بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها از دید سایت جونی

[ad_1]

گاهی زمان‌ در انیمه رابطه‌های افلاطونی فراوان جذابی ساختن می‌شود. با جونی بمانید تا با بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها دوست شوید.

سال 2022 انیمه‌های شونن (بهترین انیمه های شونن) و قطعه‌ای از زندگی (بهترین انیمه های Slice Of Life) زیادی را به طرفداران انیمه داده است. از Kaguya-Sama گرفته تا Spy X Family، رابطه‌های شخصیت‌ها یکی از جذاب‌ترین ویژگی آنها بوده است.

بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها

با بهترین ها دوست شوید

شما می‌توانید فهرست بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها را در یک دید در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها
بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها

رابطه نزدیک بین شخصیت‌های مرد و زن در انیمه بیشتر عاشقانه است. با این حال، همه بهترین روابط در سال‌های اخیر عاشقانه نبوده‌اند. یک رابطه افلاطونی عالی مرد/زن در انیمه می‌تواند قصـه یا شخصیت‌ها را به گونه‌ای نزد ببرد که حتی یک رابطه عاشقانه عالی هم نمی‌تواند. پس اگر می‌خواهید با برترین رابطه های افلاطونی در انیمه دوست شوید، در این نوشتار با ما دنبال باشید تا به معرفی بهترین رابطه های دوستانه مرد و زن در انیمه بپردازیم.

Soma & Megumi

بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها
بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها

شخصیت اصلی انیمه (بررسی و معرفی بهترین قهرمان ها در انیمه که به شرور تبدیل شدند) جنگ غذایی، یوکیهیرا سوما، و دوست نزدیکش مگومی قسمت بزرگی از نیمه اول این انیمه هستند. در حالی که شخصیت‌های دیگر بعداً توجه بیشتری را به خود جلب می‌کنند، مگومی همچنان یک شخصیت مهم باقی می‌ماند.

مگومی که معمولا با خیال راحت آشپزی می‌کند، از سبک ماجراجویانه سوما الهام گرفته است. این دو حتی در یک جنگ گروهی در مقابل Elite Ten در یکی از بزرگترین لحظات انیمه در کنار یکدیگر رقابت می‌کنند. در طول این انیمه، سوما در نهایت علاقه‌ای عاشقانه به ارینا پیدا می‌کند. با این حال، او و مگومی به نام دوستان نزدیک باقی می‌همانند.

Ichigo & Rukia

بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها
بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها

علیرغم بزرگترین آرزوهای برخی از طرفداران انیمه بلیچ (بهترین انیمه های مانند بلیچ) ، ایچیگو و اوریهیم زوجی بودند که در نهایت درون رابطه شدند و به یکی از بهترین زوج‌های شونن جامپ تبدیل شدند. این بدان معنی بود که دوستی خوب ایچیگو و روکیا در نهایت به همین شکل باقی ماند: یک دوستی خوب.

نه تنها روکیا کسی بود که برای اولین بار قدرت شینیگامی خود را به ایچیگو داد، بلکه او در زیادتر دوران حضورش در طول قصـه یک شخصیت مرکزی و قدرتمند در این انیمه بوده است. این دو یک گروه قدرتمند می‌سازند که یکدیگر را به سو خوب تر شدن سوق می‌دهند.

Yu Mira & Jin Mori

بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها
بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها

دو بدن از سه قهرمان انیمه The God of High School، یو میرا و جین موری، دو نفر از قدرتمندترین افراد در مسابقات قهرمانی هنرهای رزمی این انیمه هستند: “خدای دبیرستان”. در ابتدا،  دوستی جین موری و یو میرا به نام یک رقیب در یک تورنمنت یک به یک شروع شد.

با این حال، دور بعدی مسابقات 3 در 3 بود که این دو را به هم تیمی تبدیل کرد. در حالی که بسیاری از روابط افلاطونی عالی به این دلیل به وجود می‌آیند که یک شخصیت از قبل عاشق فرد دیگری است، یو و جین با وجود اینکه هیچ علاقه عاشقانه‌ای به کسی نداشتند، توانستند دوستان خوبی باقی ماندند. دوستی جین موری و یو میرا یکی از برترین رابطه های دوستانه مرد و زن در انیمه است.

Kaguya & Ishigami

بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها
بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها

Kaguya Shinomiya و Yu Ishigami دو تا از بامزه‌ترین شخصیت‌های Kaguya-Sama: Love is War هستند. نایب رئیس و خزانه دار شورای علم آموزی شوچیین مطمئناً دوستی جالبی ساختن کرده‌اند. در دوره 1، ایشیگامی فراوان زیاد از کاگویا می‌ترسید و برای فرار از او هر کاری می‌کرد.

با این حال، رابطه آنها رشد زیادی داشت و کاگویا حتی به ایشیگامی در مطالعاتش کمک کرد. این دو دوستی عالی‌ای را تشکیل داده‌اند و کاگویا تقریباً نقش خواهر بزرگتر ایشیگامی را ایفا می‌کند. کاگویا حتی به ایشیگامی درباره احساساتش به تسوبامه کمک کرد.

Okabe & Mayuri

بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها
بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها

اوکابه رینتارو، دانشمند دیوانه فوق‌العاده، زنان زیادی را می‌شناخت که او همه آنها را به چشم یک دوستی عادی می‌دید. اما فقط یکی از اون شخصیت‌ها، ماکیس کوریسو بعداً به او علاقه مند شد. دوست نزدیک دیگر اوکابه، مایوری، دوست دوران کودکی او و آغازگر شخصیت “دانشمند دیوانه” او بود.

مایوری همچنین اولین دستیار آزمایشگاه اوکابه بود. در طول انیمه اوکابه به بینندگان علامت داد که او در این انیمه هر کاری برای مایوری انجام خواهد داد و به سو خطرات و اعماق شدید می‌رود تا تلاش کند او را از مرگ غم انگیزش (غم انگیز ترین مرگ های انیمه ای) نجات دهد.

Inouske & Kanao

FotoJet
بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها

طرفداران انیمه ممکن است ندانند که کانائو و اینوسکه تا آخر قصـه چقدر به هم نزدیک می‌شوند، اما در حالی که مانگای شونن (بهترین مانگا های تاریک شونن) Demon Slayer به اوج خود می‌رسد، این دو تیمی عالی می‌سازند. اینوسکه و کانائو کاملاً متضاد یکدیگر هستند.

اینوسکه تسکین کمدی بزرگی را به هدیه می‌آورد و کانائو یک زن کم سن با قبل‌ای بد غم انگیز (غم انگیز ترین پس زمینه ها در انیمه) می‌باشد. در حالی که کانائو ممکن است هیچ وقت به اندازه تانجیرو به اینوسکه با ارزش و مهم بودن ندهد، این دو تیم عالی‌ای در جنگ می‌سازند و تعاملات خوبی با هم داشتند.

Armin & Mikasa

بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها
بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها, بهترین رابطه‌ افلاطونی در انیمه

دوستان دوران کودکی، میکاسا و آرمین دو تا از توانا‌ترین شخصیت‌های دنیای Attack on Titan (بهترین فیلم های مانند انیمه حمله به تایتان) بودند که میکاسا یک تایتان‌کش استاد بود و آرمین کنترل تایتان بزر الجثه را بر وظیفه داشت. اگرچه شخصیت اصلی گروه دوستان آنها ارن بود، میکاسا و آرمین مجبور شدند در دوره 4 پس از اقدام‌های ارن به یک تیم دو نفره تبدیل شوند.

این دو دوست علامت داده‌اند که حاضرند هر کسی را برای محافظت از یکدیگر بپذیرند. میکاسا برای نجات آرمین با لیوای قدرتمندتر مبارزه می‌کند در حالی که آرمین در تلاش بود برای صدمه رساندن به میکاسا با ارن مبارزه کند. این دو دوست نمونه‌ای عالی از برترین رابطه های افلاطونی در انیمه می‌باشند.

Hinata & Yachi

بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها
بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها, برترین رابطه های دوستانه مرد و زن در انیمه

اگرچه طرفداران انیمه Haikyuu می‌خواستند که این دو درون یک رابطه عاشقانه شوند، هیناتا، قهرمان اصلی این انیمه و یاچی، مدیر تیم والیبال هیچ وقت در این قصـه با هم نبودند. هیناتا و یاچی دوستی نزدیک خود را در دوره 2 شروع کردند.

هیناتا به طور تصادفی با آوردن این دختر به باشگاه والیبال به رابطه بین یاچی و مادرش کمک کرد. یاچی به هیناتا و کاگیاما کمک کرد تا با صرف ساعت‌ها و ساعت‌ها در تمرین با هم، تمرینشان را باعجله کامل کنند. بدون یاچی، هیناتا ممکن است هیچ وقت به مسابقات مردمی نرسد.

Alucard & Seras

بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها
بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها, بهترین رابطه های دوستانه مرد و زن در انیمه

به طور معمول، مردی که یک زن را به یک خون آشام در قطعه اول تبدیل می‌کند، منجر به یک رابطه عاشقانه در آینده می‌شود. با این حال، قهرمان انیمه محبوب Hellsing، آلوکارد و دوتاگونیست این انیمه، سراس ویکتوریا این تصور را به چالش می‌کشند.

سراس در نهایت علاقه عشقی دیگری پیدا می‌کند، در حالی که آلوکارد هیچ‌وقت واقعاً به او توجه عاشقانه نمی‌کند. این دو در طول انیمه، انواع و اقسام روابط را تجربه می‌کنند: معلم/دانشجو، پدر/دختر، بهترین دوستان و به سادگی همکاران. راه های زیادی برای وصف پوسته‌های مختلف رابطه پیچیده سراس و آلوکارد وجود دارد.

Itadori & Nobara

بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها
بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها, برترین رابطه های افلاطونی در انیمه

نوبارا و ایتادوری دو نفر از سه شخصیت اصلی جوجوتسو کایزن هستند. هر دوی آنها جادوگران جوجوتسو عالی با استعدادی می‌باشند که بخشی از کلاس سال اول در شعبه توکیو در دبیرستان جوجوتسو هستند. نوبارا و ایتادوری همیشه از نظر ذهنی فراوان مانند به هم بودند.

آنها دائماً در طول دوره اول هماهنگی کمدی کاملی را داشتند. با این حال، رابطه آنها در یکی از اپیزودهای پایانی دوره 1: “همدستان” چرخشی عاطفی پیدا کرد. جایی که آنها پذیرفتند که به مخلوقات زنده را کشته‌اند و وظیفه متقابلی دارند. رابطه نوبارا و ایتادوری بهترین رابطه‌ افلاطونی در انیمه است.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین رابطه‌های افلاطونی در انیمه ها سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]