بیوگرافی امین اسماعیل نژاد والیبالیست و همسرش و فرزندان +قد و اینستاگرام

[ad_1]

بیوگرافی امین اسماعیل نژاد والیبالیست و همسرش و فرزندان (قد و اینستاگرام) ستاره جدید والیبال ایران با قامت۲۰٣ که لقب غول والیبال ایران را ه خود اختصاص داد.

بیوگرافی امین اسماعیل نژاد والیبالیست و همسرش و فرزندان +قد و اینستاگرام

بیوگرافی امین اسماعیل نژاد

 • تاریخ تولد : 27 آذر 1375
 • محل تولد : ملکان تبریز
 • قد : ۲۰٣ سانتی متر
 • پست : پشت خط زن

امین اسماعیل نژاد در تاریخ ۲۷ آذرماه سال ۱۳۷۵ به دنیا آمده است.

وی درتیم مردمی ایران با بازی بی نظیر و عالی اش در رقابت‌های لیگ برتر لقب غول جدید والیبال ایران را هم به خودش اختصاص داده است

او یکی از بازیکنان والیبال و پشت خط زن تیم مردمی والیبال سرزمین و باشگاه پاس گرگان در لیگ برتر والیبال مردان کشورمان می باشد.

آقای اسماعیل نژاد از بازیکنان والیبال شهداب یزد بازی فراوان تعجب انگیزی در مسابقه های لیگ برتر والیبال داشته است و ایشان را به نام غول جدید والیبال کشورمان مطرح نموده اند.

مصاحبه امین اسماعیل نژاد

باشگاه‌های امین اسماعیل نژاد

 • باشگاه پیکان تهران سال ۹۵
 • باشگاه پیکان تهران سال ۹۶
 • باشگاه شهرداری تبریز سال ۹۷
 • باشگاه سایپا تهران سال ۹۸
 • باشگاه سایپای تهران سال ۹۹
 • باشگاه مقاومت شهداب یزد در سال ۱۴۰۰
 • باشگاه پاس گرگان سال ۱۴۰۱.

تیم مردمی: یکی از اعضای تیم مردمی والیبال مردان کشورمان می‌باشد.

بیوگرافی امین اسماعیل نژاد والیبالیست و همسرش و فرزندان

افتخارات امین اسماعیل نژاد

 • به نمایندگی از ایران والیبال مردان
 • کسب قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا
 • کسب مدال طلا و درجه نخست ۲۰۱۷ تیم
 • کسب قهرمانی مردان آسیا
 • کسب مدال طلا و درجه نخست ۲۰۲۱ تیم

امین اسماعیل نژاد یکی از بازیکنان تیم والیبال شهداب یزد بازی فراوان تعجب انگیزی در مسابقه های لیگ برتر والیبال داشته است و به وی لقب غول جدید والیبال سرزمین را داده اند.

همانند اینکه موتورش در مسابقه های حذفی جدید روشن شده است، برای اینکه ایشان یکی سپس از دیگری در مسابقه های این تیم عنوان امتیازآورترین بازیکن را از اون خود می نمود.

آقای اسماعیل نژاد عنوان امتیازآورترین بازیکن مسابقه تیم‌های مقاومت شهداب یزد و پیکان تهران در ملاقات بازگشت فینال لیگ برتر مردان را کسب نمود.

✅ همچنین ببینید بیوگرافی میثم صالحی والیبالیست 

وی در ملاقات نخست فینال هم بازی فراوان زیبایی را از خود علامت داد و با به دست آوردن ۲۸ امتیاز به غیر از کمک به نزدیک شدن شهداب به نام قهرمانی، امتیازآورترین بازیکن زمین هم مطرح شد.

این چهره در دو مسابقه دیگر تیم مقاومت در مرحله های یک چهارم پایانی و نیمه پایانی امتیازآورترین بازیکن منصوب شد.

لیگ برتر والیبال سرزمین به اتمام فراوان نزدیک شده است کمتر فردی فکر می نمود که با بودن تیم‌های پر از ستاره وجود در لیگ، این تیم باشد که یکی از فینالیست‌های رقابت ها مطرح شود، ولی هرچه مسابقات جلو رفت بازیکنان علیرضا طلوع کیان عالی و عالی تر شدند.

بیوگرافی امین اسماعیل نژاد والیبالیست و همسرش و فرزندان +قد و اینستاگرام

تیم شهداب در مسابقه نیمه پایانی توانست یکی دگر از بهترین تیم‌های لیگ یعنی فولاد سیرجان را برنده شود تا یک پای فینال شناخته شود و حریف پیکان بشود که آنان هم در نیمه پایانی تیم فراوان پر قدرت تیم سپاهان را برنده شده بودند.

گرچه تیم شهداب از لحاظ تیمی بازی فراوان خوبی از خودشان علامت دادند، ولی بر هیچ فردی پنهان نمی باشد، که یکی از شاخص ترین دلیل های آماده شدن این تیم در فینال مسابقه ها پشت خط زن تیم یزدی، آقای امین اسماعیلی نژاد بوده است.

✅ همچنین ببینید بیوگرافی مونا دریس محمودی والیبالیست و همسرش

آقای اسماعیل نژاد در رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا ۲۰۱۷ به میزبانی اردبیل که با قهرمانی سرزمین به اتمام رسید به نام برترین پشت خط زن منصوب شد.
همزمان در همان سال رقابت های قهرمانی زیر ۲۳ سال دنیا در مصر را با وجود اینکه پشت خط زن نخست تیم مردمی بود به دلیل مصدومیت از دست داد.

سالهای ۹۵و ۹۶ در تیم پیکان تهران،

سال ۹۷ در تیم شهرداری تبریز و ۹۸ و ۹۹ در تیم سایپای تهران نیز وجود داشته است و می توان گفت سابقه نایب قهرمانی لیگ برتر والیبال سرزمین را در سال ۹۵ با تیم پیکان تهران در پرونده ورزشی خود به ثبت رسانیده است.

او در سال ۱۴۰۰ _۱۴۰۱ با تیم شهداب یزد است به قهرمانی لیگ برتر دست پیدا نمود و عنوان برترین پشت خط زن لیگ برتر والیبال سرزمین و هم اینکه ارزشمندترین چهره لیگ برتر والیبال سرزمین را از اون خود نمود.

بیوگرافی امین اسماعیل نژاد والیبالیست و همسرش و فرزندان +قد و اینستاگرام

می توان گفت وی در سال ۲۰۲۱ به همراهی تیم مردمی والیبال سرزمین در رقابت های قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۱ رتبه نخست را به دست آورد و مدال طلا را از اون خود نمود.

اوج کوشش امین اسماعیل نژاد

بازی در تاریخ ۱۴ تیرماه سال ۱۴۰۱ در برابر لهستان نیز بوده است.
جایی که تیم مردمی والیبال سرزمین توانست در یک بازی تعجب انگیز و فراوان خوب حریفش را با نتایج٣_٢ برنده شود تا در هفته سوم شروع جذابی را در برابر تیم لهستان تجارب نموده باشیم.

همه‌ی بازیکن های ایران در این رقابت بازی فراوان خوب و تعجب انگیزی از خودشان علامت دادند، ولی دوباره این آقای اسماعیل نژاد بود که با بازی خوب خودش نمایانگر این شد که یک فوق ستاره نه فقط در والیبال سرزمین و آسیا بلکه در والیبال دنیا ظهور نموده است.

بیوگرافی امین اسماعیل نژاد والیبالیست و همسرش و فرزندان

اوج کوشش آقای امین اسماعیل نژاد ست پنجم بازی بوده است که وی از امتیاز دو پشت خط سرویس جای گرفت.

آقای اسماعیل نژاد با سرویس‌های تعجب انگیزش توانست فاصله امتیازی عجیبی با لهستان به وجود آورد و یک مرتبه دیگر لقب مرد تعیین کننده والیبال سرزمین در این پیروزی عظیم را به نام خود ثبت نماید.

حالا دیگر تعریف نمی باشد اگر این را بازگو کنیم که امین اسماعیل نژاد فوق ستاره ی جدید والیبال سرزمین آسیا و دنیا می باشد.

ایشان درتیم شهرداری در نیمه نهایی برنده شد یکی از قدرتمندترین تیم‌های سرزمین و به نام فولاد سیرجان را شکست بدهد و به فینال برسد و رقیب تیم پیکان شود این تیم در نیمه نهایی تیم سپاهان را شکست داده بود در تیم شهداب اسماعیل نژاد در پست پشت خط تاریخ قرار می گیرد اسماعیل نژاد با شماره ۱۸ امتیازآورترین بازیکن تیم خود شده است در چند بازی آخرشان قطعه ۲۰۳ سانتی متر می باشد و در باشگاه های نظیر پیکان تهران شهرداری تبریز پاس گرگان مقاومت شهداب یزد سایپا و تیم مردمی والیبال مردان مردان ایران بازی کرده است افتخاراتی که ایشان در اون وجود داشتند دنبال با تیمش قهرمان جوانان زیر ۲۳ سال آسیا ست که مدال طلا کسب کردند در سال ۲۰۱۷ و قهرمانی مردان آسیا در سال ۲۰۲۱ و کسب مدال طلامی باشد

بیوگرافی امین اسماعیل نژاد والیبالیست و همسرش و فرزندان

امین اسماعیل نژاد بازیکن ۲۵ ساله تیم مردمی والیبال ایران در طول ۲۴ ساعت اخیر توجه رسانه‌های داخلی و خارجی را به خود جلب کرده است. بازیکنی که با درخشش مثال زدنی اش در بازی ایران مقابل لهستان لقب فوق ستاره جدید والیبال دنیا را از اون خود کرد.

به شرح فرارو، درخشش اسماعیل نژاد در واقع از هفته دوم لیگ ملت‌ها شروع شد. صحیح در جایی که تیم مردمی نتایج قابل قبولی نمی‌گرفت، اما امین اسماعیل نژاد توانست به امتیازآورترین بازیکن تیم بدل شود.

در هفته سوم نیز تیم مردمی ایران به مصاف لهستان رفت و او با نمایش نگاه دقیق کننده خود توانست پیروزی ۳ بر ۲ ایران مقابل این تیم را رقم بزند.

در واقع این نمایش شور انگیز از ست پنجم شروع شد. جایی که ایران به امتیاز دو رسیده بود و با قرار گرفتن امین اسماعیل نژاد پشت خط سرویس، امتیازگیری ایران تا عدد ۱۲ ادامه پیدا کرد. در اون ثانیه هیچ کس اعتقاد نمی‌کرد، که یک بازیکن بتواند با دقت کامل ۱۰ امتیاز از تیمی با قد و قد لهستان بگیرد.

در نهایت حاضران در سالن گدانسک با چشم خود دیدند که چگونه فوق ستاره جدید ایرانی دنیای والیبال، لهستان را روی لبه پرتگاه برد و میلاد عبادی پور با ضربه آخرش کار پیروزی را برای ایران تمام کرد. اما سر آخر این امین اسماعیل نژاد بود که به نام تعجب ساز این بازی معرفی شد.

او حالا پس از درخشش اش قرار است به دنبال تیم مردمی، در مقابل ایتالیا قرار بگیرد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

[ad_2]