بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی ؛ به یادماندنی ترین دیالوگ های Chainsaw Man

[ad_1]

مانگا فراوان محبوب مرد اره برقی لبریز از دیالوگ‌های خنده‌دار و همچنین تاثیرگذار است. با جونی بمانید تا با بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی دوست شوید.

بسیاری از طرفداران مانگا مرد اره برقی به سبب انتشار قطعه اول انیمه این قصـه جذاب فراوان شور زده بودند. آثار تاتسوکی فوجیموتو به سبب تعهد او برای به هم ریختن دنیای شونن (بهترین انیمه های شونن) با قصـه‌های منحصر به فرد، شخصیت‌های دوست داشتنی و پیچش‌های غیرمنتظره خود مورد توجه پهناور‌ای قرار گرفته است.

بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی

به یادماندنی ترین دیالوگ های Chainsaw Man

شما می‌توانید فهرست بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی را در یک دید در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی
بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی

نوشته‌های او به‌عنوان ساده‌نگر و آسان برای دنبال کردن معروف‌اند، اما تا زمانی که خواننده آثار او را به آخر می‌رساند، متوجه عمق فراوان شدید قصـه او می‌شود. تاتسوکی وقت گفت و گو درباره روند خلاقیت خود با همکارش سامورا هیرواکی، نویسنده Blade of The Immortalin در یک مصاحبه مشترک در JUMP+، به همین اندازه اعتراف کرد.

با توجه به موفقیتی که تاکنون داشته، «مرد اره‌ای برقی» به راحتی قابل تعریف‌ترین دلیل‌ تاتسوکی است و قطعه اول یازده جلدی اون مملو از تعریف قول‌های خارق‌العاده می‌باشد. پس اگر می‌خواهید با بهترین دیالوگ مانگا مرد اره برقی دوست شوید، در این نوشتار با ما دنبال باشید تا به معرفی بهترین تعریف قول های مانگا مرد اره برقی بپردازیم.

“من تو را به خفن‌ترین خفن‌ترین‌ها تبدیل خواهم کرد”

بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی
بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی

هر قصـه شونن شایستگی یک آرک آموزشی را دارد و مرد اره برقی نیز تفاوتی ندارد. پس از اتفاقات با مرد کاتانا، به دنجی و پاور گفته می‌شود تا زیر نظر توانا‌ترین شکارچی شیطان در تمام امنیت عمومی، کیشیبه، تمرین کنند. کیشیبه، یک مرد میانسال الکلی که شباهت زیادی به یک هنرپیشه سرشناس دانمارکی دارد، تا حدی رک و پوست کنده است و آدمی نیست که بتوان با او شوخی‌های زیادی کرد.

آموزش او به هیبرید و شیطان وحشیانه‌ترین شکل آموزشی است که می‌توان دریافت کرد. این اوست که این ایده را به دنجی القا می‌کند که زیادتر خارج از چارچوب فکر کند و همیشه به عقل تکیه نکند. اما چیزی که او واقعاً در اون برنده می‌شود این است که دنجی را به سرسخت‌ترین شکارچی شیطان تا کنون تبدیل کند.

“همه شیاطین با یک نام به دنیا آمده‌اند”

بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی
بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی

گاهی زمان‌ برای داستانی به گستردگی مرد اره برقی، کمی دیالوگ (بهترین دیالوگ های انیمه بلیچ) توضیحی واجب است و هیچ شخصیتی خوب تر از خود ماکیما برای نمایش دادن این داستان وجود ندارد. قدرت شیاطین در قلمرو CSM در بهترین حالت در سنجیدن با نفرین‌ها/شرورهای جوجوتسو کایسن اساسی است، با این حال همه آنها بزرگترین خوف‌های بشریت را علامت می‌دهند: “هر چه زیادتر از این نام ترسیده شود، همانقدر اون شیطان قدرتمندتر است.”

خیار دریایی و شیاطین گوجه‌فرنگی احتمالاً در سو ناتوان‌تر قرار دارند، در حالی که سلاح‌های Leatherface، Jason Voorhees یا Freddy Krueger بیشترین خوف را ساختن می‌کنند، همانطور که این مانگا با قهرمان همنام خود علامت داده است.

“من عاشق آدم‌های بدم!”

بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی
بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی

“چون هنگامی من آنها را می‌کشم هیچ کس شکایت نمی‌کند!” دنجی برای عقل کردن کلمات سرشناس نیست، و عدم درایت او در برخورد با دشمن گاهی زمان‌ می‌تواند فراوان خنده دار باشد. وجود این دیالوگ دنجی در فهرست بهترین دیالوگ های مانگا Chainsaw Man یک اولویت برای ما بود.

دنجی تعریف شخصیتی است که قبل از اینکه فکر کند سخن می‌زند و قبل از اینکه سخن بزند عمل می‌کند، بنابراین مناسب است که اینجور افراد تنها شخصیتی باشند که در هر جایی که مناسب می‌دانند به بهترین شکل ممکن سخن‌های خنه‌دار و یا جذاب بزنند.

“داشتن اعتیاد عالی است”

بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی
بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی

هرکسی یک اعتیاد دارد، چه چیزی کوچک و بی جراحت باشد و چه چیزی صدمه زاتر. با این حال، همه آنها یک چیز مشترک دارند: آنها یک فرار موقت ارائه می‌دهند. در انیمانگا، هیچ کمبودی برای شخصیت‌های سیگاری وجود ندارد و مرد اره برقی نیز تفاوتی ندارد. در زندگی پرخطر خود، آنها گاهی به چیزی نیاز دارند که استرس شغلشان را از بین ببرد.

هنگامی بخشی از حرفهای هستید که تقریباً 30 درصد اعضای اون زنده می‌همانند، به راحتی می‌توان افراد را برای افراط در بدکاری برای کاهش خوف و استرس بخشید. با این حال، هیمنو ممکن است کمی متفاوت باشد زیرا او به راحتی یک بسته در روز سیگار می‌کشد و همیشه مست است. او هر جا که می‌تواند زیاده روی می‌کند و این همیشه یک زندگی ایده آل نیست. پس از دیدن مرگ بسیاری از دوستانش، جای تعجب است که او هنوز همانند کیشیبه نشده است.

“دنجی اینجارو دید کن و داستانشو تعریف کن!”

بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی
بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی

نمی‌توان انکار کرد که شیطان خون، “قدرت”، راهی با کلمات دارد. او همیشه با زدن یک «تیس» در هر جمله‌ای که به زبان می‌آورد، برنده می‌شود «باوقارتر» از آنچه واقعا هستند به نظر برسد. قدرت واقعاً مظهر کسی است که کلمات را به طور تصادفی انتخاب می‌کند تا خود را باهوش‌تر جلوه دهد.

با این حال، نحوه بیان سخن‌هایش او را زیادتر مانند یک بازیکن آماتور Dungeons & Dragons می‌کند، و خوانندگان اون را به هیچ وجه نمی‌خواهند. او به راحتی یکی از بهترین شخصیت‌هایی است که در مانگا به نمایش گذاشته می‌شود، و در بسیاری از مواقع وجود او در قصـه فراوان مهم است.

“دشمنان فقط دشمن هستند…ما فقط از آنها استفاده می‌کنیم”

بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی
بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی

اگر فهرستی از غم انگیزترین شخصیت‌های مانگا و انیمه Chainsaw Man وجود داشت، قطعا آکی هایاکاوا در صدر لیست قرار می‌گرفت. با این حال، او همچنین تنها شخصیت سریال است که از ابتدا تا آخر دارای یک آرک شخصی فراوان کشیده شده است.

از تاریخ معرفی خود، آکی در حال از بین بردن تهدیدی بود که دنیا را اذیت می‌دهد. به هر حال، این خود شیطان تفنگ بود که تمام خانواده او را به ضرب گلوله کشت. ماموریت او جمع آوری تمام قطعه‌های گوشت تفنگ به منظور از بین بردن اون بوده است. اما در طول راه، او یاد گرفت که حتی به قیمت انتقام خود از یک زوج شیطان نگهداری کند، و این طنز اضافه را که “تصمیم دوستی با یکی از آنها را ندارد” طنین انداز‌تر کرد.

“شیاطین از شکارچیان دیوانه می‌ترسند”

بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی
بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی, بهترین دیالوگ های مانگا Chainsaw Man

هیمنو پس از دیدن دنجی در حال عمل، جمله کهنه کیشیبه در مورد شکارچیان شیطان را از استاد مست خود به یاد می‌آورد که علامت می‌دهد چگونه احمق‌های غیرقابل نزد بینی و غیرمنطقی زیادتر از همه شیاطین را می‌ترسانند و عظیم‌ترین تهدید برای آنها هستند.

