بیوگرافی جیدن کاکس کشتی گیر و همسرش + عکس های جدید

[ad_1]

بیوگرافی جیدن کاکس کشتی گیر و همسرش + عکس های جدید

بیوگرافی جیدن کاکس

جیدن کاکس : جی دن کاکس یا جیدن کاکس به انگلیسی: زادهٔ ۳ مارس ۱۹۹۵ ورزشکار رشتهٔ کشتی آزاد سرزمین آمریکا است. در ادامه به معرفی و بیوگرافی جیدن کاکس کشتی گیر و همسرش و فرزندانش و اینستاگرام وی می پردازیم. با ما دنبال باشید.

جیدن کاکس

وی یکی از کشتی گیران مقام یک آمریکا میباشد که شب قبل ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ یا ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۲ مقابل کامران قاسم پور به نام کشتی گیر آماده شد که در این مسابقه کامران قاسم پور توانست مدال طلای دنیا را کسب کند. ما تصمیم داریم تا بیوگرافی و زندگینامه جیدن کاکس حریف کامران قاسم پور گرامی را برای شما بازگو کنیم.

سوابق هنری

وی از دوره نوجوانی درون کشتی شد که سپس از تلاش های فراوان در سال ۲۰۱۶ میلادی در المپیک ریو ۲۰۱۶ در وزن ۸۶ کیلوگرم آماده شود که در دور اول و دوم آمارهاجی ماهامدائو از بلاروس و علیرضا کریمی از ایران را شکست داد اما در دور سپس از سلیم یاشار کشتی‌گیر ترکیه شکست خورد و به ملاقات رده‌بندی رفت. وی در ملاقات رده‌بندی رینیریس سالاس کوبایی را شکست داد و به مدال برنز رسید.

همچنین در مسابقات قهرمانی کشتی دنیا ۲۰۱۸ بوداپست آماده بود که داتو مارساگیشویلی از گرجستان، نیکولا کبان از رومانی و علیرضا کریمی از ایران را ۵ بر ۲ شکست داد و به فینال رسید. وی در فینال نیز ایوان یانکوسکی کشتی‌گیر بلاروسی را با نتیجهٔ ۴ بر ۱ شکست داد و مدال طلا وزن ۹۲ کیلوگرم را بدست آورد.

او در سال سپس نیز در مسابقات قهرمانی کشتی دنیا ۲۰۱۹ نورسلطان آماده بود که محمد فرج از الجزایر، نورگلی نورگایپولی از قزاقستان و ایراکلی متسیتوری از گرجستان را شکست داد و به فینال رسید. وی در فینال علیرضا کریمی از ایران را شکست داد و مدال طلا وزن ۹۲ کیلوگرم را بدست آورد.

به طور کلی افتخارات او برندهٔ مدال برنز المپیک ۲۰۱۶ ریو و قهرمان کشتی دنیا در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ است. او همچنین دارندهٔ یک مدال نقره در سال ۲۰۲۲ و دو مدال برنز قهرمانی دنیا در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۲۱ و نیز قهرمان کشتی پان امریکن در ۲۰۱۹ است.

بیوگرافی جیدن کاکس

همسر جی دن کاکس کیست

متاسفانه از زندگی شخصی او و وضعیت تاهل ایشان چیزی در دست نیست.

صفحه اینستاگرام

پیج رسمی و صفحه شخصی این بازیگر گرامی در اینستاگرام با نشانی* در دسترس عموم قرار دارد.

دیگر عکس های جیدن کاکس

افتخاران جیدن کاکس

اینستاگرام جیدن کاکس

حریف کامران قاسم پور جیدن کاکس

عکس های بیشتر جیدن کاکس

بخشی از عکس های کشتی جیدن کاکس با کامران قاسم پور

فیلم کشنی کامران قاسم پور و جین کاکس

جیدن کاکس کیست

همسر جیدن کاکس

عکس های کشتی جیدن کاکس با کامران قاسم پور

دنبال ما باشید

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *