بیوگرافی اسماعیل مسافر بازیکن تیم مردمی والیبال بزرگسالان

[ad_1]

اسماعیل مسافر والیبالیست ایرانی در سی ام آبان ماه سال ۱۳۷۶ در مرقد کاووس به دنیا آمد. او در تیم مردمی والیبال ایرانی و تیم باشگاهی پاس گرگان با پیراهن شماره ۷ در پست تخصصی دریافت کننده قدرتی بازی می کند. وی دارای ۱۹۵ سانتی متر قد می باشد. در این مطلب شما آرگایی های گرامی را با بیوگرافی اسماعیل مسافر دوست می کنیم.

زندگینامه اسماعیل مسافر بازیکن جوان و جویای نام

بیوگرافی اسماعیل مسافر

آقای مسافر در در تیم مردمی کشورمان دریافت کننده قدرتی می باشد. او در رقابت های قهرمانی آسیایی سال ۲۰۲۱ که در اون تیم مردمی والیبال ایران تمام شد, عضو بود. اسماعیل مسافر در دوران نوجوانی به والیبال روی آورد و هنگامی ۱۹ ساله بود به کاله مازندران ملحق گردید. سپس در سن ۲۳ سالگی به تیم باشگاهی پاس گرگان پیوست. اسماعیل مسافر در شهر مرقد کاووس گلستان تولد یافت, بازیکن کم سن والیبال کشورمان ترکمن است.

زندگینامه اسماعیل مسافر بازیکن بااستعداد و موفق

زندگینامه اسماعیل مسافر و زندگی شخصی او

زندگینامه اسماعیل مسافر والیبالیست جوان کشورمان

از شروع بازی در والیبال به شکل شغل ای

بازی در والیبال را از نوجوانی با آکادمی مرقد کاووس شروع نمود. سپس توانست توجه جزیده سرمربی تیم باشگاهی ارتعاشات صنعتی تهران را به خود جلب داد و به تیم اون پیوست و تا ۱۳۹۵ در اون باقی ماند.

آشنایی با بیوگرافی اسماعیل مسافر

بیوگرافی اسماعیل مسافر بازیکن تیم والیبال پاس گرگان

بیوگرافی اسماعیل مسافر بازیکن دهه هفتادی محبوب

کاله – پیکان

در سال ۱۳۹۵ در سن ۱۹ سالگی به تیم کاله مازندران ملحق شد، سپس از ۲ سال وجود در این تیم، از کاله جدا گردید و به تیم پیکان انتقال یافت که تا ۱۳۹۹ پیراهن اون را نیز می پوشید.

Biography of Ismail Musafir 14

تیم پاس گرگان

در ۱۳۹۹ به تیم پاس گرگان ملحق شد و در حال آماده نیز در اون بازی می کند.

بیوگرافی اسماعیل مسافر بازیکن دهه هفتادی موفق

تیم مردمی

اسماعیل مسافر نخستین بار به تیم مردمی کشورمان دعوت گردید و ۱۴۰۰ نیز برنده شد به پیراهن تیم مردمی بزرگسالان ایران راه پیدا نمود. وی با تیم مردمی ایران یک قهرمانی، یک قهرمانی آسیا زیر ۲۳ ساله ها و یک رتبه سومی زیر ۱۹ ساله دنیا را دریافت نمود.

زندگینامه اسماعیل مسافر بازیکن جوان و جویای نام

والیبال ساحلی

در نوجوانی با والیبال سالنی در رشته ی والیبال ساحلی هم کار می کرد, توانست به قهرمانی والیبال ساحلی در گروه نوجوانان را با تیم والیبال ساحلی بامپوش مرقد به مربیگری رحمان رئوفی در سال ۱۳۹۲ کسب کرد.

زندگی شخصی اسماعیل مسافر

این والیبالیست مجرد می باشد و تاکنون ازدواج ننموده است. اسماعیل مسافر فراوان به تفریح و تفرج در دنیا، رد کردن زمان‌ فراغت با رفیقان، خانواده و احیای رسوم ترکمنی، اسب سواری علاقمند است.

بیوگرافی اسماعیل مسافر بازیکن والیال ایرانی

 

بیوگرافی اسماعیل مسافر بازیکن والیال ایرانی

تقاضای معاف شدن از سربازی

اسماعیل مسافر سپس از نائل شدن به رتبه قهرمانی با بزرگسالان تیم مردمی در رقابت های آسیا سال ۲۰۲۱ از رهبر جمهوری اسلامی معاف شدن خدمت اجباری مردمی پوشان والیبال را درخواست نمود که انگار مورد تایید قرار نگرفت.

وی در حال آماده جهت خدمت اجباری در تیم نظامی پاس گرگان بازی می نماید.

بیوگرافی اسماعیل مسافر و گذری بر تیم های او

زندگینامه اسماعیل مسافر و گذری بر تیم های او

زندگینامه اسماعیل مسافر بازیکن جوان و جویای نام

زندگینامه اسماعیل مسافر والیبالیست موفق

بیوگرافی اسماعیل مسافر بازیکن تیم والیبال پاس گرگان

زندگینامه اسماعیل مسافر بازیکن تیم والیبال ملی ایران

زندگینامه اسماعیل مسافر والیبالیست جوان کشورمان

زندگینامه اسماعیل مسافر بازیکن مطرح و موفق

در این مطلب شما عزیزان را با بیوگرافی اسماعیل مسافر یکی دیگر از ورزشکاران کشورمان در رشته ورزشی والیبال را به طناب قلم کشیدیم. امیدواریم مورد توجه شما واقع شده باشد. همچنین برای آشنایی با بیوگرافی بهروز عطایی سرمربی تیم مردمی والیبال، میثم صالحی دیگر بازیکنان مطرح ایرانی بر روی لینک ها کلیک کنید.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]