بیوگرافی هومن ایرانمنش بلاگر و همسرش + درامد و اینستاگرام و فیلم ها

[ad_1]

هومن ایران منش واینر کیست؟ بیوگرافی هومن ایرانمنش بلاگر و همسرش و درامد و اینستاگرام و فیلم هی هومن ایرانمنش را در این صفحه ببینید.

بیوگرافی هومن ایرانمنش بلاگر و همسرش + درامد و اینستاگرام و کلیپ ها

بیوگرافی هومن ایرانمنش

هومن ایرانمنش یکی از واینر ها و بلاگر های ایرانی بوده که در اینستاگرام طرفداران زیادی دارد او متولد ۱۳۷۲ در آستارا بوده و علاوه بر بلاگری در زمینه خوانندگی نیز کوشش می کند.

ای پسر کم سن متولد ۳۱ تیر ماه ۱۳۷۲ است کار خود را در اینستاگرام با ساخت فیلم های طنز و احساسی شروع کرد و برنده شد فراوان زود مورد توجه قرار بگیرد .

او را به نام واینر یا بلاگر در اینستاگرام میشناسند که با بدست آوردن فالوور های فراوان توانست شهرت و محبوبیت فراوانی در اینستا به دست بیاورد .

بیوگرافی هومن ایرانمنش بلاگر و همسرش + درامد و اینستاگرام و کلیپ ها

شروع کوشش

هومن ایرانمنش زمانی  که ۱۱ سال سن داشت در زمینه موسیقی به کار آهنگسازی پرداخت اما با توجه به اینکه شهر آستارا از نظر موسیقی امکانات چندانی در دسترس مردم قرار نداشت کوشش او کمرنگ شد.

همچنین ببینید بیوگرافی سرنا امینی و همسرش کیست 

اما در سال ۱۳۹۰ توانست اولین آهنگ خود را تولید کند آهنگی که تنظیم و آهنگسازی و ترانه سرایی اش را خودش انجام داده بود و کاور یک آهنگ ترکی بود.

بیوگرافی هومن ایرانمنش بلاگر و همسرش + درامد و اینستاگرام و کلیپ ها

شروع کوشش در اینستاگرام

هومن ایرانمنش سپس از آخر رساندن دوره سربازی اش در سال ۱۳۹۳ مجدد به کوشش موسیقی پرداخت هرچند که چندان برنده نبود اما گسترش اینستاگرام در بین مردم به ساخت فیلم های کوتاه روی آورد و برنده شد در کمتر از یک ماه بیش از ۵۰۰ هزار تومان به دست آورد و روز به‌ روز فالوور های او افزایش پیدا کند هومن ایرانمنش در اینستاگرام خود برای هر تبلیغ دو میلیون تومان می گیرد و تخمین زده می‌شود که ماهانه ۸۰ میلیون تومان حقوق داشته باشد.

همچنین ببینید بیوگرافی پریسا پورمشکی و همسرش

بیوگرافی هومن ایرانمنش بلاگر و همسرش + درامد و اینستاگرام و کلیپ ها

اینستاگرام هومن ایرانمنش

صفحه اینستاگرام او به آدرس زیر فعال است:

Instagram: hmn.iranmanesh

بیوگرافی هومن ایرانمنش بلاگر و همسرش + درامد و اینستاگرام و کلیپ ها بیوگرافی هومن ایرانمنش بلاگر و همسرش + درامد و اینستاگرام و کلیپ ها بیوگرافی هومن ایرانمنش بلاگر و همسرش + درامد و اینستاگرام و کلیپ ها بیوگرافی هومن ایرانمنش بلاگر و همسرش + درامد و اینستاگرام و کلیپ ها

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *