بیوگرافی ارشیا خلیلیان (عرشیا) پسر نسرین مقانلو + اینستاگرام و ماجرای فوت کرد

[ad_1]

عرشیا پسر نسرین مقانلو کیست؟ بیوگرافی ارشیا خلیلیان پسر نسرین مقانلو + اینستاگرام و ماجرای فوت کرد

با بیوگرافی ارشیا خلیلیان (عرشیا) پسر عظیم نسرین مقانلو، عکس ها و تصاویر شخصی و هنری عرشیا خلیلیان (ارشیا) پسر نسرین مقانلو بازیگر ایرانی، زندگینامه و زندگی شخصی و پیج اینستاگرام ارشیا فرزند نسرین مقانلو و دلیل فوت کرد و حواشی و عکس ها و مراسم تشییع در بیوگرافی کامل ارشیا خلیلیان (عرشیا) پسر نسرین مقانلو در مجله سخن جدید دوست شوید

عرشیا پسر نسرین مقانلو کیست؟ بیوگرافی ارشیا خلیلیان پسر نسرین مقانلو + ماجرای درگذشت

بیوگرافی ارشیا خلیلیان فرزند نسرین مقانلو

ارشیا خلیلیان ۲۶ ساله و متولد آمریکا پسر عظیم نسرین مقانلو بازیگر فیلم ها و سریال های ایرانی است که در ۷ مهرماه ۱۴۰۱ بهعلت سکته مغزی جان خود را از دست داد.

سوابق

عرشیا فرزند عظیم نسرین مقانلو بازیگر ایرانی است که در امریکا متولد شده و مدتی بود که در ایران زندگی می کرد. او پیشتر نیز وابسته حادثه تلخی شده بود که از ناحیه سر وابسته مصدومیت شده بود که به خیر قبل بود.

یوگرافی ارشیا خلیلیان پسر نسرین مقانلو

نسرین مقانلو بازیگر سرشناس کشورمان اینستاگرام خود را با انتشار تصویری از پسرش به روز کرده و در توضیح ان نوشت : نسرین مقانلو با انتشار این عکس نوشت: دیروز سخترین و کشنده ترین روز زندگیم بود، حادثه هیچگاه خبر نمیکند ،ولی همیشه باید سپاس گذار خدا باشیم،ممنونم خدای بزرگم،که به خیر گذشت،خدایا سپاس که پسرم رو مجدد به من هدیه دادی،خدایا همه فرزندانمان رو در پناه خودت نگه داری کن

عکس های پسر نسرین مقانلو که درگذشت

الآن در مهرماه امسال (۱۴۰۱) خیر فوت و درگذشتش را مادرش در پیج اینستاگرامش رسانه ای کرد و نوشت: بس که دوست داشتی ایران بمونی، اومدی پیشم و همین جا ازم جدا شدی و موندگار شدی تو همینجا و رفتی به مسافرت ابدیت؟؛ فکر منو نکردی که وجودم به وجودت بسته بود، ارشیا پسرم رفتی؟ اما منو هم با خودت بردی؛ داغت اینقدر رو دلم سنگینه که شکستم، با رفتنت من هم مردم پسرم؛ منتظرم باش مادرت به زودی پشت سرت میاد پیشت. جات توی بهشت گرامی مهربونم؛ راهت روشن پسر خوش قلبم. بی تو دیگه مادرت یواش نیست اما تو آروم بخواب.

درباره کوشش ها و سوابق پسر خانم مقانلو اطلاع دقیقی نیست و مشخص نیست به شغل و شغل ای مشغول بوده است.

اینستاگرام و عکس های ارشیا پسر نسرین خلیلیان

نسرین مقانلو خواهر بیژن مقانلو، سرمربی گذشته تیم مردمی تکواندوی ایران است. آراستگی خلیلیان (بازیکن گذشته فوتبال) همسر نسرین مقانلو است. ثمرهٔ ازدواج اون‌ها ۲ فرزند به نام‌های ارشیا و آرین است که متولد آمریکا و عظیم شده و تحصیل کرده آنجا هستند. نسرین مقانلو در سال ۱۳۷۲ زمانی ۲۵ ساله بود با آراستگی خلیلیان فوتبالیست سرشناس اون تاریخ ازدواج کرد و برای ادامه زندگی راهی سرزمین آمریکا شد.
هر دو پسر متولد آمریکا و عظیم شده و تحصیل کرده آنجا هستند ، خانم مقانلو سپس از ۱۰ ساله به ایران بازگشت اما همسر و فرزندان بین ایران و آمریکا در رفت و آمدند.

عرشیا پسر نسرین مقانلو کیست علت درگذشت

آراستگی خلیلیان مهاجم تیم مردمی فوتبال ، قهرمان جوانان آسیا و عضو باشگاههای گمرک اهواز ، پاس و تاج بوده است.
سر فیلم «همسر» آقای فخیم‌زاده بود که برای اسمش سرنوشت من را رقم زد و در همان گیرودار ساختش بودیم که برای خواستگاری از من به منزلمان آمدند و سپس از ۵ -۶ سال کار مداوم در عرصه‌های مختلف،‌ با همسرم ازدواج کردم و به آمریکا رفتیم.

البته سالی یک بار به ایران می‌آمدم و به شکل ناپیوسته کارهایی انجام می‌دادم، همانند کار «نابخشوده» مرحوم «ایرج قادری» که وقت بارداری پسر بزرگم اتفاق افتاد یا «بن بست» اصغر نعیمی که با «فرهاد اصلانی» و «پزشک عزیزی» بازی کردم یا کارهای دیگر، اما چون گرین کارت آمریکا داشتم، مجاز نبودم زیادتر از ۳-۴ ماه در ایران بمانم و باید برمی‌گشتم.

پیج اینستاگرام

صفحه اینستاگرام عرشیا پسر نسرین مقانلو با نشانی * در دسترس است

 

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *