بیوگرافی مسلم اولادقباد بازیکن فوتسال و همسرش + زندگی و عکس اینستاگرام

[ad_1]

مسلم اولادقباد کیست؟ بیوگرافی مسلم اولادقباد بازیکن فوتسال و همسرش + زندگی شخصی سوابق اینستاگرام

بیوگرافی مسلم اولادقباد

مسلم اولادقباد : زادهٔ ۸ آذر ۱۳۷۴ کوهدشت بازیکن فوتسال اهل ایران است. در ادامه به معرفی و بیوگرافی کامل مسلم اولادقباد و همسرش کیست دنبال با سوابق و آثار و افتخارات و اهل کجاست و پیج اینستاگرام وی می پردازیم. با ما دنبال باشید

زندگینامه مسلم اولادقباد (Moslemoladghobad) فوتسالیست کیست

مسلم اولاد قباد Moslem oladghobad اصالتا اهل لرستان و در شهرستان کوهدشت به دنیا امده و از بازیکنان و فوتسالیست های مطرح و پرافتخار تیم مردمی فوتسال ایران است که در حال آماده به نام لژیونر در لیگ برتر فوتسال اسپانیا برای باشگاه پالما بازی می کند.

سوابق ورزشی

مسلم اولاد قباد، مردمی‌ پوش فوتسال ایران دارای قد ۱۷۸ سانتی‌متر بوده و فوتسال را از نوجوانی شروع کرده و توانسته با موفقیت های چشمگیر به تیم مردمی راه یابد. او فوتسال شغل ای را با تیم ماهان تندیس قم شروع کرد و سپس به تیم های شهرداری ساوه و تأسیسات دریایی ، جهان پسند، مس سونگون و کراپ الوند پیوست. او در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ به باشگاه پالمای اسپانیا پیوست و دوست حسین طیبی خواهد بود.

مسلم اولادقباد کیست؟ بیوگرافی مسلم اولادقباد بازیکن فوتسال و همسرش + زندگی شخصی سوابق اینستاگرام

اولاد قباد یکی از جوانان مستعدی است که در فوتسال قم در سطح اول فوتسال ایران مطرح شد و شایستگی و لیاقت وی با درخشش در لیگ هفدهم فوتسال باشگاه‌های برتر سرزمین در سال ۱۳۹۴ در ترکیب تیم یاسین‌ پیشرو قم زیادتر به چشم آمد، این بازیکن عنوان بهترین بازیکن کم سن لیگ را به خود اختصاص داد. او در جدیدترین مصاحبه خود گفته: ما تمام کارهای تکنیکی و تاکتیکی که سرمربی گفته را انجام می‌دهیم و بازیکنان ما دنبال آقای گلی و بهترین بازیکن مسابقات نیستند و تمام تلاش خود را می‌کنیم که ایران بتواند قهرمان شویم.

مسلم اولادقباد کیست

افتخارات

اولادقباد با شماره ۸ برای تیم مردمی فوتیال مردان ایران بازی می کند. او تاکنون چند بار بهترین بازیکن زمین در کسابقات بین المللی شد. جدیدترین مسابقه اولاد قباد در جام ملت های آسیا ۲۰۲۲ بود که به نام بهترین بازیکن ملاقات نیمه‌نهایی جام ملت‌های فوتسال آسیا انتخاب شد.
اولاد قباد در ملاقات ایران و تایلند که با برتری ۵ بر صفر ایران دنبال بود، ۲ گل زد و زمینه‌ساز فینالیست شدن ایران را آماده کرد.

از دیگر افتخارات این کم سن لرستانی ، رتبه قهرمانی و علامت طلای رقابت‌های قهرمانی دانشجویان قاره قدیمی را از اون خود نموده و یکی از مهره‌های کلیدی دو سه سال اخیر در فوتسال قم در تیم‌های ماهان‌ تندیس و یاسین‌ پیشرو قم بوده است، در مسابقات دانشجویان آسیا برای قم ارزش فراوان داشتن کسب کرد.

عکس های مسلم اولادقباد

لژیونری

اولادقباد در مرداد ۱۴۰۱ با باشگاه پالمای اسپانیا قرارداد بست و رسماً به تیم فوتسال این باشگاه ملحق شد.

لژیونر فوتسالیست کشورمان که در دوره قبل لیگ برتر در تیم کراپ الوند به میدان می‌رفت، در جام جهانی ۲۰۲۱ یکی از ستاره‌های تیم مردمی ایران بود.

تیم جدید مسلم اولادقباد

ازدواج و همسرش

مسلم اولاد قباد در حال حاصضر مجرد است و هنوز ازدواج نکرده

پیج اینستاگرام مسلم اولادقباد

صفحه اینستاگرام مسلم اولاد قباد با نشانی * ر دسترسی است

آمار باشگاهی و تیم های مسلم اولاد  قباد

  • ۱۳۹۴–۱۳۹۵ یاسین پیشرو قم
  • ۱۳۹۵–۱۳۹۶ شهرداری ساوه
  • ۱۳۹۶-۱۳۹۷ تأسیسات دریایی
  • ۱۳۹۷-۱۳۹۸ جهان‌پسند
  • ۱۳۹۸-۱۴۰۰ مس سونگون
  • ۱۴۰۰-۱۴۰۱- کراپ الوند
  • ۱۴۰۱ پالما
  • تیم زیر ۲۳ سال ایران
  • تیم مردمی فوتسال مردان ایران

عکس های مسلم اولادقباد فوتسالیست

سوابق مسلم اولادقباد

پیج اینستاگرام مسلم اولادقباد

افتخارات مسلم اولادقباد

[ad_2]