بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول ؛ فرزند خوانده تایتان دیوانه

[ad_1]

گامورا، از تاریخ ورود خود ماجراجویی جذابی را در دنیای مارول به عکس می‌کشد. دنبال ما باشید تا به بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول بپردازیم.

اگر فیلم‌های دنیای سیمایی مارول را دنبال می‌کنید، قطعا گامورا را می‌شناسید. گامورا دختر خوانده تانوس، یکی از عظیم‌ترین شروران دنیای سینمایی مارول می‌باشد. او برای اولین بار در فیلم نگهبانان کهکشان وجود پیدا کرد و پس از ماجراجویی‌های مختلف یکی از اعضای نگهبانان کهکشان شد. او مبارز فراوان ماهری است و کل کهکشان او را می‌شناسند.

گامورا در تعدادی از فیلم‌های مارول وجود داشت و سیر تکامل شخصیت او به خوبی به عکس کشیده شد. او در این راه به پیتر کوییل علاقه پیدا کرد و تلاش داشت تا به دنبال او و اعضای گروه به نجات کهکشان (شجاع ترین اعضای نگهبانان کهکشان در دنیای سینمایی مارول از دید سایت جونی) بپردازد. در این نوشتار تصمیم داریم تا بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول را به شما معرفی کنیم.

بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول

فرزند خوانده تایتان دیوانه

شما می‌توانید فهرست بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول را در یک دید در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول
بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول

گامورا در اکثر موارد شخصیت (15 شخصیت دنیای سینمایی مارول که فراوان زود مردند از دید سایت جونی) فراوان جدی و خشنی دارد. او یک قاتل و مبارز بی مهربانی است که برای نگهداری از دیگران همیشه خودش را در معرض خطر قرار می‌دهد. آخرین وجود او در دنیای مارول مربوط به فیلم انتقام جویان: آخر بازی می‌باشد که نسخه دیگری از گامورا را در قبل را به عکس کشید. وجود او در ادامه دنیای سینمایی مارول مشخص نیست، اما این احتمال وجود دارد تا در قطعه سوم فیلم نگهبانان کهکشان ظاهر شود.

عظیم‌ترین احمق‌های کهکشان

من بین عظیم‌ترین احمق‌های کهکشان میمیرم.

بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول
برترین دیالوگ های گامورا در MCU

این قطعاً یکی از بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای مارول است. این دیالوگ در قطعه اول فیلم نگهبانان کهکشان (بهترین کمیک های نگهبانان کهکشان) گفته می‌شود. او برای اولین بار به دنبال یک تیم کار می‌کند تا بتوانند از زندان فرار کنند و مجبور است برای نجات خود با اون‌ها همکاری کند.

سال‌ها آموزش و شکنجه در دست تانوس (بهترین دیالوگ های تانوس در دنیای سینمایی مارول) او را فراوان زیادتر از یک جنگجوی کشنده ساخته است و او را به فردی فراوان منطقی و استراتژیک تبدیل کرد. با این حال، افرادی که او با اون‌ها همکاری می‌کند، برای او کاملاً متعجب کننده هستند. جذاب است که گامورا در قطعه سوم فیلم نگهبانان کهکشان به تاریخ خود برنگشت و طبق آنچه در کامیک کان علامت داده شد، گروه ویرانگرها را رهبری می‌کند.

مرگ در کنار دوستان

قدردان اینکه در بین دوستانم بمیرم هستم

بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول
برترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول

البته، عواطف گامورا در مورد عظیم‌ترین احمق‌های کهکشان در سرتاسر نگهبانان کهکشان تا جایی تغییر می‌کند که می‌تواند به استارلرد کمک کند تا سنگ قدرت را با اون‌ها به کنترل خود در آورد. نگهبانان به خانواده‌ای برای خودشان تبدیل شده‌اند، چیزی که گامورا از زمانی که تانوس به سیاره مادری‌اش آمد تجربه نکرده بود.

این تعریف قول چندین ویژگی مهم گامورا را برجسته می‌کند. او فوق‌العاده شجاع است و تمایل دارد که فداکاری نهایی را انجام دهد تا جلوی رونان را برای استفاده از سنگ قدرت بگیرد. این یکی از بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای Marvel است، زیرا متوجه می‌شویم که گامورا اعضای این گروه را همانند خانواده خود قبول دارد.

زیادتر بخوانید:

به من دست نزن

منو لمس کن و تنها چیزی که حس می‌کنی شکستگی فکه.

بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول
بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای Marvel

به سبب تربیت دردناک گامورا به دست تانوس، شکستن پوسته گامورا برای شناخت واقعی او فراوان دشوار است. دوستانش در نهایت توانستند او را ناتوان کنند تا کمی حرفش را به اون‌ها بگوید، اما مانتیس چندان خوش شانس نبود. توانایی‌های کنترل عواطف او یک رمز تقلب بود. او تلاش کرد تا با لمس گامورا عواطف او را آشکار کند، اما گامورا به او اجازه نداد.

این ثانیه قدرت او را علامت می‌دهد و همچنین علامت‌دهنده بی‌اعتمادی طبیعی گامورا است. او قرار نبود به مانتیس اجازه دسترسی به رازها و عواطف خود را بدهد، مخصوصا سپس از ملاقات اتفاقی اون‌ها. این دیالوگ جزو برترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول قرار می‌گیرد.

زیادتر بخوانید:

من نمیرقصم

من یک جنگجو و یک قاتل هستم. من نمیرقصم.

بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول
بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای مارول

گامورا در ابتدای وجود خود در دنیای سینمایی مارول (20 تا از انیمیشن های برتر مارول 2021 تا 2024 و تمام دوران) شخصیت فراوان جدی و خشنی را به عکس کشید. او به هیچکس اطمینان نداشت و تلاش می‌کرد تا راه متمایز خود را طی کند. پامورا ب دنبال تیم نگهبانان تلاش دارد تا گوی سنگ قدرت را به کالکتور بفروشند و پول اون را بین خود تقسیم کنند. در این میان استارلرد به گامورا علاقه مند می‌شود و تلاش دارد تا خود را به او نزدیک‌تر کند.

او متوجه می‌شود که گامورا تنهاست و تصمیمی می‌گیرد تا او را به رقصیدن مجبور کند. شخصیت متکبر گامورا به او این اجازه را نمی‌دهد تا به راحتی با کسی ارتباط عاشقانه (نقد و معرفی عاشقانه ترین سریال های کره ای ) برقرار کند. زمانی استارلرد از او می‌خواهد تا برقصد او همچنان پوسته شخصیتی خود را نگه داری می‌کند.

بهش شلیک کنین

اگه کار مشکوکی انجام داد یا اگر دوست داشتید بهش شلیک کنید.

بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول
بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول

قصـه گامورا در دنیای سینمایی مارول (غم انگیز ترین دیالوگ های فاز سوم دنیای سینمایی مارول) ذاتاً با قصـه خواهرش نبیولا مرتبط است. برای تاریخ طولانی، اون‌ها هیچ وقت واقعاً خانواده نبودند، فقط قربانیانی بودند که توسط پدرشان، تانوس، در همان موقعیت قرار می‌گرفتند. با این حال، برخلاف نبیولا، گامورا تمایلی به کشتن خواهر خوانده‌اش ندارد.

این پس از اون اتفاق می‌افتد که نگهبانان نبیولا را از ساورین می‌گیرند و می‌خواهند از او جدا شوند و او را با راکت و گروت تنها بگذارند، در حالی که او به دنبال استارلرد با ایگو راهی مسافرت می‌شوند. شخصیت متکبر گامورا اجازه نمی‌دهد تا با نبیولا همانند یک عضو خانواده رفتار کند، اما در طول این فیلم رابطه اون‌ها با یکدیگر بهبود پیدا می‌کند. این دیالوگ (بهترین دیالوگ های درکس در دنیای سینمایی مارول) جزو برترین دیالوگ های گامورا در MCU قرار می‌گیرد.

دخترانی همانند ما

فراوان دخترای دیگه هم هستن، همانند ما. شما می‌تونید با ما بمونین و به اونا کمک کنید.

بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول
بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول

گامورا و نبیولا پس از کشف وحشت واقعی که در سیاره ایگو پنهان شده و در نتیجه مبارزه بعدی، مجبور به دوستی می‌شوند. در حالی که قطعا سال‌ها وقت برای دوباره کردن تمام صدمه‌های رابطه‌ها (عاشقانه‌ترین روابط مرد عنکبوتی) آنها نیاز است، این دیالوگ علامت می‌دهد که اون‌ها چقدر در طول یک فیلم به طرز باورنکردنی دگرگون شده‌اند. اون‌ها از تلاش برای کشتن یکدیگر دست برمی‌دارند و برای کمک به دیگران به شکل یک تیم کار می‌کنند.

علاوه بر این، این دیالوگ (بهترین دیالوگ های ثور در دنیای سینمایی مارول) علامت می‌دهد که گامورا همیشه تلاش دارد تا بچه‌های دیگر را از دست افراد بد نجات دهد، زیرا خودش بچگی فراوان سختی داشته است و دوست ندارد تا دیگران هم دردی که او صبر کرد را تجربه کنند.

کابوس‌های آینده

هر کابوسی در آینده باشه، در سنجیدن با اون چیزی که پشت سر گذاشتم، رویاست.

بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول
بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول

گامورا یک بازمانده است. سال‌هایی که تحت سرپرستی تانوس درد کشید، او را فراوان سرسخت کرد، اما هیچ وقت شکسته نشد و تصمیم و حس عدالت او دست نخورده باقی ماند. با این وجود، هیچ کلمه‌ای خوب تر از شکنجه عاطفی، فیزیکی و روانی برای وصف اون دوران در زندگی او وجود ندارد، بنابراین خوشبختانه او همانند نبیولا تسلیم نشد.

به همین سبب، گامورا دیدگاهی کاملا منحصر به فرد دارد. برای او هیچ چیز به اندازه داشتن تایتان دیوانه به نام پدرش پرخطر نخواهد بود. بنابراین، او در مواجهه با خطرات درکس و دیگر زندانیان زندان کیلن نترسید.

زیادتر بخوانید:

از خودم متنفرم

من دختر تو نیستم، همه چیزهایی که در مورد خودم متنفرم، تو به من یاد دادی.

بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول
بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول

در حالی که قصـه قبل گامورا در دنیای سینمایی مارول غم انگیز است، در کمیک‌ها (بهترین کمیک های کراس اور مارول و دی سی) این داستان بدتر از چیزی می‌باشد که علامت داده شد، زیرا او تنها بازمانده مردمش پس از حمله تانوس به سیاره‌اش بود. ظاهراً در MCU نشانه شده است که سیاره و مردم او یک نسل پس از اینکه تانوس نیمی از فراوانی را از بین برد در حال رشد هستند.

این دیالوگ (بهترین دیالوگ های بیوه سیاه در دنیای سینمایی مارول از دید سایت جونی) به بهترین حالت، علامت دهنده آسیبی است که او برای تانوس متحمل شد. او علاوه بر از بین بردن مردمش و دزدیدن گامورا، او را دوباره به قهرمان خود تبدیل کرد. با این وجود، او هنوز به اندازه کافی نجیب و شجاع است که به مبارزه با او و راه‌های او ادامه دهد و هدایای فرضی او را رد کند.

ما اونو می‌کشیم

اگه اون در نهایت آدم بدی باشه، ما اونو می‌کشیم.

بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول
بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول

گامورا به نام دختر گذشته تانوس و مرگبارترین زن کهکشان، از خشونت (بهترین فیلم های ترسناک با خشونت کم) ابایی ندارد. او می‌داند که هدفی دارد و می‌تواند راه حلی برای برخی مشکلات پیدا کند، اگرچه هنوز منطقی و محتاط است تا در شکل لزوم از اون پیشگیری نماید. او همانند درکس کاملاً راستگو نیست، اما می‌تواند کاملاً رک و صریح باشد.

ذهنیتی که او در اینجا وقت صحبت در مورد اینکه چگونه نمی‌توان به ایگو اطمینان کرد، به نمایش می‌گذارد، یکی از بهترین ویژگی‌های او است. او با پیتر در مورد مورد اطمینان بودن ایگو صحبت می‌کند و هر دو از اینکه به او اطمینان کنند می‌ترسند. در همین ثانیه گامورا یک راه حل ساده را به استارلرد منظور می‌کند و می‌گوید: اگه اون در نهایت آدم بدی باشه، ما اونو می‌کشیم.

سیگنال خطر

این یک سیگنال خطره، راکت. ممکنه کسی در حال مرگ باشه.

بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول
بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول

گامورا قهرمانی‌های (بهترین ضد قهرمان های زن دنیای تلویزیون و سینما از دید سایت جونی) خود را به نام یک نگهبان کاملاً جدی می‌گیرد یا حداقل جدی‌تر از هم تیمی‌هایش به این داستان دید می‌کند. این زمانی علامت داده می‌شود که اون‌ها به سو یک سیگنال خطر ناشناخته در فیلم انتقام جویان: جنگ ابدیت می‌روند. انگیزه او کمک به افرادی است که احتمال دارد وابسته مشکل شوند، در حالی که راکت فقط می‌خواست در ازای کمک پاداش بگیرد.

این چیزی نیست که او پس از کار با نگهبانان همکارش به اون دست یافت. اگرچه او در ابتدا امیدوار بود که گوی سنگ قدرت را گرو بگذارد تا بتواند از دست تانوس و رونان فرار کند، اما افسوس نمی‌کند که ماموریت خود را برای دور نگه داشتن سنگ قدرت از اون‌ها قرار دهد. او به پاداش یا انگیزه‌های مادی با ارزش و مهم بودن نمی‌دهد، که او را به یکی از خالص‌ترین قهرمانان دنیای مارول در این زمینه تبدیل می‌کند.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین دیالوگ های گامورا در دنیای سینمایی مارول سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *