بهترین موسیقی های انیمه های محبوب ؛ موسیقی های به یادماندنی

[ad_1]

این موسیقی‌های انیمه فراوان نمادین هستند که طرفداران انیمه فوراً آنها را تشخیص می‌دهند. با جونی بمانید تا با بهترین موسیقی های انیمه های محبوب دوست شوید.

موسیقی‌ها زندگی را به یک انیمه می‌دهند و اون را زنده می‌کنند، این مسئله به مخصوص برای اپنینگ‌ها راستگو است. این تیزرهای دقیقه و نیمی است که به بینندگان علامت می‌دهد که دقیقاً چه انتظاری باید برای یک انیمه داشته باشند. گاهی زمان‌، برخی ازموسیقی‌های انیمه نسبت به بقیه از لحاظ انیمیشن، کیفیت و جذابیت خوب تر هستند.

بهترین موسیقی های انیمه های محبوب

موسیقی های به یادماندنی

شما می‌توانید فهرست بهترین موسیقی های انیمه های محبوب را در یک دید در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین موسیقی های انیمه های محبوب
بهترین موسیقی های انیمه های محبوب

با وجود هر دوره شامل ده‌ها انیمه، یک موسیقی متن در انیمه باید عالی مخصوص باشد تا از فراوانی مقاومت کند. هزاران گزینه در دنیای انیمه وجود دارد، اما بهترین موسیقی ها در انیمه تاکنون کدام است؟ پس اگر می‌خواهید با برترین موسیقی های انیمه های محبوب دوست شوید، در این نوشتار با ما دنبال باشید تا به معرفی آنها بپردازیم.

Lum no Love Song by Yuko Matsutani

بهترین موسیقی های انیمه های محبوب
بهترین موسیقی های انیمه های محبوب

این موسیقی احتمالاً یکی از معروف‌ ترین آهنگ های انیمه در نسل خودش است. در حالی که در این تاریخ نزدیک به 30 سال از تاریخ انتشار این آهنگ می‌گذرد، آهنگ “Lum no Love Song” یوکو ماتسوتانی هنوز موسیقی مورد علاقه بسیاری از علاقه مندان انیمه است.

این آهنگ به نام اولین اپنینگ انیمه Urusei Yatsura عمل می‌کند، و کار فراوان خوبی را برای علامت دادن ویژگی‌های شگفت آور و نا آشنا و سبک این انیمه انجام می‌دهد. این موسیقی یک راه عالی برای شروع قطعه اول این انیمه جذاب است.

Duvet by Bôa

بهترین موسیقی های انیمه های محبوب
بهترین موسیقی های انیمه های محبوب

Serial Experiments Lain یکی از جنایی‌ترین انیمه‌هایی است که در تاریخ خود مورد توجه قرار نگرفته است. این انیمه بر روی یک شبکه ارتباطی به نام Wired تمرکز دارد، در حالی که موضوعات ارتباط و هویت را بررسی می‌کند. با توجه به نحوه بررسی موضوعات خود، این انیمه فراوان جلوتر از تاریخ خود بود.

موسیقی انیمه Serial Experiments Lain در بین دیگر موسیقی‌ها فراوان منحصر به فرد است. “Duvet” توسط گروه جایگزین بریتانیایی Bôa نوشته و اجرا شد. آلترناتیو راک همیشه با اپنینگ‌های انیمه همکاری نمی‌کند، اما این کاملاً مکمل تصاویر زیبای اپنینگ این انیمه است.

Uragiri no Yuuyake by Theater Rock

بهترین موسیقی های انیمه های محبوب
بهترین موسیقی های انیمه های محبوب

دورارارا زمانی که در سال 2010 پخش شد فراوان محبوب بود. با وجود عظیمی از شخصیت‌ها و نقاط داستانی در هم تنیده، دورارارا چیز‌های زیادی برای ارائه داشت. Theater Rock “Uragiri no Yuuyake” کاملاً حال و هوای این انیمه را به عکس می‌کشد. اپنینگ این آهنگ شخصیت‌های اصلی دوره اول را به نمایش می‌گذارد، در حالی که بینشی از پویایی اون‌ها با یکدیگر را علامت می‌دهد.

Battlecry by Nujabes/Shing02

بهترین موسیقی های انیمه های محبوب
بهترین موسیقی های انیمه های محبوب

هیپ هاپ بیشتر در اپنینگ‌های انیمه استفاده نمی‌شود، اما «Battlecry» از Nujabes و Shing02 کاملاً با تیتراژ آغازین سامورایی شامپلو مطابقت دارد. این مجموعه خود ویژگی‌های ژاپنی امروزی را با هیپ هاپ و عناصر ژانر چنبارا ترکیب می‌کند. ضرب آهنگ دلپذیر با جلوه‌های بصری پر تلاش به خوبی نزد می‌رود و به نام یک آهنگ عالی برای شخصیت اصلی انیمه عمل می‌کند.

Bloody Stream by CODA

بهترین موسیقی های انیمه های محبوب
بهترین موسیقی های انیمه های محبوب

مجموعه JoJo دارای تعداد زیادی موسیقی عالی در سراسر مجموعه خود است. حتماً بین طرفداران در مورد اینکه کدام یک از آنها بهترین است، اختلاف نظر وجود دارد، اما «جریان خونین» از CODA باید در رتبه اول باشد. این آهنگ جذاب است و از اکثر موسیقی‌های دیگر متمایز است، که کاملاً با انیمه JoJo مطابقت دارد. انیمیشن‌های عالی و تصاویر بصری اپنینگ اون را نه تنها در بین موسیقی‌های JoJo، بلکه در بین تمام موسیقی‌های انیمه کاملاً متمایز می‌کند.

The Day by Porno Graffiti

بهترین موسیقی های انیمه های محبوب
بهترین موسیقی های انیمه های محبوب

آهنگ The Day، اولین اهنگ دوره اول My Hero Academia. My Hero Academia در طول دوره‌هایش تم‌های موسیقی فراوان خوبی دارد که طرفداران اون را دوست دارند. موسیقی آغازین کاملاً نوع شخصیتی را که Deku قرار است باشد را علامت می‌دهد.

در سفری برای تبدیل شدن به قهرمان شماره یک، این آهنگ این تصور را ساختن می‌کند که دکو باید هر چه را که در توان خود دارد به اون بدهد. او امیدوار است که یک روز واقعاً بتواند به رویای خود برسد. قطعه ویدیویی این آهنگ تمرینات Deku را علامت می‌دهد که این پسر با روحیه توانا همه چیز را در توان خود می‌دهد تا مانند All Might باشد. «روز» تنها افتتاحیه دوره اول My Hero Academia است.

Again by YUI

بهترین موسیقی های انیمه های محبوب
بهترین موسیقی های انیمه های محبوب

“مجدد” اولین موسیقی برای انیمه محبوب Fullmetal Alchemist Brotherhood است. داستان این موسیقی خوشگل دیدگاه ادوارد الریک و درس‌هایی است که او باید در راه بازیابی برادر و بدنش بیاموزد. این آهنگ مضامینی را ارائه می‌کند که زیادتر از اون چیزی که با چشم دیده می‌شود در زندگی وجود دارد.

اپنینگ اون علامت می‌دهد که ادوارد در طول مسافرت خود توانا‌تر و توانا‌تر می‌شود. همچنین این اپنینگ افرادی را که ادوارد در طول راه خود ملاقات می‌کند، چه دوست یا دشمن را علامت می‌دهد. «مجدد» افتتاحیه 14 قطعه اول انیمه Fullmetal Alchemist Brotherhood است.

The Hero by JAM Project

بهترین موسیقی های انیمه های محبوب
بهترین موسیقی های انیمه های محبوب

زمانی که «قهرمان» در دوره پاییز 2015 در طول اکران One Punch Man پخش شد، طوفان اینترنت را به خود جلب کرد. جمله “One Punch” که برای شروع آهنگ استفاده شد قلب طرفداران را تسخیر کرد. این آهنگ دارای مضامین عدالت است و متناسب با تم طنز One Punch Man می‌باشد.

قطعه تکراری آهنگ برگرفته از مضامین عدم تمایل به تمجیدهایی می‌باشد که با قهرمان بودن دنبال است، همانند شهرت و شادی برای نجات یافتگان. به طور مشابه، سایتما از جنگیدن بیش از حد صبر‌اش به طور کامل سر رفته است. “قهرمان” تنها اپنینگ دوره اول One Punch Man است.

Colors by FLOW

بهترین موسیقی های انیمه های محبوب
بهترین موسیقی های انیمه های محبوب

FLOW برای دوباره کردن مضامین در انیمه‌هایی همانند ناروتو، هفت گناه مرگبار و دورارارا معروف است، اما هیچ کدام از آنها خوب تر از “رنگ‌ها” نبوده‌اند. اولین افتتاحیه Code Geass، آهنگ Colors برگرفته از مضامینی است که چگونه افراد می‌توانند برای خوب تر و بدترین تغییر کنند.

اینکه همه ما باید حتی در تاریک‌ترین تاریخ‌ها به خودمان اطمینان داشته باشیم. این برای دوران سختی است که للوچ در انیمه پشت سر می‌گذارد. “Colors” آهنگ افتتاحیه 12 قطعه اول دوره اول Code Geass است. وجود آهنگ Colors در فهرست بهترین آهنگ های انیمه های محبوب یک اولویت برای ما بود.

Tank by The Seatbelts

بهترین موسیقی های انیمه های محبوب
بهترین موسیقی های انیمه های محبوب

متن موسیقی برای تم آغازین کابوی بی باپ “Tank” واجب نیست. به نام یکی از بهترین انیمه‌های دهه خود، مناسب است که این انیمه معروف یکی از بهترین تم‌های آغازین را نیز داشته باشد.ساز جازی مضمون رمزآلود کابوی بی باپ را تکمیل می‌کند در حالی که ویرایش ریتمیک سکانس‌ها در کنار موسیقی انیمه را منحصر به فرد می‌کند. “Tank” آهنگ افتتاحیه تمام 25 قطعه Cowboy Bebop است.

Pokémon Theme by Jason Paige

بهترین موسیقی های انیمه های محبوب
بهترین موسیقی های انیمه های محبوب

مسلماً شناخته‌شده‌ترین تم آغازین در انیمه، آهنگ «داستان پوکمون» است که بچه‌ها اون را در سراسر دنیا می‌خوانند. این آهنگ حول مسافرت Ash می‌چرخد زیرا او می‌خواهد استاد پوکمون شود. برای انجام این کار، او باید در نبردها برنده شود، دوستان جدیدی را ملاقات کند و همه پوکمون‌ها را بگیرد. همانطور که این آهنگ می‌گوید، این سرنوشت اوست. “اهنگ پوکمون” اصلی تنها اهنگ افتتاحیه دوره اول پوکمون است که 80 قطعه دارد.

The WORLD by Nightmare

بهترین موسیقی های انیمه های محبوب
بهترین موسیقی های انیمه های محبوب, بهترین آهنگ های انیمه های محبوب

دو مضمون آغازین Death Note جرقه‌ای برانگیخت که کدام یک برای این انیمه محبوب خوب تر می‌باشد. دو سبک متفاوت و دو صدای متفاوت، اما “دنیا” چیزی است که در این لیست قرار می‌گیرد. “دنیا” در مورد دنیایی از شر و تاریکی صحبت می‌کند.

این به دنیای جدیدی نشانه دارد که لایت در حال ساختن اون است، با وجود اینکه فکر می‌کند کاری که انجام می‌دهد خوب می‌باشد. سپس این آهنگ به فرآیند فکری لایت تبدیل می‌شود، بدون اینکه بفهمد برای چی مردم فکر می‌کنند او بد است. “دنیا” اولین آهنگ افتتاحیه در Death Note می‌باشد و برای 19 قطعه اول اجرا می‌شود.

A Cruel Angel’s Thesis by Yoko Takahashi

بهترین موسیقی های انیمه های محبوب
برترین موسیقی های انیمه های محبوب

این آهنگ قصـه زندگی‌ای را روایت می‌کند که قرار است فراوان چیزهای بیشتری داشته باشد. یک زندگی پر از غم و ناراحتی سوزان و خاطرات تلخ می‌تواند “به آسمان برده شود” تا تبدیل به یک افسانه شود. اپنینگ این آهنگ منظره‌‌هایی از Asuka، Rei و Shinji و همچنین نبردهای مختلف این انیمه را علامت می‌دهد. «A Cruel Angel’s Thesis» تنها تم آغازین برای Neon Genesis Evangelion است.

Unravel by TK

بهترین موسیقی های انیمه های محبوب
بهترین موسیقی ها در انیمه

این تم افتتاحیه توسط TK، خواننده و گیتاریست گروه Ling Tosite Sigure انجام شده است. این گروه به‌خاطر کارشان در Psycho Pass شناخته می‌شوند، اما TK تعداد زیادی از اپنینگ‌های انفرادی را انجام داده است. اشعار اون در مورد کن کانکی صحبت می‌کنند که او در تلاش برای یافتن کیست.

این آهنگ به نام یک نقطه شکست برای کن عمل می‌کند زیرا او در نهایت با خودش کنار می‌آید. این آهنگ در هر قطعه، به نام تم آغازین در قطعه‌های دو تا 11 و تم پایانی در قطعه‌های یک و 12 انجام می‌شود. “Unravel” تنها تم آغازین دوره اول Tokyo Ghoul است.

Guren no Yumiya by Linked Horizon

بهترین موسیقی های انیمه های محبوب
معروف‌ ترین آهنگ های انیمه

JÄGER! این تم آغازین که مطمئناً دلیل ساختن لرز در پایه فقرات شما می‌شود، «Guren no Yumiya» در انیمه حمله به تایتان در این فهرست رتبه اول را به خود اختصاص می‌دهد. داستانی درباره کنار آمدن ارن با زندگی جدیدی که باید داشته باشد.

تایتان‌ها بشریت را در دست گرفته، ارن خانواده‌اش را از دست می‌دهند و متوجه می‌شود که او خودش یک تایتان است. اولین آهنگ حمله به تایتان به تمام معنا نمادین است. «Guren no Yumiya» افتتاحیه 13 قطعه اول دوره اول حمله به تایتان می‌باشد.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین موسیقی های انیمه های محبوب سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]