این حتی بعداً در درگیری بین شیطان عروسک، بابانوئل، زمانی که آنها نمی‌توانند ذهن یک دنجی کشته شده را در بحبوحه جنگ داغ خود درک کنند، راستگو است. کاملا غیرمنطقی می‌باشد که کوشش کنید چیزهای غیرمنطقی را درک کنید و دنجی قطعا یکی ار این چیزهای غیر منطقی است.

“همه به دنبال قلب اره برقی من هستند!”

بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی
بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی, بهترین تعریف قول های مانگا مرد اره برقی

دنجی معمولاً شخصیتی نیست که در مورد هر چیزی که در اطرافش اتفاق می‌افتد چیزی به این عمیقی بگوید. با این حال، گهگاه علامت داده می‌شود که او به اندازه کافی باهوش است که می‌تواند نازک‌ترین سرنخ‌ها را از وضعیت آماده بگیرد و درباره اون اظهار نظر کند.

این زیادتر در آرک دختر بمب پابرجا می‌شود، جایی که او به راحتی درگیر Reze، دختر تاثیرپذیر دیگری است که درون زندگی او می‌شود. هنگامی مشخص می‌شود که او یک مامور خارجی می‌باشد که برای ادعای قلب مرد اره برقی گماشته شده است، این در نهایت قلب او را می‌شکند. زیادتر با توجه به این که او متوجه می‌شود که هر زنی که ملاقات کرده است کوشش کرده او را در یک نقطه بکشد و هنگامی متوجه می‌شود هیچ کس عشق او را نمی‌خواهد قلبش زیادتر شکسته می‌شود.

“بدی‌های واقعا ضروری همیشه … توسط دولت کنترل می‌شوند”

بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی
بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی, بهترین دیالوگ مانگا مرد اره برقی

ماکیما پس از رساندن چشمان یکی از عزیزان یک گروه یاکوزا، سخنی به زبان نمی‌آورد. تصادفی نیست که از بین همه شخصیت‌هایی که خود را به معنای کامل وصف می‌کنند، ماکیما جز ویژه‌ترین آنها باشد. این راه قبل از اینکه او در نهایت علامت داده شود که شیطان کنترل است تنظیم می‌شود، و با این حال کارها او از قبل هنوز علامت می‌دهد که او مظهر شَر ضروری است.

قراردادهای مختلف او با قدرت‌های مختلف در سراسر ژاپن دلیل شده است که او به زن نهایی در کنترل تبدیل شود. او فقط می‌تواند کسانی را کنترل کند که معتقد است “زیر” او هستند، بنابراین این می‌تواند تفسیر شود که تنها کسی که او هیچ وقت نمی‌تواند واقعاً کنترل کند، خود مرد اره برقی بود.

“آیا هنوز هم فیلم‌های مزخرف وجود خواهند داشت؟”

بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی
بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی, بهترین تعریف قول های مانگا Chainsaw Man

تقابل نهایی بین قهرمان و آنتاگونیست این مانگا آنقدر در مورد برخورد مشت‌ها نیست، بلکه برخورد باورهای آنها می‌باشد. هنگامی که اهداف واقعی ماکیما در آرک شیطان کنترل آشکار می‌شود، مشخص می‌شود که او چگونه می‌خواهد از راه هر وسیله‌ای که واجب باشد به آنها دست یابد. این دیالوگ یکی از بهترین تعریف قول های مانگا Chainsaw Man است.

قصـه دنجی در مورد رشد راکد است، او به هیچ وجه از نظر فکری به بلوغ نمی‌رسد، اما به درک دنیای اطرافش می‌رسد. بنابراین هنگامی او در مورد هدف واقعی ماکیما برای حذف عاملیت همه برای دوستی سؤالی را مطرح می‌کند، به شخصی‌ترین شکلی که می‌تواند این سوال را می‌پرسد. این تأیید اوست که معتقد است شادی را تنها زمانی می‌توان واقعاً قدردانی کرد که درد یا در این مورد فیلم‌های بد وجود داشته باشد.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین دیالوگ های مانگا مرد اره برقی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]