بیوگرافی نیلوفر فولادی ؛ ماجرای لخت شدنش در خیابان چیست؟ [+فیلم]

[ad_1]

بیوگرافی نیلوفر فولادی ؛ ماجرای لخت شدنش در خیابان چیست؟ در ادامه با ما بمانید تا درباره نیلوفر فولادی بگوییم.

نیلوفر فولادی زاده سال ۱۳۶۹ در تهران که با کشف حجاب در یکی از خیابان‌های انقلاب و اخیرا برهنه شدن در تجمعات اعتراضی به مرگ مهسا امینی نامش بر سر آسیبها افتاد.

زیادتر بخوانید:

افشاگری از ماجرای لخت شدن نیلوفر فولادی هلند! [+فیلم]

بیوگرافی نیلوفر فولادی

ماجرای لخت شدنش در خیابان چیست؟

بیوگرافی نیلوفر فولادی و همسرش و فیلم برهنه شدن در خیابان در هلند دنبال جزئیات را در این خبر خواهید دید. پخش بدون سانسور سخنرانی نیلوفر فولادی زن برهنه در اخبار ۲۰۳۰ صداو سیما ۱۱ مهر ۱۴۰۱ واکنش ها در ویدئوی شرح اخبار ۲۰:۳۰ صدا وسیما از سخنرانی زن برهنه در تجمعات اعتراضی به مرگ مهسا امینی بدون سانسور در شبکه دو سیما بازتاب پهناور ای در شبکه های اجتماعی داشته و مورد انتقاد و حمله قرار گرفته است.

نیلوفر فولادی کیست

وی شاعر و مدل تبلیغاتی زیرزمینی نزد از فرار از ایران بود. او قبل از ورود به کوشش های سیاسی و فمینستی، در زمینه شعر کوشش داشت و اشعار او در برخی وبلاگ ها موجود است. وی دو سال نزد در یکی از خیابان های انقلاب حجاب از سر برداشت و کشف حجاب کرد و به دختران خیابان انقلاب سرشناس شد.

الآن ۱۰ مهرماه ۱۴۰۱ در شهر آمستردام هلند در در یکی از تجمعلت اعتراضی به مرگ مهسا امینی با حالت برهنه در بین فراوانی آماده در خیابان سخنرانی کرد. این حکرت وی با واکنش های زیادی دنبال بوده است.

نیلوفر فولادی برای چی لخت شد

شاید برخی رسانه‌ها بیش از حد به داستان لخت شدن نیلوفر فولادی پرداخته‌اند، اما باید بفهمید که این اتفاق قبل‌تر دفعات بواسطه‌ی افراد دیگر شکل گرفته و منشاء اون به جاهای مختلف برمی‌گرده… در ادامه با ما بمانید تا از جریان لخت شدن نیلوفر فولادی در هلند زیادتر برای شما بگوییم.

کاربران معتقد بودند فولادی با این حرکت فراوان زود انتهای سوء استفاده‌ها از مطالبات برخی معترضان را علامت داد و مشخص کرد سوء استفاده از شعار «زن، زندگی، آزادی» هدفی جز برهنگی کامل ندارد. همچنین کاربران به عدم برهنگی کامل فولادی نشانه داشتند و اون را به سبب وجود قوانین لباس در هلند دانستند که در تناقض با خواسته امثال فولادی است.

زیادتر بخوانید:

[ad_2]