بهترین انیمه های پاییز 2022 ؛ در پاییز 2022 چه انیمه هایی را ببینیم؟

[ad_1]

دوره پاییز هر روز نزدیک‌تر می‌شود و با این دوره انیمه‌های محبوبی منتشر خواهند شد. با جونی بمانید تا با بهترین انیمه های پاییز 2022 دوست شوید.

شروع سال 2022 با انیمه‌هایی همانند Demon Slayer، Attack on Titan، Classroom of the Elite و Overlord نمی‌توانست خوب تر از این باشد. با این حال، این انیمه‌ها تنها نمایش‌های محبوب امسال نیستند. اکثر سری‌های انیمه‌های آینده از نظر محبوبیت با انیمه‌هایی همانند Demon Slayer و AOT برابری می‌کنند.

بهترین انیمه های پاییز 2022

در پاییز 2022 چه انیمه هایی را ببینیم؟

شما می‌توانید فهرست بهترین انیمه های پاییز 2022 را در یک دید در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین انیمه های پاییز 2022
بهترین انیمه های پاییز 2022

در حالی که برخی از سریال‌های انیمه پرطرفدار با دوره جدید بازخواهند گشت، تعدادی از آنها شروعی جدید بر روی پرده‌ها خواهند داشت. با این حال، به خوبی می‌دانیم که حتی این برنامه‌های تلویزیونی جدید همه رکوردها را خواهند شکست. بنابراین، برای تجربه بهترین انیمه‌ هایی که در پاییز 2022 می‌آیند مهیا شوید. پس در ادامه این نوشتار با ما دنبال باشید تا به معرفی برترین انیمه های پاییز 2022 بپردازیم.

My Hero Academia

بهترین انیمه های پاییز 2022
بهترین انیمه های پاییز 2022
  • تاریخ انتشار: 1 اکتبر 2022

پاییز 2022، My Hero Academia را با دوره 6 مورد صبر خود بازمی‌گرداند. دوره جدید این آرک جبهه آزادی ماوراء الطبیعه را از مانگا اقتباس می کند، به این معنی که قصـه Izuku Midoriya شاهد تغییرات عظیمی خواهد بود. هواداران باید خود را برای مواجهه با چند مرگ نیز مهیا کنند.

BONES (بهترین انیمه های استودیو بونز) در حال کار بر روی انیمیشن دوره 6 است و کنجی ناکازاکی روی صندلی کارگردان می‌باشد. اگر هیچ یک از دوره‌های قبلی MHA را دید نکرده‌اید، حالا تاریخ مناسبی برای تماشای این انیمه است. My Hero Academia زندگی ایزوکو را دنبال می‌کند، پسری ناتوان در دنیایی پر از ابرقهرمانان و تبهکاران. با این حال، All Might، قدرتمندترین ابرقهرمان دنیا، به پسر کم سن فرصتی می‌دهد تا در UA High، مدرسه‌ای برای قهرمانان نام نویسی کند.

Mob Psycho 100

بهترین انیمه های پاییز 2022
بهترین انیمه های پاییز 2022
  • تاریخ انتشار: 5 اکتبر 2022

هیچ مسابقه‌ای برای توانایی‌های شگفت آور Mob و محبوبیت این نمایش وجود ندارد. ایده پنهان کردن قدرت‌های باورنکردنی در شخصیتی احمقانه که همیشه خود را در مشکل می‌بیند برای سازندگان فراوان خوب عمل کرد. به همین سبب است که دو دوره اول سریال موفقیت چشمگیری داشت و طرفداران برای بازگشت انیمه در پاییز امسال فراوان شور زده هستند.

صحیح همانند مای هیرو آکادمی، Mob Psycho 100 نیز توسط استودیو BONES تولید شده است. بنابراین، کاملا مشهود می‌باشد که در دوره آینده انیمیشنی بی نظیر را تجربه خواهیم کرد. موب از سنین فراوان پایین ظرفی از توانایی‌های روانی پهناور بوده است. او دائماً از قدرت خود برای از بین بردن ارواح شیطانی استفاده می‌کند و دوست کهنه خود، Tsubomi را تحت نشان قرار می‌دهد. با توجه به رشد عواطف سرکوب شده در موب، او ممکن است که از تمام محدودیت‌های توانایی‌های خود عبور کند.

