبه جدید بانک مردمی ایران در شهرستان پاکدشت در طول سه سال قبل، گفت: شلوغی برخی از واحدهای بانکی مربوط به عدم تمایل مشتریان به استفاده از ابزارها و محصولات نوین و الکترونیک بانک ها است که توسعه دولت الکترونیک و فرهنگ سازی در این قسمت راهگشا خواهد بود.
در آخر این نشست هریک از ادارات شهرستان و روسای شعب بانک های سرزمین نظرات و پیشنهادهای خود را بیان کردند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]

[ad_2]