بیوگرافی بیژن کوشکی و همسر و فرزندانش با ماجرای مهاجرت +عکس زندگینامه

[ad_1]

بیوگرافی بیژن کوشکی و همسر و فرزندانش با ماجرای مهاجرت و پناهندگی +عکس زندگینامه

بیژن کوشکی : زادهٔ ۳ تیر ۱۳۵٨ معمولان بازیکن فوتبال اهل ایران است که در مهر ۱۴۰۱ خبر پناهندگی وی به آلمان رسانه ای شد. در ادامه به معرفی و بیوگرافی بیژن کوشکی فوتبالیست و همسر و فرزندانش دنبال با سوابق ورزشی و خانوادگی از ایران تا مهاجرت و پناهنده شدن به آلمان و آثار و پیج اینستاگرام وی می پردازیم. با ما دنبال باشید.

زندگینامه بیژن کوشکی Bijan-Koshki کیست

بیژن کوشکی (Bijan Koshki) در سال ۵۸ در معمولان به دنیا امد و بازیکن و استاد فوتبال ایرانی است که برای باشگاه فوتبال استقلال تهران و پاس تهران و مس کردمان در پست مدافع بازی می‌کرد.

او در در سال ۱۳۹۱ از دنیای فوتبال خداحافظی کرد و درون عرصه مربیگری شد. وی دارای کارت مربیگری C است و در شهریور ۱۴۰۱ به آلمان پناهنده شد و تصمیم دارد کوشش های ورزشی خود را در سرزمین دیگری ادامه دهد.

بیوگرافی بیژن کوشکی کیست

سوابق ورزشی

بیژن کوشکی دارای قد ۱٫۷۹ متر که در پست مدافع برای باشگاه های پای تهران و ابومسلم و استقلال تهران و مس کرمان بازی می کرد. وی یکی از بازیکنان پیشکسوت و با سابقه فوتبال ایران است که پس از خداحافظی از فوتبال به نام استاد اکادمی در پاس قوامین به کوشش مشغول بود.

زندگینامه بیژن کوشکی

دوران بازی در استقلال تا دوری

سوابق ورزشی در استقلال به زمان ۴ سال است. کوشکی در سال ۱۳۸۶ از باشگاه پاس همدان جدا شد و به استقلال تهران پی در پی بود.

وی ۴ سال در تیم استقلال وجود داشت در اواخر وجود او در این تیم به دلیل حواشی‌های ساختن شده استقلال را ترک کرد و به تیم مس کرمان پیوست.

دلیل دوری کوشکی از استقلال در دوران سرمربیگری امیر قلعه نویی اتفاق افتاد. پس از تساوی تیم‌های پرسپولیس و استقلال، امیر قلعه‌نویی فراوان زیاد با مدافع تیمش درگیری لفظی پیدا کرد و معتقد بود روی گل پرسپولیس که علی کریمی به ثمر رساند، کوشکی مقصر اصلی بود و نباید بازیکنان حریف را تنها می‌گذاشت. بیژن کوشکی که پس از آخر ملاقات امروز دو تیم پرسپولیس و استقلال با انتقاد شدیدی از سوی امیر قلعه‌نویی مواجه شده بود، پس از خروج از رختکن تیمش به درگیری با یکی از خبرنگاران پرداخت.

ایشان سال ها نزد ازدواج و دارای همسر و فرزند است. او یک دختر دارد.

بیوگرافی بیژن کوشکی

آخرین کوشش بیژن کوشکی در فوتبال نزد از مهاجرت و پناهنده شدن به آلمان، استاد آکادمی پاس قوامین بود. خبر پناهندگی وی به آلمان در مرداد ماه از سوی برخی رسانه ها منتشر شد و در  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ بنا به خبرهای موثق قطعی شد. این مدافع قبلی باشگاه استقلال در تاریخ ۱۵ مهر ۱۴۰۱ به آلمان پناهنده شد.

پناهندگی بیژن کوشکی به آلمان

ماجرای فوت کرد بیژن کوشکی

در سال آبان ۹۷ خبر فوت و فوت کرد بیژن کوشکی در رسانه ها منتشر شد که او درباره خبر فوتش گفت: خودم هم شوکه شدم و از این اتفاق گیجم.

کوشکی در مورد دلیل این اتفاق گفت: همانند اینکه فردی فوت شده، که هم محل ما بوده و هم اسم من هم بوده و به همین خاطر این اشتباه ساختن شده است.

من صحیح و سلامت هستم و فکر می‌کنم شخصی که به نام بیژن کوشکی درگذشته یکی از بستگان دور ما باشد، چون اقوام ما طایفه‌ای هستند و نام خانوادگی آنها مشابه است. این مورد فقط یک تشابه اسمی بوده است.

درگذشت بیژن کوشکی

وی درباره کوشش های اخیر ورزشی در ایران گفته: این روزها در کنار خانواده مشغول بچه داری هستم و دو، سه سال است دیگر بازی نمی کنم. در حال رد کردن دوران مربیگری هستم. مدرک C را هم گرفته ام و چشم به راه آینده هستم. این روزها ابدا درگیر فوتبال نیستم. در شرایط کنونی فوتبال یا باید رابطه داشته باشی یا خارج بنشینی. البته قبلا هم اینطوری بوده ولی حالا دیگر فراوان مشخص این رابطه ها وجود دارد و همه هم می دانند. این روزها هم من زیادتر خانه هستم و کار خاصی نمی کنم. فوتبال بازی کردن بلد بودیم که اون هم تمام شد و رفت.

عکس های بیژن کوشکی

پیج اینستاگرام

صفحه اینستاگرام بیژن کوشکی با نشانی در اینستاگرام فعال است.

افتخارات تیمی

  • نایب قهرمانی در لیگ برتر به دنبال پاس تهران
  • قهرمانی در جام حذفی ۸۷–۱۳۸۶ به دنبال تیم استقلال تهران
  • قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۸۸–۱۳۸۷ به دنبال تیم استقلال تهران
  • نایب قهرمانی در لیگ برتر به دنبال استقلال تهران

[ad_2]