بهترین بازی های متاورس برای کسب حقوق

[ad_1]

بهترین بازی های متاورس کدام است؟ اگر شما هم با شادی هستید که پاسخ این سوال را بفهمید و با این بازی‌ها دوست شوید، با جونی دنبال باشید.

جهانی را مجسم کنید که کاملا از حقایق فیزیکی روزمره زندگی شما به دور است. شما می‌توانید در این دنیا موازی، کار، بازی و استراحت کرده و حتی با افراد دیگر از سرتاسر این کره خاکی، ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید در این دنیا در جمع‌های مختلف شرکت کنید، آثار هنری فوق‌العاده خلق نمایید و حتی درآمدزایی نیز داشته باشید.

آبان تتر

به‌طور کوتاه، می‌توانید هرکاری که تصور می‌کنید را به‌راحتی انجام دهید. این نیز یک رویای دور و دست‌نیافتنی نیست! شاید با خواندن این صحبت‌ها به دنیای سینما و کتاب‌ها فکر کرده باشید و خیال کنید که دست یافتن به چنین چیزی یک رویا باشد. اما این‌طور نیست. متاورس، صحیح همان رویایی است که از اون سخن می‌زنیم و ارزهای دیجیتال در واقع کلید اصلی رسیدن به اون محسوب می‌شوند.

زیادتر بخوانید:

بهترین بازی های متاورس

متاورس (Metaverse) در واقعیت رویایی است که اگرچه تا نزد از این تنها در داستان‌ها وجود داشت، اما حالا به واقعیت پی در پی است. اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، علمی بلاک چین متاورس همچنان در دست توسعه قرار دارد، اما مفهوم این دنیای دیجیتالی به‌خوبی پیشرفته است و حتی می‌توان گفت که ریشه‌های اون به دهه‌های قبل نیز بازمی‌گردد.

بهترین بازی های متاورس برای کسب درآمد
بهترین بازی های متاورس

نویسندگان علمی تخیلی و قصـه‌های خیالی بر روی مفهوم متاورس کار کرده‌اند. اون‌ها به راهی برای نزد‌روی، حتی فراتر از محدودیت‌های فیزیکی دنیای کنونی فکر می‌کردند. این نویسندگان تصمیم داشتند کنار آسمان‌های بی‌حد و مرزی را کشف کنند و هرروز احتمالات جدید و جذابی را به وجود آورند.

فرقی ندارد که می‌خواهید قله‌های جدیدی از موفقیت دیجیتال را فتح کنید، دنیایی جدید را کشف کنید و یا به راه رمان‌ها با دوستان و افراد خانواده خود ارتباط برقرار نمایید، متاورس تمام این کارها را برای شما امکان‌پذیر می‌کند.

زیادتر بخوانید:

زندگی، کار و بازی در یک واقعیت و دنیای غیر واقعی دیگر، به فراهم‌ بودجه نیاز دارد و ارزهای دیجیتال این کار را برای شما انجام می‌دهند. البته شما قطعا می‌توانید در بهترین بازی های متاورس، به بهترین نحو بودجه‌رسانی کرده و بودجه‌های خود را خرج کنید.

از آنجایی که چندین متاورس برای استفاده وجود دارد، پس ارزهای دیجیتال مختلفی هم در دسترس شماست. آشنایی با بهترین ارز دیجیتال های متاورس ، تفاوت‌ها، مزایا و معایب هرکدام، به شما کمک می‌کند که بهترین اندوخته‌گذاری را برای نیازهای خود انتخاب کنید و در نتیجه، سود بسیاری بیشتری به دست آورید. پس اگر شما هم به کسب حقوق از متاورس علاقه دارید، با ما دنبال شوید. در ادامه به معرفی بهترین ارز دیجیتال های متاورس یا بهترین بازی های متاورس می‌پردازیم.

