بیوگرافی مسعود بزرگوار بازیگر نقش کرامت در سریال بی همگان + همسرش

[ad_1]

مسعود بزرگوار بازیگر نقش کرامت در سریال بی همگان به کارگردانی اصغر هاشمی و تهیه کنندگی بهرنگ توفیقی ساخته شده است. با بیوگرافی مسعود بزرگوار دنبال ما باشید.

مسعود بزرگوار بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۱۸ خرداد ۱۳۵۰ در گچساران میباشد.

مسعود بزرگوار در آثاری همچون فیلم های “محل لب آب”، “دوره شکار”، “دعوتنامه”، “خونه پا”، “آیینه ای در گرد و خاک”، “باران در آیینه”، “م..همانند معلم” و سریالهای “زمین گرم”، “عمودی ها”، “قفسی برای پرواز”، “بی همگان”، “پدر گواردیولا”، “شهر فرش”، “نیستان”، “همدلی”، “کم سن امروز”، “سپاس تلخ”، “روزهای به یادماندنی” و … به نام بازیگر کوشش داشته است.

  • همسر مسعود بزرگوار کیست ؟

در خصوص وضعیت تاهل وی اطلاعاتی در دسترس نیست.

مسعود شریف 2

بیوگرافی مسعود بزرگوار بازیگر نقش کرامت در سریال بی همگان

  • کوتاه قصـه سریال بی همگان

در کوتاه قصـه این سریال آمده است امیرعلی پس از آزادی از زندان در تلاش است تا سال‌های از دست رفته را جبران کند و زندگی جدید‌ای را برای خود بسازد اما سرنوشت شرایط دیگری را برای او رقم می‌زند و او برای رسیدن به خوشبختی ناچار است تا با مشکلات بزرگتری دست و پنجه آرام کند و …

مسعود شریف 3

در این سریال بازیگرانی دیگر همچون سمیرا حسن‌پور، میترا رفیع، کاوه خداشناس، کاظم هژیرآزاد، سپند امیرسلیمانی، نسرین بابایی، مسعود بزرگوار، مهدی ماهانی ، داریوش سلیمی، جلیل فرجاد، هادی قمیشی، مهسا باقری، سلمان خطی، افسانه ناصری، علیرضا درویش، علی کاظمی، علیرضا نعمت اللهی، مهدی احدی، بردیا دیانت، امیرحسین آصفی، بهنام مومنی، یاسین مسعودی، علی جلالی، مریم اصفهانی، دانیال جعفری، رستا رحیمیان و تیارا عسکری نقش آفرینی کرده اند.

مسعود شریف 2 مسعود شریف 3 مسعود شریف 4 مسعود شریف 5 مسعود شریف 6 مسعود شریف 7 مسعود شریف 1

منبع این مطلب mag.ifom.ir

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قطعه دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

….

[ad_2]