بن سلمان سحر قریشی را چه کار کرده؟ [+فیلم]

[ad_1]

چندین ماه است که رابطه‌ی سحر قریشی و شاهزاده عربستان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با ما بمانید تا از رابطه شاهزاده عربستان و سحر قریشی پرده برداریم.

سوال اساسی اینجاست که ماجرای رابطه سحر قریشی با محمد بن سلمان شاهزاده عربستان چیست؟ سحر قریشی از شاهزاده عربستان باردار شده؟ آیا شوهر میلیادر عرب سحر قریشی خوش هیکل و لارج است؟

سحر قریشی و شاهزاده عربستان چه رابطه‌ای دارند؟ [+فیلم]

سحرقریشی 1
صحبت های شنیدنی حسین فرحبخش درباره ازدواج سحر قریشی با تتلو

به تازگی عکسی از سحر قریشی در کنار حسین فرح قسمت در اکران فیلم خالتور در سال های قبل مورد توجه مخاطبین قرار گرفته است. و دوباره شایعه‌های بی پایه در فضای غیر واقعی گریبان‌گیر مردم شده است.

سحرقریشی

سحر قریشی بازیگر جنجالی سینما و تلویزیون ایران که مدتی دوباره امیر تتلو جنجال آفرینی کرده بود حالا با یک شاهزاده عرب حسابی سوژه رسانه ها و شبکه های اجتماعی شده است.

استوری های مرموز سحر قریشی پس از آشکار شدن رابطه اش با یک مرد عرب در دبی امارات، ماجرای رابطه احتمالی این آشکار شدن رابطه اش با یک مرد عرببا «آشکار شدن رابطه اش با یک مرد عرب را به یکی از داغ ترین موضوعات گفت و گو در اینستاگرام تبدیل کرده است.

سحر قریشی متولد 6 دی 1366 در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است. سحر قریشی تا دبیرستان زیادتر درس نخواند اما از 20 سالگی زمانی هنوز متاهل بود درون عرصه بازیگری شد. سحر قریشی سپس از چند رابطه عاشقانه در نهایت با امیر تتلو در ترکیه ازدواج کرد اما از این رابطه هم خارج. حواشی سحر قریشی همچنان ادامه دارد.

ماجرای ازدواج سحر قریشی و شاهزاده عربستان

3426472362342

سپس از دوری او از امیر تتلو حالا خبر رسیده که قریشی با یک مرد عرب اهل عربستان دوست شده و با او ازدواج کرده است. حتی برخی از رسانه‌ها نوشته‌اند که باردار بوده و تصمیم دارد که فرزندش را به دنیا بیاورد. این نکته در حالی دهان به دهان پخش شده که خانم قریشی به این خبر واکنش رسمی علامت نداده است.

سحر قریشی که پس از رابطه با چندین و چند چهره معروف هنری و ورزشی به هرزه سلبریتی‌ها شهرت یافته، حالا بنظر می‌رسد معاونت بین الملل روابط عاطفی‌اش را هم فعال کرده است تا با چهره‌های سرشناس دیگری از کشورهای کنار دریا فارس هم درون رابطه شود.

به تازگی عکسی از بیبی چک سحر قریشی در فضای غیر واقعی منتشر شد که شایعاتی در خصوص باردار بودن او را بر سر آسیبها رها کرد. سحر قریشی هیچ واکنشی به این خبر هم علامت نداد و باید دید آیا بارداری او از شیخ پولدار عرب و یا امیر تتلو سلامت دارد یا خیر؟

سحر قریشی علاقه زیادی به جنجال‌آفرینی در شبکه‌های اجتماعی دارد این روزها با توجه به رویدادها اخیر فراوان درباره او رسانه‌ها خبری منتشر می‌کنند و شاید یکی از دلایلی سحر قریشی تصمیم گرفته دوباره هم خبر سازی کند خبر ازدواجش با یک شاهزاده عرب است.

هرچند در سیاهه روابط سحر قریشی با چهره های معروف همچون مهدی طارمی و امیر تتلو، افراد سیاسی به چشم نمی خورد اما بعید بنظر می رسد با توجه به درجه سیاسی محمد بن سلمان، هرزه سلبریتی ها بتواند به دربار پادشاهی آل سعود نفوذ کند. گفتنی است، محمد بن سلمان از معدود مقامات عربستان سعودی است که تک همسری را انتخاب و از همسرش ۵ فرزند (۲ دختر و ۳ پسر) دارد.

فیلمی از مصاحبه‌ی سحر قریشی که زمانی که در ایران بود از تجربه‌های تلخش می‌گوید؛ با هم این فیلم را ببینیم:

 

زیادتر بخوانید:
بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در اون الزاما بازتاب دیدگاه رسانه جونی نیست.

سحر قریشی و شاهزاده عربستان

[ad_2]