متاورس دسنترالند (مانا)

بهترین بازی های متاورس
متاورس دسنترالند (مانا)

متاورس دسنترالند (Decentraland) با توکن مانا (Mana)، یکی از بهترین بازی های متاورس است. دسنترالند در واقعیت یک پلتفرم واقعیت غیر واقعی به‌شمار می‌رود که می‌توانید در اون ثروت‌های غیر واقعی خود را که لند (LAND) نامیده می‌شوند، بخرید، بفروشید و یا مدیریت کنید.

شما می‌توانید دنیای خود را به هرشکلی که می‌خواهید، بسازید و توسعه بخشید. همچنین می‌توانید این نسخه از متاورس را به‌راحتی از راه گوشی، کامپیوتر و حتی هدست‌های واقعیت غیر واقعی (VR) خود نیز کشف کنید.

برای شروع استفاده از دسنترالند نیز شما به توکن دسنترالند مانا نیاز دارید. این توکن یکی از بهترین توکن های متاورس به‌شمار می‌رود. از این توکن، برای دسترسی به اپلیکیشن‌های تعاملی، پرداخت قیمت کالاها، خدمات یا اندوخته‌گذاری در ثروت‌های زیادتر، استفاده می‌شود. برای آشنایی زیادتر با این ارز منظور می‌کنیم مقالات معرفی بازی دسنترالند و قیمت و نحوه خرید زمین در دسنترالند را در جونی مطالعه کنید.

متاورس سندباکس (سند)

سندباکس (Sandbox) با ارز دیجیتال سند (SAND) به گفته بسیاری، بهترین بازی های متاورس به‌شمار می‌رود. این پلتفرم، یک دنیای غیر واقعی است که می‌توانید در اون با استفاده از یکی از بهترین توکن های متاورس ، توکن سند، زمین غیر واقعی و یا دیگر ثروت‌ها را خریداری کنید و بفروشید.

بهترین بازی های متاورس

شما کاملا می‌توانید هرچیزی که تصور می‌کنید را بسازید و تغییر دهید. به همین ردیف، می‌توانید از تجربه غیر واقعی خود با استفاده از قدرت ارز دیجیتال سند، درآمدزایی کنید. جذاب است بفهمید که یکی از تأثیرگذارترین شرکت‌های اندوخته‌گذاری علمی به نام سافت بانک (SoftBank) نیز از سندباکس پشتیبانی می‌کند.

به‌علاوه می‌توانید در این پلتفرم، ثروت‌ها و برنامه‌های غیر واقعی خود را نیز خریده، فروخته و یا استیک کنید. سندباکس، یکی از برترین بازی‌ها برای کسب حقوق از متاورس است که به شما اجازه می‌دهد تصمیم بگیرید چطور از اون استفاده کنید.

زیادتر بخوانید:

برای مثال شما می‌توانید بازی مخصوص خود را بسازید، دیگر بازی‌ها را انجام دهید، مالک سرزمینی غیر واقعی شوید و یک ثروت را جمع‌آوری کرده، ساخته و یا کنترل کنید. متاورس سندباکس بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می‌شود که به همین ردیف می‌تواند مقام اعلایی از امنیت را به شما ارائه دهد.

اما با وجود آنکه سندباکس، بهترین بازی های متاورس است، وجود اون در بلاک چین اتریوم بدان معناست که احتمالا باید هزینه‌های فراوان زیادی را در دوره‌های زمانی مختلف، بپردازید. در عین حال، ادیتور این پلتفرم امکان ساخت انیمیشن‌ها و مدل‌های بی‌نظیر را به شما می‌دهد و در عین حال، ابزارهای قدرتمندی را برای شما آماده می‌کند تا دنیایی که می‌خواهید در اون به‌شکل غیر واقعی زندگی کنید را بسازید. برای آشنایی زیادتر با این بازی، مقاله آموزش بازی سندباکس (Sandbox) را مطالعه کنید.

متاورس استار اطلس (ATLAS)

متاورس استار اطلس (Star Atlas) با توکن اطلس (ATLAS) یکی دیگر از بهترین بازی های متاورس است. استار اطلس به شما قدرت اون را می‌دهد که تجربه خود را فراتر از دنیای خاکی ببرید. در این بازی شما هیچ محدودیتی ندارید و می‌توانید دنیای کاملی از ممکن‌ها را کشف کنید.

