بیوگرافی محمدامین حاج کاظمیان داور مسابقه میدون و همسرش با سوابق +عکس

[ad_1]

بیوگرافی محمدامین حاج کاظمیان داور مسابقه میدون و همسرش با سوابق +عکس

محمدامین حاج کاظمیان : زادهٔ سال ۱۳۵۳ در تهران کارآفرین،تاجر خشکبار و داور مسابقه میدون است. در ادامه به معرفی و بیوگرافی محمدامین حاج کاظمیان کارآفرین و داور مسابقه میدون و همسرش دنبال با عکس های شخصی و سوابق و آثار و پیج اینستاگرام وی و اهل کجاست و کیست می پردازیم. با ما دنبال باشید.

محمدامین حاج کاظمیان داور مسابقه میدون کیست

بیوگرافی محمدامین حاج کاظمیان کارآفرین

وی کارآفرین نمونه و تاجر واردات و صادارات خشکبار، علاوه بر کارآفرینی و معامله، در حال آماده به نام داور دوره سوم مسابقه میدون در شبکه سوم سیما کوشش دارد.

بیوگرافی محمدامین حاج کاظمیان کارآفرین

سال های کوشش

​آقای محمدامین حاج کاظمیان یکی از داوران مسابقه کارآفرینی میدون هستند و در حوزه کارآفرینی تخصص و توانایی فراوان زیادی دارند. ایشان به نام پنجمین كارآفرین برتر آسیا و اقیانوسیه در سال ٢٠١٦ انتخاب شده‌اند و علاوه بر این در حوزه صادرات نیز کوشش‌های متعددی انجام داده‌اند.

او دانشجوی اخراجی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، فردی متخصص و با تجربه فراوان در حوزه کارآفرینی و اولین دارنده گواهینامه استاندارد بین المللی BRC در صنعت خشکبار ایران است.

او همچنین مدیرعامل شرکت حامیان یاقوت بیابان است و اولین دارنده گواهینامه استاندارد بین المللی BRC در صنعت خشکبار ایران و موسس پویش مردمی صادرات می باشد.

همسر و فرزندان محمدامین حاج کاظمیان

از زندگی شخصی و خصوصی وی اطلاعی در دست نیست

همسر و فرزندان محمدامین حاج کاظمیان

داور مسابقه میدون

محمدامین حاج کاظمیان داور دوره سوم مسابقه میدون است . مسابقه تلویزیونی “میدون” در دوره اول ۵۴ قطعه روی آنتن رفت و با تغییرات جزئی، دوره دوم را شهریورماه به آنتن رساند. سید محمد حسین هاشمی گلپایگانی مسابقه‌ای را تهیه‌کنندگی و کارگردانی می‌کند که جوانان مبتکر، مستعد و دارای طرح‌های اقتصادی در فضایی کاملاً دوستانه با هم به رقابت می‌پردازند.

اما داوران در دوره سوم به جز امیر شکوهی‌نیا و علیرضا یونچی تغییر کرد و حسین مصطفی زاده و محمدامین حاج کاظمیان به جمع انا اضافه شدند.

سوابق محمدامین حاج کاظمیان

پخش دوره سوم از ماه رمضان شروع شده و تغییرات جزئی در شکل و شمایل و حتی تعداد داوران خواهد داشت و سبکِ متفاوتی نسبت به دو دوره قبلی دار. مسابقه عظیم میدون از شبکه سه سیما، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه، سپس از خبر ۲۲ پخش می‌شود.

مینا مهرنوش عضو هیات علمی دانشگاه تهران، مدیرعامل چندین شتاب‌دهنده و مرکز استعدادیابی و خلاقیت کسب و کار، علیرضا یونچی؛ عضو مجمع عالی واردات، پرویز کرمی؛ دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، علمی و اقتصاد علم‌بنیان و امیرحسین اسدی، مدیرعامل چندین شتاب‌دهنده و استارت‌آپ، امیر شکوهی‌نیا؛ فعال استارتاپی و مدرس دیجیتال مارکتینگ، حمیدرضا موثقی مسئول اتحادیه تولیدکنندگان، بازرگانان و صنایع بسته‌بندی چای سرزمین، حجت‌خدا عبدالملکی عضو هیأت علمی دانشگاه امام راستگو(ع) و معاون اشتغال و کاریابی کمیته امداد امام خمینی(ره) تیم قضاوت دوره اول و دوم مسابقه میدون را تشکیل می‌دهند.

سوابق کاری

  • مديرعامل شركت حاميان ياقوت بیابان
  • اولين دارنده گواهينامه استاندارد بين المللي BRC در صنعت خشكبار ايران
  • مؤسس پويش ملي صادرات
  • ۸ دوره صادركننده نمونه مردمی و ممتاز صنعت خشكبار ایران
  • اولین دارنده گواهینامه SEDEX در ایران
  • دارنده گواهینامه استاندارد بین المللی FSSC 2200

 

[ad_2]