Blue Lock

بهترین انیمه های پاییز 2022
بهترین انیمه های پاییز 2022
  • تاریخ انتشار: 8 اکتبر 2022

کمتر نزد می‌آید انیمه‌ای درباره ورزش، مخصوصا فوتبال منتشر شود. اما خوشبختانه، پاییز 2022 مجموعه‌ای انیمیشنی مبتنی بر فوتبال، انیمه Blue Lock را ارائه می‌کند. مانگای Blue Lock در سال 2018 پخش سریال خود را شروع کرد و از اون تاریخ تاکنون محبوبیت زیادی در بین طرفداران سبک ورزشی به دست آورده است. اقتباس انیمه این مجموعه در آگوست 2021 تایید شد و حالا سرانجام به انتشار رسمی اون نزدیک شده‌ایم.

برای ساختن یک تیم فوتبال مقام یک، استاد جینپاچی اگو برنامه Blue Lock را شروع می‌کند. این ابتکار بهترین بازیکنان فوتبال را در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد و ورزشکاران برتر را برای ساختن تیمی که برنده جام جهانی خواهند شد، شناسایی می‌کند. برنده بلو لاک لقب مهاجم این تیم را به دست می‌آورد و به بازیکن مردمی می‌رسد.

در بین بازیکنان انتخاب شده، یویچی ایساگی وجود دارد. یویچی پس از یک بازی که دلیل شد تیم دبیرستانش شکست بخورد و شانس رفتن به تیم مردمی را از دست بدهد، شروع به شک کردن در تصمیمات خود می‌کند. با این حال، پس از دریافت دعوتنامه برای رقابت در بلو لاک، او مصمم است تا خود را پابرجا کند و به نام مهاجم تیم ژاپنی درجه خود را به دست آورد.

Chainsaw Man

بهترین انیمه های پاییز 2022
بهترین انیمه های پاییز 2022
  • تاریخ انتشار: اکتبر 2022

این انیمه چیزی است که پاییز 2022 را برای جامعه انیمه ویژه می‌کند. اگرچه Chainsaw Man با دوره اول عرضه خواهد شد، اما مشخص است که این انیمه در اینترنت طوفانی خواهد کرد. فراوان حیرت انگیز است که ببینیم چگونه مانگای که چندی نزد سریال سازی خود را شروع کرد، از نظر محبوبیت از زیادتر سری‌های مانگای کهنه پیشی گرفت.

مرد اره برقی در دنیایی اتفاق می‌افتد که شیاطین با خوف انسانی متولد می‌شوند. این شیاطین خزنده و نگرانی آور هستند، اما انسان‌ها می‌توانند با آنها قرارداد ببندند و پس از پرداخت بهای گزاف قدرت خود را به دست آورند. این مجموعه انیمه زندگی یکی از این افراد به نام دنجی را دنبال می‌کند که با شیطانی به نام پوچیتا قرارداد می‌بندد.

Spy X Family

بهترین انیمه های پاییز 2022
بهترین انیمه های پاییز 2022
  • تاریخ انتشار: اکتبر 2022

طرفداران خواستند زیادتر از خانواده Forger و ماجراهای جاسوسی عظیم آنها را ببینند. خب، آرزوی آنها برآورده شد زیرا نمایش انیمیشن افسانه‌ای در پاییز 2022 تأیید شده است. دومین دوره از دوره اول دارای قطعه‌ ها کمدی، لحظات شور‌انگیز و اکشن حیرت‌انگیز خواهد بود. دوره اول سریال برای 25 قطعه رزرو شده است و همانطور که اولین قطعه دوازده قطعه خوشی قسمت را به ما داد، هنوز قصـه را در سیزده قطعه باقی مانده تجربه نکرده‌ایم.

Loid Forger در یک ماموریت مخصوص برای نگه داری دوستی بین Westalis و Ostania است. اما، سد واقعی در کار او دونوان دزمانت می‌باشد. لوید برای نزدیک شدن به دونووان نقشه‌ای راه می‌اندازد و خانواده‌ای جعلی با آنیا به نام دختر و یور به نام همسرش ساختن می‌کند. Spy X Family یکی از بهترین انیمه های دوره پاییز 2022 است.

To Your Eternity

بهترین انیمه های پاییز 2022
بهترین انیمه های پاییز 2022
  • تاریخ انتشار: اکتبر 2022

با امتیاز 8.5 در IMDB، انیمه To Your Eternity نمایشی است که قطعا باید در لیست تماشای شما باشد. دوره اول این سریال در سال 2021 با 20 قطعه پخش شد. بنابراین، اگر می‌خواهید از دوره دوم خوشی ببرید، حالا بهترین تاریخ برای تماشای دوره اول اون است. اما، اگر مدیریت یک انیمیشن با داستانی دلخراش برایتان مقاوم می‌باشد، خوب تر است از To Your Eternity صرف نظر کنید. هر قطعه شما را زیادتر و زیادتر در غم و ناراحتی فرو می‌برد.

قصـه To Your Eternity حول اساس Fushi می چرخد – پسر جوانی که در قطب شمال پرسه می‌زند. او با یک روباه ملاقات می‌کند و این دو شروع به ساختن پیوند دوستی منحصر به فرد می‌کنند و به یکدیگر کمک می‌رسانند تا از مکان مقاوم جان تندرست به در ببرند. اما، قصـه این پسر و گرگ فراوان پیچیده‌تر ار اون چیزی است که انتظارش را دارید.

Uzaki-chan Wants to Hang Out

بهترین انیمه های پاییز 2022
بهترین انیمه های پاییز 2022, بهترین انیمه های دوره پاییز 2022
  • تاریخ انتشار: اکتبر 2022

پاییز 2022 برای طرفدارانی که عاشق تماشای انیمه‌های کمدی (بهترین انیمه های کمدی 2022 + 2021) هستند، عالی خواهد بود. اوزاکی چان می‌خواهد پاتوق کند! سرانجام با دوره 2 عرضه می‌شود که وقت زیادی پس از آخر دوره اول در سال 2020 اعلام شد.

شخصیت اصلی سریال، هانا اوزاکی، شخصیتی برونگرا و لبریز از زندگی است، در حالی که همکلاسی او، شینیچی ساکورای، دوست دارد تنها باشد. برای رد کردن وقت زیادتر با شینیچی، اوزاکی شروع به تعقیب و اذیت او می‌کند که قصـه شیرین دوستی بین اون دو را شروع می‌کند.

Golden Kamuy

بهترین انیمه های پاییز 2022
بهترین انیمه های پاییز 2022, بهترین انیمه‌ هایی که در پاییز 2022 می‌آیند
  • تاریخ انتشار: اکتبر 2022

طرفداران کاموی زرد را برای تصویری نازک از ژاپن در آغاز قرن بیستم دوست دارند. این سریال تاکنون سه دوره در اختیار ما قرار داده است و ما دوره چهارم را در اکتبر 2022 دریافت خواهیم کرد. پس از سریال تلویزیونی، طرفداران می‌توانند از اقتباس لایو اکشن Golden Kamuy که در آوریل 2022 تایید شد نیز خوشی ببرند.

سایچی سوگیموتو یک کهنه سرباز جنگ روسی و ژاپنی است که با نقشه‌ای روبرو می‌شود که ممکن است او را به سو ثروت‌های غیرمنتظره سوق دهد. اما، مشخص می‌شود که سایچی تنها کسی نیست که پشت گنج است. سربازان بی باک و قاتلان بی مهربانی نیز به دنبال گنج هستند. سایچی با کمک یک دختر آینو، آسپرپا، تمام تلاش خود را برای به دست آوردن گنج انجام می‌دهد.

Bleach: Thousand Year Blood War

بهترین انیمه های پاییز 2022
بهترین انیمه های پاییز 2022, برترین انیمه های پاییز 2022
  • تاریخ انتشار: اکتبر 2022

Bleach (بهترین انیمه های مانند بلیچ) یکی از بهترین انیمه‌های تمام دوران در نظر گرفته می‌شود که از اکتبر 2004 تا مارس 2012 در مجموع 366 قطعه پخش شد. ممکن است در ابتدا تعداد قطعه‌ها فراوان به نظر برسد، اما زمانی شروع به تماشای Bleach کنید، راه برگشتی وجود ندارد. این نمایش تعدادی از بهترین شخصیت‌های انیمه نوشته شده را با داستانی به نمایش می‌گذارد که با پیچش‌هایش شما را همیشه غافلگیر می‌کند.

پس از سال‌ها وقفه، سرانجام این انیمه برای اقتباس از آرک پایانی سری مانگا بازگشته است. به نام آخرین دوره، جنگ خون هزار ساله، جنگ طولانی بین ایچیگو کوروساکی و یواچ را به آخر خواهد رساند. توموهیسا تاگوچی، که برای کارهای باورنکردنی در فیلم‌های جن‌گیران دوقلو و آکوداما درایو شناخته می‌شود، کارگردان و نویسنده دوره آخر است.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین انیمه های پاییز 2022 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]