بیوگرافی حسین مصطفی زاده داور مسابقه میدون و همسرش نرگس الهیاری و سوابق

[ad_1]

بیوگرافی حسین مصطفی زاده داور مسابقه میدون و همسرش نرگس الهیاری و سوابق +عکس

حسین مصطفی زاده : زادهٔ سال ۱۳۵۵ در تهران کارآفرین،تاجر،مالک کارخانه بیژن و داور مسابقه میدون است. در ادامه به معرفی و بیوگرافی حسین مصطفی زاده مالک هلدینگ بیژن و همسرش نرگس الهیاری دنبال با عکس های شخصی و سوابق و آثار و پیج اینستاگرام وی می پدرازیم. با ما دنبال باشید.

حسین مصطفی زاده داور مسابقه میدون کیست

بیوگرافی حسین مصطفی زاده مالک کارخانجات بیژن

حسین مصطفی زاده کارآفرین نمونه و مالک کارخانجات بیژن، علاوه بر کارآفرینی و معامله، در حال آماده به نام داور دوره سوم مسابقه میدون در شبکه سوم سیما کوشش دارد. او کارآفرین برتر سرزمین در سال های ۹۶,۹۷,۹۸ و چهره انتخاب اتاق بازرگانی ایران در کارآفرینی و حمایت از تولید مردمی، مدیر منتخب وزارت صمت در حمایت از حقوق مصرف کنندگان نیز مباشد.

بیوگرافی حسین مصطفی زاده داور مسابقه میدون و همسرش نرگس الهیاری و سوابق +عکس

سال های کوشش

او راحت التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد است و کوشش های اقتصادی و کسب و کار را از میدان حسن آباد تهران نزد پدرش در سن نوجوانی شروع کرده است. اما می گوید: از همان کودکی شم اقتصادی بالایی داشتم و از هشت سالگی نزد پدرم کار کردم و در مدرسه نیز کار و کاسبی راه انداخته و به بچه ها ساندویچ می فروخت.

حسین مصطفی زاده همزمان با تحصیل درون شغل پدرش در حوزه تولید و فروش لوازم ایمنی و آتش نشانی شد. پس از مدتی به سبب تلاش و پشتکاری که داشت، ریاست اتحادیه ایمنی را به وظیفه گرفت و در عین حال، نائب رئیس کمیته اقتصادی اتاق اصناف هم شد. او با تلاش و کوشش در اوج جوانی مالک ۴ مغازه ابزار فروشی شود. وی از سال ۹۳ مالک جدید برند بیژن است.

همسر حسین مصطفی زاده کیست

همسر حسین مصطفی زاده کیست

ایشان سال ها نزد با خانم نرگس الهیاری ازدواج کرده است. نرگس الهیاری در تهران متولد شد. با توجه به علاقه شخصی در رشته معماری دانشگاه تهران دوره لیسانس را گذراند و سپس از اون به کوشش های مرتبط با رشته تحصیلی خود از جمله طراحی داخلی و ساختن پرداخت. او در حال آماده مدیریت هلدینگ بیژن را بر وظیفه دارد.

عکس نرگس الهیاری همسر حسین مصطفی زاده

نرگس الهیاری همسر حسین مصطفی زاده کیست

حسین مصطفی‌زاده مدیر کارخانجات بیژن

مدیریت جدید این واحد تولیدی بر وظیفه حسین مصطفی‌زاده است و هم چنین از سال ۱۳۹۳ سازمان فروش بیژن با مدیریت نرگس الهیاری، راه‌اندازی شده است.

حسین مصطفی زاده از سال ۱۳۹۳ مدیریت شرکت صنایع غذایی بیژن را به وظیفه گرفت و تحولات بزرگی در این واحد تولیدی به وجود آورد. مدیریت سازمان فروش بیژن بر وظیفه نرگس الهیاری همسر حسین مصطفی زاده است.

حسین مصطفی زاده کیست

موسس اصلی برند بیژن کیست

بیژن مهاجرین بنیانگذار برند بیژن است. او متولد سال ۱۳۱۵ در تهران بود که در سال ۱۴۰۰ فوت کرد. او  با اطلاعاتی که در زمینه سس سفید وقت تحصیل در آمریکا یافته بود با یک همزن و یک کارتن روغن در زیرزمین منزل خود شروع به کار کرد و در سال ۱۳۴۸ برای نخستین مرتبه سس مایونز را به بازار ایران عرضه کرد.

حسین مصطفی زاده به موازات کوشش‌های اقتصادی پهناور در صنایع غذایی، از وظیفه‌های اجتماعی شرکتی غافل نبوده و در حوزه CSR نیز پیشگام بوده و در کمک‌های داوطلبانه و بشردوستانه نیز مضایقه نکرده است، برای چی که او علاوه بر «منطق سود» همیشه به «اخلاق کسب و کار» نیز با ارزش و مهم بودن می‌دهد و نسبت به مشکلات اجتماعی بی‌تفاوت نیست.

حسین مصطفی زاده مالک برند بیژن کیست

داور دوره سوم مسابقه

حسین مصطفی زاده داور دوره سوم مسابقه میدون است . مسابقه تلویزیونی “میدون” در دوره اول ۵۴ قطعه روی آنتن رفت و با تغییرات جزئی، دوره دوم را شهریورماه به آنتن رساند. سید محمد حسین هاشمی گلپایگانی مسابقه‌ای را تهیه‌کنندگی و کارگردانی می‌کند که جوانان مبتکر، مستعد و دارای طرح‌های اقتصادی در فضایی کاملاً دوستانه با هم به رقابت می‌پردازند.

حسین مصطفی زاده داور مسابقه میدون کیست

مینا مهرنوش عضو هیات علمی دانشگاه تهران، مدیرعامل چندین شتاب‌دهنده و مرکز استعدادیابی و خلاقیت کسب و کار، علیرضا یونچی؛ عضو مجمع عالی واردات، پرویز کرمی؛ دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، علمی و اقتصاد علم‌بنیان و امیرحسین اسدی، مدیرعامل چندین شتاب‌دهنده و استارت‌آپ، امیر شکوهی‌نیا؛ فعال استارتاپی و مدرس دیجیتال مارکتینگ، حمیدرضا موثقی مسئول اتحادیه تولیدکنندگان، بازرگانان و صنایع بسته‌بندی چای سرزمین، حجت‌خدا عبدالملکی عضو هیأت علمی دانشگاه امام راستگو(ع) و معاون اشتغال و کاریابی کمیته امداد امام خمینی(ره) تیم قضاوت دوره اول و دوم مسابقه میدون را تشکیل می‌دهند.

اما در دوره سوم تیم قضاوت به جز امیر شکوهی‌نیا و علیرضا یونچی تغییر کرد و حسین مصطفی زاده و محمدامین حاج کاظمیان می باشند.

پخش دوره سوم از ماه رمضان شروع شده و تغییرات جزئی در شکل و شمایل و حتی تعداد داوران خواهد داشت و سبکِ متفاوتی نسبت به دو دوره قبلی دار. مسابقه عظیم میدون از شبکه سه سیما، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه، سپس از خبر ۲۲ پخش می‌شود.

زندگینامه حسین مصطفی زاده

سوابق کاری

  • نائب رئیس کمیته اقتصادی اتاق اصناف
  • بنیان گذار بزرگترین شرکت توزیع و پخش خصوصی
  • مدیر عامل و مالک شرکت بین المللی صنایع غذایی بیژن
  • عضو کارگروه تولید
  • رئیس اتحادیه ایمنی
  • رئیس هیئت مدیره شرکت پرشین معامله

 

عکس های حسین مصطفی زاده

 

[ad_2]