بیوگرافی درخشان بیگی مجری و همسرش و عکس گذشته و جدید +اینستاگرام

[ad_1]

بیوگرافی فروزان بیگی مجری و همسرش و عکس قدیم و جدید +اینستاگرام

بیوگرافی درخشان بیگی مجری برنامه بهونه شبکه سه و همسرش و عکس گذشته  و جدید با پیج اینستاگرام و زندگی شخصی او را در این صفحه ببینید.

بیوگرافی درخشان بیگی مجری

وی از مجریان با سابقه صدا و سیما بوده که برنامه بهونه را اجرا میکند.

او متولد دهه شصت بوده و  چند سال است در صدا و سیما به کوشش می پردازد مهمترین کار ایشان در برنامه بهونه شبکه سوم سیما میباشد.

درخشان بیگی دانشجوی کارشناسی ارشد کارگردانی است متعهد بوده اما از همسر و تصویری تا به حال منتشر نشده است

بیوگرافی فروزان بیگی مجری و همسرش و عکس قدیم و جدید +اینستاگرام

عکس گذشته و جدید

خانم بیگی با انتشار عکسی از دوران ۱۷ سالگی اش در اینستاگرام درباره اون نوشت این عکس مربوط به ۱۵ سال نزد بوده که ۱۷ سال سن داشته است و مربوط به دورانیست که دبیرستان را به آخر رسانده و به همین دلیل عکس یادگاری گرفته است و می گوید که من هیچگاه عمل زیبایی انجام ندادم.

بیوگرافی فروزان بیگی مجری و همسرش و عکس قدیم و جدید +اینستاگرام

پیج اینستاگرام

foruzan.beigi

خانم در اینستاگرام فعال است و قسمت هایی از اجراهای خود را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک می‌گذارد.

همچنین ببینید

اگر شما درباره بیوگرافی و زندگی شخصی ایشان اطلاعات بیشتری دارید می توانید در قطعه دیدگاه پایین همین صفحه برای ما ارسال کنید تا به جامع شدن بیوگرافی خانم درخشان بیگی کمک کرده باشید.

بیوگرافی فروزان بیگی مجری و همسرش و عکس قدیم و جدید +اینستاگرام بیوگرافی فروزان بیگی مجری و همسرش و عکس قدیم و جدید +اینستاگرام بیوگرافی فروزان بیگی مجری و همسرش و عکس قدیم و جدید +اینستاگرام بیوگرافی فروزان بیگی مجری و همسرش و عکس قدیم و جدید +اینستاگرام بیوگرافی فروزان بیگی مجری و همسرش و عکس قدیم و جدید +اینستاگرام بیوگرافی فروزان بیگی مجری و همسرش و عکس قدیم و جدید +اینستاگرام

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

[ad_2]