بهترین بازی های متاورس برای کسب درآمد
متاورس استار اطلس (ATLAS)

می‌توانید سفینه فضایی سفارشی‌سازی شده خود را بردارید و جهانی منحصربه‌فرد را عمیقا کاوش کنید. همچنین می‌توانید به فرقه‌ای ملحق شوید یا اون را بسازید و حتی جهانی را توسعه بخشید. این بازی که از بهترین بازی های متاورس است امکان تمام این کارها را به شما می‌دهد و به شما بستگی دارد که بخواهید کدام کار را انجام دهید.

توکن اطلس که از بهترین توکن های متاورس به‌شمار می‌رود نیز بودجه این دنیای ویژه را فراهم‌ می‌کند. این توکن بر روی بلاک چین متاورس سولانا اجرا می‌شود و کلید رسیدن به چشم‌اندازها و امکانات بهترین ارز دیجیتال و بازی متاورس ، یعنی استار اطلس است. بلاک چین متاورس سولانا نیز سریع، ایمن و راحت است. این بلاک چین مانند به اتریوم بوده اما مقیاس‌پذیری زیادتر و هزینه کمتری دارد.

متاورس اکسی اینفینیتی (آکس)

اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) با توکن آکس (AXS) نیز یکی دیگر از بهترین ارز دیجیتال های متاورس است. بازی Axie Infinity بیش از ربع میلیون بازیکن روزانه دارد. بازیکنان در این بازی توکن‌هایی را که اکس نامیده می‌شود، در دست دارند.

این توکن به اون‌ها استیک مالکیت و فعالیت‌ بازی را ارائه می‌دهد. بازیکنان به همین ردیف می‌توانند پادشاهی‌هایی را بسازند، به‌دنبال ذخایر کم یاب بگردند و گنج‌های غنی را به‌دست آورند. بازیکنانی که زیادتر از همه در بازی شرکت کرده باشند، می‌توانند از راه بلاک چین متاورس، پاداش بگیرند.

بهترین بازی های متاورس برای کسب درآمد
متاورس اکسی اینفینیتی (اکس)

بازیکنان با یکدیگر رقابت می‌کنند تا هیولاهایی را به‌نام اکسی به‌دست آورند که در واقعیت توکن‌های غیرقابل معاوضه‌ای هستند و می‌توان اون‌ها را در خارج از بازی، خرید و فروش کرد. اکسی نیز می‌تواند نسبت به کم یاب بودن اون، بین تقریبا 150 تا بیش از 100,000 دلار قیمت داشته باشد.

با وجود این، گران‌ترین اکسی تاکنون 300 اتریوم فروخته شده است و این پلتفرم که یکی از بهترین بازی های متاورسی برای کسب حقوق است، در ماه آگوست اوج مقدار ترید خود که 1 میلیارد دلار بود را ثبت کرد. همچنین این بازی در سیستم‌های بسیاری قابل اجراست؛ همچون: IOS، اندروید، ویندوز و مک.

توکن AXS نیز همچون دیگر کوین‌های متاورس، بر پایه بلاک چین متاورس اتریوم ساخته شده است که دوباره هم به معنای امکان بالا بودن هزینه‌های گس است. با وجود بالا بودن هزینه‌ها، اما در عوض خیال شما از امنیت این پلتفرم کاملا راحت است. همچنین می‌توانید توکن آکس را با دیگر ارزهای دیجیتال همچون اتر یا ارزهای فیات نیز معامله کنید.

زیادتر بخوانید:

تکمیل مأموریت‌ها یا هر فعالیتی در این پلتفرم برای بازیکنان، توکن‌های اکس را به هدیه می‌آورد اما باید توجه داشته باشید که می‌توانید تنها در روزهایی ویژه، توکن‌های اکس بسیاری به‌دست آورید. به‌علاوه برخی از این کوشش‌ها هم به صرف وقت فراوان زیادی نیاز دارد که کار را برای افراد شاغل، مقاوم می‌کند.

اما روی هم رفته، اکسی اینفینیتی از بهترین ارز دیجیتال های متاورس به‌شمار می‌رود که تجربه فوق‌العاده‌ای از دنیا متاورس را به شما ارائه می‌دهد.

ارزهای دیجیتال، بازی‌ها و توکن‌های متاورس بسیاری وجود دارد که می‌توانید در رابطه با اون‌ها جستجو کنید. ما تلاش کردیم در این قسمت، بهترین بازی های متاورسی برای کسب حقوق را از دید کاربران و متخصصان این زمینه، به شما معرفی کنیم. در ادامه به نحوه‌های مختلف کسب حقوق از متاورس می‌پردازیم.

الین ورلدز (TLM)

الین ورلدز (TLM)
الین ورلدز (TLM)

الین ورلدز (Alien Worlds) یکی از بازی‌های مبتنی بر بلاک‌چین است که در اون، کاربران برای منابع کم یاب با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. توجه داشته باشید که هر بازیکنی که بخواهد در این بازی شرکت کند، باید کیف پول WAX Cloud داشته باشد.

به‌محض این‌که کاربران به این بازی درون شدند، می‌توانند ماینینگ را هم شروع کنند و توکن‌‌های TLM که مخصوص این بازی است را دریافت نمایند. الین ورلدز که یکی از بهترین بازی های متاورس برای کسب حقوق است، توکن TLM را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد و اون‌ها هم با استفاده از اون می‌توانند بازی را خوب تر از قبل مدیریت کنند.

TLM در این بازی نه‌تنها برای مدیریت اون، بلکه برای استخراج توکن‌های زیادتر، شرکت در کوشش‌های مختلف بازی و خرید اقلام درون اون مورداستفاده کاربران قرار می‌گیرد. این بازی با شتاب فراوان زیادی در حال رشد کردن است و بازیکنان اون می‌توانند به‌راحتی کسب حقوق کنند. بااین‌حال، شاید رابط کاربری این بازی برای گیمرهای زبر دست کمی ساده باشد.

انجین (ENJ)

یکی دیگر از بازی‌هایی که کاربران را قادر می‌سازد از راه متاورس کسب حقوق کنند، پلتفرم انجین است. با استفاده از این بازی، کاربران می‌توانند اقلام دیجیتالی را خریدوفروش کنند. برای این‌که کاربران بتوانند کار خود را با این پلتفرم شروع کنند، باید اقلام دیجیتالی خود را با ارزش‌گذاری نمایند.

انجین (ENJ)
انجین (ENJ)

سپس از این مرحله، اون‌ها می‌توانند به معامله این اقلام دیجیتالی بپردازند و بر پایه قرارداد موجود، اون‌ها را خریدوفروش کنند و سپس از فروش هر کالا، توکن ENJ دریافت نمایند. همانند سایر ارزهای دیجیتال متاورس، برای توکن ENJ هم محدودیت‌هایی وجود دارد. برای مثال، تنها یک میلیارد توکن ENJ ساختن و عرضه می‌شود. کاربران می‌توانند توکن‌های ENJ خود را در کیف پول این برنامه ذخیره کنند.

زیادتر بخوانید:

این کیف پول به کاربران این امکان را می‌دهد که به بازی‌های متصل شده، به اقلام دیجیتالی دسترسی داشته باشند و در نهایت، از اون‌ها استفاده کنند. همچنین اون‌ها با استفاده از این کیف پول می‌توانند به‌راحتی به خریدوفروش اقلام دیجیتالی بپردازند. به همین دلیل هم ما انجین را یکی از بهترین بازی های متاورس برای کسب حقوق می‌دانیم که به کاربران این امکان را می‌دهد که بازار خود را گسترش دهند.

این بازی با استفاده از شبکه اتریوم پشتیبانی می‌شود و به‌شکل غیرمتمرکز کار می‌کند. بااین‌حال، بازی انجین یک پلتفرم منبع‌دوباره نیست و به همین دلیل هم به‌سختی می‌توان به اون دسترسی پیدا کرد. کاربران می‌توانند این بازی را از راه وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها شروع کنند.

ایلوویوم (ILV)

یکی دیگر از بازی‌های فراوان جذاب متاورس که به کسب حقوق افراد کمک می‌کند، بازی ایلوویوم است که در سبک نقش‌آفرینی (RPG) به کاربران این امکان را می‌دهد که به ماجراجویی بپردازند. در این بازی، گیمرها می‌توانند مأموریت‌های زیادی را به اتمام برسانند و در این راه، با موجوداتی به نام ایلوویال روبرو می‌شوند و با دنیای پر رمز و راز اون‌ها دنبال می‌شوند.

ایلوویوم (ILV)
ایلوویوم (ILV)

هر یک از این مخلوقات، قابلیت‌ها، سطح‌ها، نقاط قوت و نقاط ضعف مخصوص به خود را دارد و زیادتر از 100 ایلوویال در این بازی وجود دارد. می‌توانی سپس از پیدا کردن اون‌ها، اون‌ها را نگه داشته و برای بعداً ارتقا دهید. این مخلوقات و سایر اقلام موجود در این بازی، همه NFTهایی هستند که به شما این امکان را می‌دهند که در متاورس به کسب حقوق بپردازید.

به‌طورکلی، می‌توانیم این‌گونه بگوییم که ایلوویوم یکی از بهترین بازی های متاورس برای کسب حقوق است که مبتنی بر شبکه اتریوم کار می‌کند. در این بازی، توکن‌هایی با نام ILV نام دارند که برای شروع بازی، به هیچ توکنی نیاز نخواهید داشت. اما توجه داشته باشید که تمام ساختار این بازی، حول اساس توکن ILV می‌چرخد. برای کسب حقوق در بازی ایلوویوم، کاربران می‌توانند با به اتمام رساندن هر مأموریت، توکن‌های ILV را به‌عنوان پاداش دریافت کنند.

گالا گیمز (GALA)

گالا گیمر یکی از بازی‌های محبوب متاورس شناخته می‌شود که کاربران در اون می‌توانند کنترل بیشتری بر عملکرد خود داشته باشند. با استفاده از ارز دیجیتال این بازی که GALA نام دارد، اون‌ها این امکان را دارند که انواع قسمت‌های بازی را راحت‌تر از قبل انجام دهند.

گالا گیمز (GALA)
گالا گیمز (GALA)

علاوه بر این، کاربران در این پلتفرم می‌توانند اقلام دیجیتالی را به دیگران فروخته و کسب حقوق کنند. هنگامی که گالا گیمز بخواهد به کاربران خود پاداش دهد، از توکن GALA استفاده می‌کند. به بیان دیگر، می‌تواند این‌گونه گفت که GALA توکن اصلی این برنامه بوده و سپس از به اتمام رساندن هر قسمت، به کاربران پاداش داده می‌شود.

علاوه بر این، کاربران با استفاده از توکن GALA می‌توانند صدایی در را در پلتفرم خود اضافه کنند که نشان زیادی در نحوه عملکرد اون‌ها خواه داشت. این ویژگی به اون‌ها کمک می‌کند که کنترل بی‌نظیری بر بازی و نحوه استفاده خود از گالا گیمز داشته باشند. توکن GALA راه زیادی برای رشد دارد و صبر می‌رود که به‌زودی بتواند جای خود را در متاورس دوباره کند.

بلاک‌چین فلو (FLOW)

یکی دیگر از بهترین بازی های متاورس برای کسب حقوق که با طراحی‌های دیجیتالی علامت داده می‌شود، بلاک‌چین فلو نام دارد. این پلتفرم غیرمتمرکز یکی از بازی‌های موردعلاقه بسیاری از توسعه‌دهندگان است که به اون‌ها این امکان را می‌دهد که بسیاری از برنامه‌های غیرمتمرکز، بازی‌ها و اقلام دیجیتالی خود را پشتیبانی کنند. این برنامه امنیت فراوان زیادی دارد و می‌توانید از این بابت کاملاً ایمن باشید.

بلاک‌چین فلو (FLOW)
بلاک‌چین فلو (FLOW)

ارز دیجیتال مخصوص به این پلتفرم، FLOW نام دارد که با استفاده از اون، کاربران می‌توانند به کسب حقوق بپردازند. با استفاده از این توکن، کاربران می‌توانند به معامله بپردازند و به ابزارهای داخلی بلاک‌چین فلو هم دسترسی داشته باشند. این بازی هم همانند سایر موارد ذکرشده، پاداش‌ها را با استفاده از توکن اصلی خود، یعنی FLOW می‌دهد.

ومیکس

ومیکس یکی از پلتفرم‌های بلاک‌چین است که برای بازی و کارهای دیگر، یعنی کسب حقوق طراحی شده است. کاربران می‌توانند اقلام دیجیتالی و NFT موجود در این پلتفرم را برنده شوند و یا حتی خود اون‌ها را بسازند. سپس این NFTها را با دیگران معامله کرده و توکن‌های WEMIX به دست بیاورند.

ومیکس
ومیکس

شاید برای شما جذاب باشد که بفهمید ومیکس یکی از جدیدترین پلتفرم‌هایی است که در این زمین کوشش می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد که به خریدوفروش ارزها و یا اقلام دیجیتالی بپردازند. برای خرید توکن WEMIX، شما می‌توانید از سایر ارزهای دیجیتال همانند بیت‌کوین و یا ETH هم استفاده کنید.

NetVRk

NetVRk هم یکی دیگر از بهترین بازی های متاورس برای کسب حقوق است که عملکرد اون شباهت زیادی به سایر توکن‌های ذکرشده متاورس دارد. با استفاده از این توکن و بازی، کاربران می‌توانند ملک، خانه، ماشین و سایر اقلام دیجیتالی تولید کرده و اون‌ها را به فروش برسانند.

NetVRk
NetVRk

علاوه بر این، شما این امکان را دارد که برخی از مکان‌های غیر واقعی برای تبلیغات را هم خریداری کنید و به کسب حقوق بپردازد. این ویژگی به شما کمک می‌کند که حقوق پسیو داشته باشید و درنتیجه، توکن‌های بیشتری داشته باشید. در نهایت، این امر دلیل می‌شود که بتوانید دنیای خود را تا حد زیادی ارتقا داده و حقوق چشمگیری کسب کنید. ‌

با استفاده از توکن این برنامه، شما می‌توانید بخشی از سهام NetVRk را نیز خریداری نمایید و بر پایه تعداد توکن‌های متاورس در سهام شما، مقدار ثابتی سود دریافت نمایید. متاورس NetVRk به کاربران خود این امکان را می‌دهند که نیای غیر واقعی خود را بدون هیچ‌گونه محدودیتی بسازند. این پلتفرم یک تجربه بی‌نهایت و جذاب را به شما عرضه می‌کند که جوایز زیادی هم برای بازیکنان خود در نظر گرفته است.

بااین‌حال، این بازی تعدادی هم معایب دارد که خوب تر است از اون‌ها مطلع شوید. برای مثال، یکی از معایب NetVRk این است که روی شبکه اتریوم کار می‌کند و همچنین هزینه‌های اون هم به نسبت فراوان است. ازآنجاکه NetVRk جدیدتر از سایر پلتفرم‌های متاورس است، شاید هنوز اشکالاتی داشته باشد که از چشم ما پنهان است.

های استریت (HIGH)

برنامه های استریت هم یکی دیگر از بهترین بازی های متاورس برای کسب حقوق است که قابلیت‌های زیادی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این برنامه را می‌توان روشی امن برای خریدوفروش غیر واقعی فهمید. توکن بومی این بازی، HIGH نام دارد که کاربران برای کسب حقوق از اون استفاده می‌کنند.

های استریت (HIGH)
های استریت (HIGH)

های استریت به‌گونه‌ای است که به کاربران خود این امکان را می‌دهد که در حین بازی کردن، به کسب حقوق بپردازند. علاوه بر خریدوفروش آنلاین، کاربران های استریت می‌توانند با دشمنان در این پلتفرم به مبارزه پرداخته و برای پیروزی در این جنگ، از اقلام موجود در فروشگاه اون استفاده نمایند.

علاوه بر موارد ذکرشده، خوب است بفهمید که توکن HIGH به گیمرها این امکان را می‌دهد که درمورد تصمیمات مهم این پلتفرم، رأی دهند. همچنین اون‌ها می‌توانند از راه شرط‌بندی، سود قابل‌توجهی در این پلتفرم به دست بیاورند.

فلوکی اینو (FLOKI)

احتمالاً فراوان از شما نام فلوکی اینو را شنیده‌اید. فلوکی اینو یکی از بازی‌های محبوب متاورس به شمار می‌رود که سپس از شیبا اینوی ایلان ماسک، نام‌گذاری شد. همچنین خوب است بفهمید که طرفداران شیبا اینو دست به تولید ارز دیجیتال FLOKI زده‌اند.

فلوکی اینو (FLOKI)
فلوکی اینو (FLOKI)

این پلتفرم دارای سه قسمت کلی است که کاربران بر پایه نیازهای خود، می‌توانند یکی از اون‌ها را انتخاب کنند. والهاها که اولین پروژه فلوکی اینو است، مربوط به قسمت بازی این پروژه می‌شود و با استفاده از اون می‌توانید به بازی کردن بپردازید. این پروژه را می‌توان یکی از بهترین بازی های متاورس برای کسب حقوق فهمید.

دومین پروژه فلوکی اینو هم FlokiPlaces نامیده می‌شود که مکانی برای خریدوفروش توکن‌ها و اقلام دیجیتالی است. در نهایت، آخرین قسمت این پروژه هم دانشگاه فلوکی (Floki University) نام دارد که یک پلتفرم منحصربه‌فرد برای یادگیری و آموزش مطالب مختلف است که طرفداران فراوان زیادی هم دارد.

زیادتر بخوانید:

جمع‌بندی

بهترین بازی های متاورسی برای کسب حقوق از جذاب‌ترین موضوعات اخیر بوده که امروزه طرفداران بسیاری دارد و در این مقاله نیز به اون پرداختیم. در واقعیت متاورس، رویای زندگی در آینده بوده که در دنیا حال آماده، به وجود آمده است.

این دنیا پیشرفته، یک دنیا بی‌حدومرز است که شما می‌توانید هرآنچه که تصور می‌کنید را در اون انجام دهید. ما در مقاله امروز به این دنیا جذاب، برترین بازی‌ها و ارزهای دیجیتال اون پرداختیم و همچنین برترین راه‌های کسب حقوق از این دنیا را خدمت شما توضیح دادیم. امیدواریم که بتوانید تجربه‌ای فوق‌العاده در این دنیا داشته باشید.

سوالات متداول

در اینجا به برخی سوالات متداول مرتبط با بهترین بازی های متاورس پاسخ خواهیم داد.

بهترین بازی‌های متاورس چیستند؟

بازی‌های دسنترالند (مانا)، سندباکس (سند)، استار اطلس (ATLAS) و اکسی اینفینیتی (آکس) از جمله بهترین بازی‌های متاورس هستند.

چگونه از راه متاورس حقوق کسب کنیم؟

علاوه بر کسب حقوق از راه بازی‌های ذکر شده، راه‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید از راه آنها کسب حقوق کنید. شما می‌توانید با خرید آنلاین، مسافرت و توریسم و شرکت در پارتی آنلاین و کنسرت در متاورس درآمدزایی کنید.

زیادتر بخوانید:

.

منابع:

نظر شما در خصوص بهترین بازی های متاورسی برای کسب حقوق چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت ها با جونی در بین بگذارید.

[ad_2]