بچه کوسه پر بیننده ترین ویدیوی تاریخ در یوتیوب با 11 میلیارد بازدید

[ad_1]

بچه کوسه پر بیننده ترین ویدیوی تاریخ در یوتیوب با 11 میلیارد بازدید

فیلم / رقص بچه کوسه پر بیننده ترین و پرتماشاگرترین ویدیوی (انیمیشن) تاریخ در یوتیوب با 11 میلیارد بازدید را در این صفحه ببینید.

این ویدیو که به نام یک آهنگ آتش سوزی شروع شد، در سال 2016 فراوان محبوب شد، زمانی که پینگفانگ ، یک شرکت سرگرمی کره جنوبی، نسخه ای از این آهنگ را دنبال با یک موزیک ویدیو در YouTube منتشر کرد که در رسانه های اجتماعی، ویدئوهای آنلاین و رادیو پخش شد. در نوامبر 2020، با بیش از 7 میلیارد بازدید، به پربازدیدترین ویدیوی یوتیوب در تمام دوران تبدیل شد. در ژانویه 2022، اولین ویدیوی یوتیوب بود که به 10 میلیارد بازدید رسید.

“کوسه بچه” به نام یک آهنگ یا صدا آتشنشانی ساخته شد. قدمت آهنگ اصلی حداقل به قرن بیستم می‌رسد که احتمالاً توسط سازمان آتش نشانی کره جنوبی با الهام از فیلم آرواره‌ها ساخته شده است.

در این شعر، هر یک از اعضای یک خانواده از کوسه ها معرفی می شود و کمپینگ ها از دستان خود برای تقلید از آرواره های کوسه ها استفاده می کنند. در نسخه‌های مختلف این آهنگ، کوسه‌ها ماهی را شکار می‌کنند، یک ملوان را می‌خورند، یا افرادی را می‌کشند که سپس به بهشت می‌روند.

نهادهای مختلف دارای حق چاپ ویدیوهای اصلی و صداهای ضبط شده آهنگ هستند و برخی نیز بر پایه نسخه های خود، کالاهای تجاری را علامت تجاری دارند. با این حال، طبق گفته نیویورک تایمز، اعتقاد بر این است که آهنگ و شخصیت های اصلی در مالکیت عمومی هستند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

[ad_2]