بهترین مبارزات انیمه وان پیس ؛ با داراماتیک ترین ها دوست شوید

[ad_1]

انیمه فراوان محبوب وان پیس لبریز از مبارزات شور انگیز و دراماتیک می‌باشد. با جونی بمانید تا با بهترین مبارزات انیمه وان پیس دوست شوید.

آرک Wano در انیمه One Piece (بهترین ایستراگ های وان پیس) سهم نسبتاً زیادی از نبردهای حیرت انگیز داشت که هم شدید و هم دراماتیک بودند. مخصوصا با جنگ نهایی Luffy علیه Kaido که با یک مشت انفجاری در چپتر 1048 به آخر رسید و لوفی این یونکو (توانا ترین یونکو های وان پیس) را به درون محفظه‌ای از ماگما فرو برد.

بهترین مبارزات انیمه وان پیس

با داراماتیک ترین ها دوست شوید

شما می‌توانید فهرست بهترین مبارزات انیمه وان پیس را در یک دید در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس

در حالی که آرک Wano با آخرین مبارزات حماسی خود به یک نتیجه نگاه دقیق کننده رسید، بسیاری از موارد دیگر در طول سری وجود دارند که به تعریف One Piece برای نبردهای منحصر به فردش شامل توانایی‌های Devil Fruit، Haki و/یا شمشیر کمک می‌کنند. در این نوشتار تصمیم داریم 10 تا از بهترین فایت های انیمه وان پیس را به شما معرفی کنیم؛ پس در ادامه این نوشتار با ما دنبال باشید تا با بهترین مبارزه انیمه وان پیس دوست شوید.

Zoro Vs Mihawk

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس

رویای زورو تبدیل شدن به بزرگترین شمشیرزن (بهترین شمشیرزن های انیمه) دنیا است و در چیزی که می‌توان اون را شانس وصف کرد، او توانست شانس خود را در مبارزه با مردی با اون عنوان، دراکول میهاوک، داشته باشد. این مبارزه اولین مبارزه بزرگی بود که قدرت بزر برخی از شخصیت‌های این انیمه را علامت داد.

زورو یک شمشیرزن استاد می‌باشد، اما در سنجیدن با میهاوک که سه شمشیر زورو را با یک چاقو دفع کرد، چیزی نبود. در نهایت زورو با شکست مواجه می‌شود. این مبارزه فراوان شدید بود و با وجود یک طرفه بودن اون، مبارزه آنها کاملا نفس گیر بود. شجاعت زورو به درستی مورد توجه قرار می‌گیرد که او به سو میهاوک برمی‌گردد و می‌گوید جای زخم روی پشت یک شمشیرزن شرم آور است. سپس میهاوک زورو را شکست می‌دهد و زورو قول می‌دهد که دیگر شکست نخورد.

Luffy Vs Arlong

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس

در ساگا East Blue، مبارزه لوفی در مقابل آرلونگ به راحتی دراماتیک‌ترین مبارزه کل این ساگا است. انباشته شدن عواطف از یکی از غم انگیزترین قصـه‌های پس زمینه (غم انگیز ترین پس زمینه ها در انیمه) در One Piece، یعنی درخواست کمک از لوفی توسط نامی، فراوان شدید بود و دلیل دلبستگی بینندگان به این شخصیت‌ها شد.

همانطور که این مبارزه در حال ادامه بود، لوفی زیادتر وحشتی را می‌بیند که آرلونگ با مجبور کردن نامی در تمام زندگی خود مجبور به ساختن نقشه برای دزدان دریایی آرلونگ کرده بود. لوفی این اتاق را تخریب می‌کند و به طرفداران یک جنگ شدید می‌دهد که در اون لوفی ساختمان پارک آرلونگ را تخریب می‌کند. این مبارزه یکی از پراحساس‌ترین و بهترین مبارزات انیمه One Piece بود.

Zoro Vs Mr. 1

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس

زورو در مقابل مستر 1 هنوز از نظر بسیاری از طرفداران بهترین مبارزه زورو در کل انیمه وان پیس است، اگرچه بسیاری از آنها اخیراً به دلیل مبارزات او در آرک وانو وان پیس، نظر خود را تغییر داده‌اند. این مبارزه یک قطعه برجسته‌ای از آرک آلاباستا بود که قدرت زورو را علامت داد.

مبارزه زورو و مستر 1 فراوان شدید بود و زورو در طول مبارزه صدمه‌های فراوان شدیدی می‌دید. هدف زورو در این مبارزه ساده است، توانایی بریدن فولاد. همانطور که او در آموزه‌های قبل استاد خود به فکر فرو می‌رود و بر نفس اشیاء دور و بر خود متمرکز می‌شود، یاد می‌گیرد که چگونه چیزی که می‌خواهد را برش دهد. در آخرین ثانیه باورنکردنی، زورو با تسلط بر تکنیکی قدرتمند، با یک ضربه از مستر 1 گذشت.

Luffy Vs Usopp

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس

کلاه‌های حصیری به ندرت در گلوی یکدیگر بودند. رابین و سانجی هر دو در یک نقطه از گروه فرار کردند، اما آنها این کار را به دلایل فداکارانه انجام دادند. با این حال، روبرویی Usopp با Luffy فراوان متفاوت بود زیرا او به دلیل آخر یافتن جان کشتی Going Merry با لوفی مبارزه کرد. این مبارزه از لحاظ احساسی یکی از بهترین فایت های انیمه One Piece بود.

اوسوپ با شناخت خوب کاپیتان خود، به طرز چشمگیری مبارزه‌ای عالی با لوفی داشت. با این حال، هیچ وقت فرصتی برای او وجود نداشت که کسی به این توانا‌تر از خودش را شکست دهد. طرفداران در حالی که این جنگ دراماتیک را دید می‌کردند، با دیدن مبارزه دو دوست نزدیک، با ناراحتی به دید ادامه می‌دادند. این ثانیه غم انگیزی بود که طرفداران را به این فکر رها کرد که آیا این واقعاً آخر این دوستی است؟

Luffy Vs Lucci

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس

لوفی در این مبارزه بر محدودیت‌های خود غلبه کرد و عمر خود را فدا کرد تا رابین را نجات دهد و راب لوچی را شکست دهد. با تمام منطق، لوفی هیچ وقت نباید قادر به سرنگونی این مامور CP سرشناس به لوچی باشد. اما این مبارزه به سادگی علامت داد که لوفی آماده است برای نجات یکی از خدمه‌اش چقدر تلاش کند.

زمانی که رابین داد می‌زند که می‌خواهد زندگی کند، یکی از احساسی‌ترین جملات را در One Piece به طرفداران می‌دهد. لوفی بدون توقف هیچ کاری انجام می‌دهد تا اون آرزو را برآورده کند و در اون برنده می‌شود. لوفی در این آرک علامت داد که آماده است برای دوستانش کل دنیا را دشمن خود کند.

Straw Hats Vs Kuma

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس

در چیزی که در ابتدا یک جنگ دلخراش به نظر می‌رسید، مبارزه با جنگ سالار، بارتولومی کوما، یکی از قدرتمندترین جنگ سالاران در انیمه One Piece بود. این مبارزه در جزیره سابائودی اتفاق افتاد که به دلیل صدمه‌های کلاه حصیری‌ها، مبارزه با این فرد قدرتمند فراوان دشوار بود.

کلاه حصیری‌ها هرچه تلاش کردند نتوانستند کاری در مقابل این جنگ سالار انجام دهند. لوفی با وحشت کامل دید کرد که دوستانش به مکان‌های دیگر منتقل می‌شدند و معتقد بود که آنها مرده‌اند. این مبارزه نه برای شاهکارهای چشمگیر، بلکه به این دلیل که طرفداران لوفی را در ناامیدی و وحشت کامل می‌بینند، دراماتیک می‌باشد. در آخر، مشخص شد که کوما آنها را نجات داده است، اما اون ثانیه کمتر دراماتیک نبود.

Marineford

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس, بهترین مبارزه انیمه وان پیس

هیچ مبارزه‌ای در وان پیس وجود ندارد که به اندازه جنگ مارینفورد دراماتیک باشد. این آرک حاوی برخی از شدیدترین، باورنکردنی‌ترین و احساسی‌ترین منظره‌‌ها در کل این مجموعه محبوب است. از مرگ ریش سفید و Ace گرفته تا وجود ریش سیاه، این آرک لبریز از لحظات فراوان مهم بود.

مرگ آس اتفاقی بود که دنیا و لوفی را تا آخر تکان داد. افسردگی او فراوان زیاد بالا رفت، به طوری که او از شوک فلج شده بود. دیدن گریه آس و سپاسگزاری از همه برای دوست داشتن او فراوان دلخراش‌تر از اون چیزی بود که طرفداران تصور می‌کردند. طرفداران با تماشای ریش سفید می‌دانستند که او چقدر به دلیل مرگ آس عصبانی بود.

Luffy Vs Doflamingo

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس, بهترین فایت های انیمه One Piece

Luffy vs Doflamingo یک مبارزه عالی طولانی است، اما یکی از احساساتی‌ترین و شدیدترین مبارزات کل این مجموعه می‌باشد. لوفی تمام تلاش خود را می‌کند تا از کسانی همانند بلامی و Law محافظت کند و دوفلامینگو را در راه خود متوقف کند. این اولین نبردی است که طرفداران می‌توانند یک جنگ کامل بین دو کاربر هاکی فاتح را مشاهده کنند.

با توجه به اینکه دوفلامینگو از توانایی بیدار شده میوه شیطانیش استفاده می‌کرد، برنده شدن لوفی در این مبارزه کاملا غیر ممکن به نظر می‌رسید. دوفلامینگو چندین بار هم با Law و هم با لوفی مبارزه می‌کند، اما واقعاً این لوفی است که دوفلامینگو را شکست می‌دهد. برای Law، دوفلامینگو همانند یک سد غیرممکن به نظر می‌رسید. اما لوفی انتقام آنچه Law از دست داده بود را می‌گیرد و دزد دریایی همکارش را نجات می‌دهد.

Luffy Vs Sanji

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس, بهترین مبارزات انیمه One Piece

Luffy vs Sanji مبارزه دیگری است که در اون لوفی با کلاه حصیری دیگری مبارزه می‌کند. با این حال، این مبارزه فراوان متفاوت از دیگر مبارزات او است. لوفی از مواجهه با این داستان امتناع می‌کند، زیرا می‌داند که سانجی در کاری که انجام می‌دهد نسبت به لوفی درد فراوان بیشتری حس می‌کند.

این مبارزه کاملا وحشیانه است و قلب هواداران با دیدن کاپیتان محبوبشان که توسط یکی از دوستان نزدیکش مورد ضرب و شتم قرار گرفته است، به سرعت می‌تپد. سانجی تمام تلاش خود را می‌کند تا عمل خود را برای Germa 66 ادامه دهد و لوفی وفادار می‌ماند و به سانجی سوگند می‌خورد که تا زمانی که سانجی برای او غذا صحیح نکرده باشد دیگر غذا نخواهد خورد. در نهایت، سانجی بعداً تسلیم می‌شود و زمانی به لوفی می‌گوید که می‌خواهد به کلاه حصیری‌ها بازگردد، شروع به گریه می‌کند.

Luffy Vs Kaido

بهترین مبارزات انیمه وان پیس
بهترین مبارزات انیمه وان پیس, بهترین فایت های انیمه وان پیس

در جنگ اخیر وان پیس و نتیجه گیری قوس وانو، لوفی یک بار برای همیشه کایدو را از بین برد. جنگ لوفی و کایدو طولانی بود، با لوفی که دائماً سرکوب می‌شد و برای کارهای زیادتر برمی‌گشت. چیزی که این مبارزه را تغییر داد ثانیه‌ای بود که طرفداران One Piece برای زمان طولانی در مورد اون صحبت خواهند کرد: Luffy در حال بیدار شدن Devil Fruit خود.

شکست کایدو دراماتیک‌ترین نبردی بود که تاکنون در One Piece انجام شده بود، زیرا او یک یونکو را شکست داد، برای خود رتبه یونکو را به دست آورد و سرزمین Wano را آزاد کرد.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین مبارزات انیمه وان پیس سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *