بیوگرافی اصغر یوسفی نژاد کارگردان و همسرش کیست +عکس و اینستاگرام

[ad_1]

بیوگرافی اصغر یوسفی نژاد کارگردان و همسرش کیست +عکس و اینستاگرام و بیماری و ماجرای فوت و فوت کرد این کارگردان فقید تبریزی را در این صفحه بخوانید.

بیوگرافی اصغر یوسفی نژاد کارگردان و همسرش کیست +عکس و اینستاگرام

بیوگرافی اصغر یوسفی نژاد

او از کارگردانان سرشناس سینما بود که امروز بیست و دوم شهریور ۱۴۰۱ دار فانی را وداع گفت.

او متولد ۱۳۴۸ در تبریز بود و آثار مهمی را در کارنامه داشت.

آقای اصغر یوسفی نژاد در رشته کارگردانی تحصیلات کرده و مدرک خود از دانشکده صدا و سیما اخذ نمود.

بیوگرافی اصغر یوسفی نژاد کارگردان درگذشت +عکس و اینستاگرام

شروع کوشش

آقای یوسفی نژاد در سال ۱۳۶۹ کوشش زبر دست خود را به نام کارگردان شروع کرد در سال ۱۳۸۲ اولین فیلم سینمایی بلند خود را به نام “باران رویا ها را نمی شوید” را تولید کرد فیلمی که در اون بازیگران معروف هرچند یکتا ناصر و محمد ناجی وجود داشتند .

آخرین کار وی فیلم سینمایی عروسک بود.

بیوگرافی اصغر یوسفی نژاد کارگردان و همسرش کیست +درگذشت و عکس و اینستاگرام

درباره فیلم سینمایی عروسک می گوید تاریخ فراوان زیادی را برای نزد تولید این فیلم صرف کردیم و من حساسیت زیادی برای تولید فیلم دارم فیلم برداری بستگی مراحل تولید اون دارد و باید مدتی با بازیگران تمرین کرد.

همچنین ببینید

اصغر یوسفی نژاد در سال ۱۳۹۵ فیلم خانه را کارگردانی کرد فیلمی که هنرپیشه هایی همچون محدثه تعجب و رامین ریاضی و صدیقه دریانی در اون وجود داشتند که به زبان ترکی آذربایجانی تولید شد.

بیوگرافی اصغر یوسفی نژاد کارگردان +عکس و اینستاگرام

ایشان از بازیگران شهرستانی حمایت میکرد با توجه به اینکه امکانات کمی در اختیار بازیگران شهرستانی وجود دارد ایشان همیشه تاکید داشت که باید به هنرمندان شهرستانی توجه داشت..

فیلم خانه برنده شد در جشنواره فجر سی و پنج سیمرغ بلورین بهترین فیلم در قسمت هنر و تجربه را کسب کند و مورد تمجید منتقدان سینما قرار بگیرد.

بیوگرافی اصغر یوسفی نژاد کارگردان و رامبد جوان +عکس و اینستاگرام

یوسفی‌نژاد با بیان اینکه لجام گسیختگی مسائل اقتصاد فراوان از امور را غیرقابل نزد‌بینی کرده است، اظهار کرد: قرار بود این فیلم را سال قبل جلوی دوربین ببریم. در اون تاریخ به نسبت الآن شرایط مالی خوب تر بود. البته فراوان ناراحت نیستم که «عروسک» سال قبل ساخته نشد چون فیلم‌های تولیدی سال قبل با وجود اینکه ارزشمند بودند هر کدام به لحاظ مالی به سبب شرایط فعلی اکران صدمه خوردند. درباره کار خودم هم باید بگویم معمولاً شرایط اقتصادی فیلم‌های من نسبت به آثار دیگر کمی متفاوت است و امیدوارم این تفاوت به دادمان برسد.

فوت کرد

اصغر یوسفی نژاد در سن 53 سالگی بر دلیل‌ خون ریزی مغزی فوت کرد.

بیوگرافی اصغر یوسفی نژاد کارگردان و همسرش کیست +عکس و اینستاگرام

اصغر یوسفی‌نژاد کارگران سینما چند روز قبل فوت بر دلیل‌ خونریزی مغزی در بیمارستان بستری شده بود و با وجود اون که تحت عمل جراحی قرار گرفت و عمل جراحی هم موفقیت آمیز عنوان شده بود، اما یک ساعت قبل در روز سه شنبه بیست و دوم شهریور ماه در بیمارستان تبریز از دنیا رفت.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

[ad_2]