بهترین هتل های بانکوک (هتل های زیبا با فرهنگ بی نظیر تایلندی)- مینویسم

[ad_1]

در این مطلب بهترین هتل های بانکوک (ماندرین اورینتال، هتل پنینسولا، هتل کاپلا، هتل سیام و… ) را به شما معرفی می کنیم.

خلاقیت، همان چیزی است که بانکوک را به یک شهر رویایی تبدیل می کند. زمانی می گویم خلاقیت یعنی معابد تزیین شده به سبکی ویژه، آسمانخراش های سر به فلک کشیده، غذاهایی که در هیچ جای دیگر دنیا پیدا نمی شوند و بازارهای شبانه ای که نظیرشان را هیچ توریستی قبل از مسافرت به این خط فرضی بین دو کشور و بوم ندیده است! چنانچه تصمیم مسافرت به بانکوک در تایلند را دارید؛ این مطلب را مطالعه کنید تا بهترین هتل های بانکوک را بشناسید. منظور می شود از مطلبی که درباره بهترین هتل های پاتایا منتشر نمودیم بازدید نمایید.

معرفی 10 تا از بهترین هتل های بانکوک

بانکوک را ندیده باشید نصف دنیا را ندیده اید! در این میان هستند هتل هایی که به خودیِ خود جاذبه گردشگری محسوب می شوند. از سازه های معبد همانند کنار رودخانه گرفته تا ساختمان های مدرن تر که آمیزه ای از هنر و بزرگ هستند! اگر می خواهید شور و شادی بانکوک را از نزدیک لمس کنید باید هتلی در مرکز شهر؛ حوالی سیلوم، ساثورن یا پلئون چیت رزرو کنید. محل چینی ها و ثونگلر هم از جمله محل های متوسط تر و خودمانی تر برای توریست ها هستند. از جمله بهترین هتل های بانکوک می توان به هتل ماندرین اورینتال، هتل پنینسولا، هتل کاپلا، هتل سیام و… نشانه کرد. که در ادامه هر کدام را بطور کامل به شما علاقه مندان معرفی خواهیم کرد.

هتل ماندرین اورینتال بانکوک

بهترین هتل های بانکوک

این هتل سازه ای است که نزدیک به 150 سال در کنار رودخانه شائو فرایا قرار دارد. زمستان و تابستان لابی این هتل پر است از مهمان هایی که از گوشه و کار دنیا می آیند تا در این هتل اتاقی برای خود داشته باشند. البته هنوز از افراد خانواده سلطنتی تایلند با جواهرات اون چنانی که در هتل اقامت دارند چیزی نگفته ام! لابی این هتل با نام آثر وینگ (بال شعرا) معروف و با سنگ های مرمر سفید، لوستر های کریستالی درخشان، نخل های سر به فلک کشیده و فن های سقفی ظاهرنمایی می کند. اتاق های این هتل ترکیبی از تم کلاسیک تایلندی با مدرنیته هستند. ویو رودخانه شائو را هم نباید در این میان جا رها کرد! سرویس های بی نقص پذیرش و کادر هتل، اسپا و رستورانی که چندین بار برنده جایزه شده است هم از دیگر ویژگی های خوب این هتل به شمار می روند.

هتل پنینسولا بانکوک

بهترین هتل های بانکوک

هتل پنینسولا یکی از هتل های خوب شهر بانکوک بشمار می آید. این هتل ویژگی های خوب بیشماری دارد از جمله، ویو عالی به رودخانه شائو، استخر فضای دوباره با کنار ای از درخت های نخل، کلکسیونی از رستوران های مقام 1 و سرویسی که همیشه برای خدمات رسانی به مشتریان مهیا است. اما در میان ویژگی که هتل پنینسولا را تا این حد ویژه کرده اسپای بی نظیرش است! اسپای این هتل در سازه ای سه طبقه در باغ هتل پنینسولا به نام «فرانگیپانی» قرار داشته و همه نوع تریتمنتی در اون انجام می شود؛ از ماساژ سنتی تایلندی با شصت، آرنج و زانو گرفته تا برنامه های روتین روزمره همانند یوگا! برنامه های روزانه یوگای هنگام صبح در معبد این هتل انجام می شوند. مدیتیشن دنبال با راهنما و کاسه های تبتی آوازه خوان از سایر برنامه های روزانه این اسپا هستند! تراپیست های این اسپا بهترین ها در تمام تایلند هستند.

هتل کاپلا بانکوک

بهترین هتل های بانکوک: هتل کاپلا بانکوک

همه چیز در این هتل بر اصل همکف بودن سازه پایدار است. از بنای خودِ ساختمان با معماری سنتی تایلند گرفته تا استخری که به رودخانه شائو راه دارد یا حتی قایق های درازی که مهمانان را به درون رودخانه می برند. گویی تمام این هتل را بر حسب خط کنار آسمان ساخته اند! کاپلا با وجود سرسرای درونی با رنگ های سفید و سبز کاهویی و نقاشی های اصیل تایلندی بر دیوارها با تمام هتل های لوکس بانکوک اختلاف دارد. هر کسی که قدم به این هتل بگذارد به علامت تسلیم دست ها را بالا آورده و اعتراف می کند که کاپلا، هوشمندانه ترین، و بهترین سازه را در میان تمام هتل های کنار رودخانه شائو دارد.

هتل سیام بانکوک

بهترین هتل های بانکوک: هتل سیام

هتل سیام در یکی از محل های لوکس بانکوک به نام، «دوسیت» قرار دارد. این منطقه از بافت تاریخی فاصله داشته و محل زندگی اکثر ثروتمندان تایلندی است که با لقب «های سو» شناخته می شوند. حالا این سوال نزد می آید که ابدا برای چی باید توریستی بیاید و در چنین هتل لوکسی در بانکوک اقامت داشته باشد؟ شاید برای طراحی داخلی عالی، استخر فواره دار، مبلمان ببر همانند رستوران، اسپای بی نقص و حتی برای ثبت یادگاری همیشگی از این هتل! منظورم از یادگاری همیشگی استودیو ساک یانت این هتل است که بهترین تتو های تمام بانکوک را به مهمان هایش ارائه می دهد. اتاق ها، سوییت ها و استخر های این هتل فضاهایی با رنگ های مونوکرومِ جذاب، و سقف های بلند و با بزرگ دارند که هر گز از یاد هیچ توریستی پاک نخواهد شد.

هتل سیام کمپینسکی بانکوک

بهترین هتل های بانکوک: سیام کمپینسکی

سیام کمپیسنکی ساختمانی است که به مرکز خرید سیام پاراگون وصل بوده و با بهترین بازار های خیابانی و مراکز خرید عظیم احاطه شده است. پس اگر به دنبال مد و فشن روز دنیا هستید به سنترال ورد بروید؛ برای خرید گجت های روز دنیا MBK را امتحان کرده و اگر هم به دنبال اکسسوری ها و لباس های قیمت مناسب هستید پلاتینیوم بهترین گزینه برای شماست. پس جای هیچ تعجبی ندارد اگر بگویم سیام کمپینسکی بهترین هتل ممکن در بانکوک برای خرید دوستان است! این هتل برای خستگی سپس از خرید مهمانانش هم تدابیری فکر است! می توانید در اتاق های سفید مرمری، و حمام های به رنگ شکلاتی اتاق ها بهترین تعطیلات را پشت سر بگذارید. بهترین اتاق ها بالکنی به سو باغ های استوایی هتل داشته، یا اینکه راهی مجزا به سو استخر های فضای دوباره دارند.

هتل شانگای منشن بانکوک

بهترین هتل های بانکوک

اگر به دنبال این هستید که بهترین غذاهای خیابانی تایلند از جمله؛ کاری کرمی خرچنگ زرد، نودل برشته خوک و املت های صدف را امتحان کنید هیچ محل ای خوب تر از محل چینی ها و هیچ هتلی خوب تر از شانگای منشن پیدا نمی کنید! این هتل در یکی از شلوغ ترین و اصلی ترین خیابان های بانکوک، یائو وارات قرار داشته و شما را به سفری در قلب فرهنگ چند ملیتی و استایل روزمره تایلندی ها می برد. لابی این هتلِ زیبا در بانکوک؛ پر شده از لوستر های چینی، مبلمان لطیف، قفس های چوبی پرنده و استخر های کوچک نیلوفر آبی! 76 اتاق این هتل به سه رنگ بنفش، زرد لیمویی و صورتی بوده و با چراغ های چینی و تخت هایی با ملحفه هایی ابریشمی چشم به راه مهمان های ویژه خود هستند.

هتل آنانتارا سیام بانکوک

بهترین هتل های بانکوک: هتل آنانتارا سیام بانکوک

یکی دیگر از بهترین هتل های بانکوک؛ آنانتارا سیام می باشد. این هتل در مرکز شهر بانکوک قرار داشته و از این نظر برای همه خوب است؛ از تجار گرفته تا اسپا دوستان! البته ناگفته نماند که اتاق های سفید، نقره ای و سرمه ای این هتل، کوسن های طراحی شده و نقاشی های زیبای تایلندی بالای تخت ها داد می زنند که این هتل برای خانواده ها ساخته شده است. تخت ها آنقدر عظیم هستند که جا برای غلت زدن یک نفر نه، چند نفر هست! در هتل آنانتارا سیام استخری مخصوص برای بچه ها و استخری دیگر برای بزرگسالان وجود دارد. البته شهر بازی بچه ها هم می تواند گزینه خوبی برای آزادی والدین و خوشی بردن آنها از اسپای مخصوص هتل باشد! پارک لومپینی با مارمولک های بزر رباتی و قو های پدالی هم تنها چند قدم با این هتل فاصله دارند.

هتل فور سیزن بانکوک

بهترین هتل های بانکوک: هتل فور سیزن بانکوک

این هتل 5 ستاره باشکوه در کنار رودخانه سائو فرایا قرار داشته و به بسیاری از جاذبه های توریستی شهر از جمله؛ معبد وات فو، گرند پالاس، و وات آورن نزدیک است. اگر به دنبال دیدن بزرگ و هنر در معماری هستید به این هتل بروید. طراحی این هتل دلیل‌ ژان میشل گاثی است و هنر دراماتیک او را می توان در گوشه گوشه این هتل دید؛ از لابی چشم نواز گرفته تا استخر های چند طبقه با آبشار های جاری، اتاق های نقره ای خاکستری با پنجره های زمین تا سقف و ویویی به سو رودخانه! هفت رستوران و بار این هتل هر شب برنامه زنده دارند! پس در فور سیزن هیچ وقت صبر تان سر نخواهد رفت.

هتل کوکو متروپولیتن بانکوک

بهترین هتل های بانکوک: هتل کوکو متروپولیتن

این هتل به انتخاب LGBTQ نه تنها بهترین هتل در بانکوک؛ بلکه بهترین در تایلند است. اما قبل از رزرو اتاق در این هتل ایمن شوید که یک لباس شنای فراوان خوب هم دارید! این هتل در مرکز تجاری و یکی از بهترین منطقه های بانکوک، ساثورن قرار داشته و دوری از استخر فضای دوباره با ویو عالی، رستورانی با چندین جایزه بین المللی دارد. از جمله جوایز رستورانِ «نام» می توان به ستاره میشلین نشانه کرد. بار «مِت» این هتل هم آخر هفته ها جا برای سوزن انداختن ندارد. برای هر چه خوب تر دیده شدن و زیادتر خوش رد کردن در این هتل می توانید به کومو شامبهالا بروید. در این مرکز خدماتی همانند سولار، اسپای عالی و غذاهای تندرست ارائه می شوند تا مهمان ها از درون و خارج بدرخشند!

هتل سالا راتاناکوسین بانکوک

بهترین هتل های بانکوک: هتل سالا راتاناکوسین بانکوک

نزدیک ترین هتل به معبد وات فو، سالا راتاناکوسین است. بنابراین به غیر از عابدان معبد تنها مهماناناین هتل هستند که به این مکان مقدس و گرند پالاس تا این اندازه نزدیکند! این هتل کوچک اما زیبا و دنج با تنها 15 اتاق، در قبل فروشگاه بوده و حالا با اتاق هایی به رنگ سیاه وسفید، پنجره های از کف تا سقف و ویو عالی به سنگ های تاریخی معبد و البته ویو به معبد داون از مهمان ها پذیرایی می کند. البته باید نشانه کنم که همین ویو را می توان در بار بالای سقف این هتل، و با یک «مای تای» مشاهده کرد. چه چیزی خوب تر از این!

هتل پارک هیات بانکوک

بهترین هتل های بانکوک: پارک هیات بانکوک

این هتل لوکس در بانکوک؛ در یکی از بازترین سازه های بانکوک قرار دارد و با دیدی عالی به قسمت های سرسبز این شهر و فاصله چند متری از لاین اسکای تِرِین و فروشگاه های میدان سیام از بهترین های بانکوک محسوب می شود. در تالارهای درونی این هتل می توان ترکیبی از رنگ سیاه و کرم مناسب را که در واقع بازتابی از هنر مدرن آسیای جنوب شرقی است در کنار هم دید. اعتقاد کنید که ویو 40 کیلومتری از کلان شهر بانکوک در استخر اینفینیتی این هتل چیزی نیست که به این راحتی ها از ذهن ها پاک شود. ویو روشنایی های شهر از بارِ قرار گرفته بر سقف این هتل هم از عجایب پنهان بانکوک در شب پرده برمی دارد. بانکوک را باید در هتل هیات دید!

هتل آکیرا ثونگلور بانکوک

بهترین هتل های بانکوک: آکیرا ثونگلور

آکیرا بهترین گزینه برای اقامت طولانی زمان در بانکوک است. برای چی که دور تا دور این هتلِ قرار گرفته بر بالا تپه ثونگلور با بهترین دفعات، بوتیک ها و رستوران ها احاطه شده است. اتاق های این هتل عظیم، با کف پوش چوبی تاریک، دیوارهای به رنگ آبی و سبز اقیانوسی و تابلوهای اور سایز سیاه و سفید هستند. زیادتر اتاق ها یخچال و کابینتی برای محافظت غذاها دارند. اما سوییت ها هر کدام آشپزخانه ای مجزا، ماشین ظرفشویی و بالکنی عظیم دارند. رستورانی ایتالیایی و استخری در فضای دوباره هتل وجود دارند. علاوه بر این خدمات ماساژ آکیرا در اتاق هم ارائه می شوند. از این رو می توان این هتل را در لیست بهترین هتل های بانکوک بشمار آورد.

هتل 137 پیلار سوتس بانکوک

بهترین هتل های بانکوک: 137 پیلار سوتس بانکوک

بهترین ویژگی این هتل، خوب تر بگویم برگ برنده این هتل، استخر اینیفنیتی قرار گرفته بر سقف هتل است که به 30 طبقه پایینی و تمام شهر از زوایای مختلف دید دارد. چند طبقه پایین تر استخر بزرگتر دیگری هست با اسپایی بی نظیر، ماشساژ های آروماتراپی و کلاس های موای تای باکسینگ! سوییت های این هتل همگی نقاشی دیواری کلاسیک تایلندی داشته و با وجود بالکن هایی عظیم و سرویس های بهداشتی اون چنانی در نوع خود کم نظیر هستند. ممکن است برخی از رانندگان تاکسی برای پیدا کردن این هتل به دردسر بیافتند. اما باید بفهمید که 137 پیلار تنها چند قدم از اسکای تِرِین فاصله دارد.

مطالب پیشنهادی: استخر های ترسناک دنیا

هتل راکس بانکوک

بهترین هتل های بانکوک

برای درون شدن به دنیای سلامتی به سبک تایلندی می توانید بدون دردسر و مسافرت یک روزه به مراکزی همانند شیوا سوم و کامالایا، در هتل راکس اقامت کنید. این هتل، یا خوب تر بگویم مرکز تندرستی، به بهترین امکانات پزشکی مجهز بوده و در جزیره ای احاطه شده با درخت های جنگلی و در قسمت بانگ کراچوئو از رودخانه شائو فرایا قرار دارد. معالجه های این هتل از سه شب تا چهارده شب قابل رزرو بوده و شامل هر گونه خدماتی می شوند؛ از معالجه های عمقی همانند سلامت معده، ضد پیری و ضد استرس گرفته تا معالجه های رایج تر و سطحی تری همانند تراپی های سنتی تایلندی، معالجه چینی، آیورودا و معالجه باانرژی! البته بیماری هایی فیزیکی و روحی جدی در این مرکز قابل پذیرش نبوده و معالجه نمی شوند.

[ad_2]