تئوری عجیبی که از مبارزه دردویل و اسپایدرمن در سریال Born Again می‌گوید

[ad_1]

تئوری عجیبی وجود دارد که به طرفداران می‌گوید ممکن است در دلیل‌ جدید مارول، شاهد مبارزه دردویل و اسپایدرمن در سریال Born Again باشیم. 

دردویل یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های کمیک‌های مارول بوده و همیشه در قصـه‌‌های مرد عنکبوتی وجود پررنگی داشته است. با این حال ممکن است برای برخی این داستان شگفت آور باشد که دردویل این قهرمان نابینا با پسر محبوب مارول یعنی پیتر پارکر به مبارزه بپردازد. 

در واقعیت نزد از این نیز در سال ۲۰۱۵ شاهد انتشار سریال موفقی با عنوان دردویل از شبکه نتفلیکس بودیم که برنده شد پس از سه دوره توجه طرفداران دنیای مارول را فراوان به خود جلب کند. این مجموعه منحصرا به دردویل (Daredevil) یا مت مورداک (Matt Murdock) با بازی چارلی کاکس (Charlie Cox) وکیل نابینایی است که طی یک حادثه قدرت‌های ابرقهرمانی پیدا کرده و پس از اون زندگی او وابسته تحول شد. 

اخیرا نیز استودیو مارول تصمیم گرفته تا این شخصیت محبوب را به دنیای سینمایی مارول بیاورد و برای اولین بار او را در فیلم Spider-Man: No Way Home و سپس در مینی سریال She-Hulk: Attorney at Law دیدیم. همچنین در آینده شاهد وجود این شخصیت در سریال مورد صبر Echo خواهیم بود در واقعیت وجود مت مورداک در فیلم راهی به خانه نیست، منجر به اولین ملاقات پیتر پارکر با بازی تام هالند (Tom Holland) به نام مرد عنکبوتی با این وکیل ابرقهرمان بود. 

مبارزه مبارزه دردویل و اسپایدرمن چگونه چهره خواهد داد؟

در واقعیت به نظر می‌رسد که در سریال Daredevil: Born Again شاهد اتفاقات کمیک Born Again خواهیم بود. اثری که به نام یکی از محبوب‌ترین کمیک‌های شخصیت دردویل شناخته می‌شود. نکته جذاب کمیک مذکور این است که دوره سوم سریال دردویل که توسط شبکه نتفلیکس پخش می‌شد نیز قصـه این کمیک را روایت می‌کرد و الآن به نظر می‌رسد که سریال Born Again از استودیو مارول که توسط شبکه دیزنی پلاس منتشر خواهد شد، همون قصـه و روایت را ادامه دهد.  

در این کمیک دردویل توسط  شیطانی به نام Beast of the Hand تسخیر شده و رهبر گرهی شیزانی و خرابکار به نام sinister ninja می‌شود. Beast of the Hand به این ردیف او را کنترل کرده و هر طور که می‌خواهد دست به جنایت و مبارزه می‌زند. در این بین قهرمانان فراوان زیادی با او به مبارزه می‌پردازند و یکی از آنها در واقعیت مردعنکبوتی است. با توجه به این داستان که در فیلم راهی به خانه نیست شاهد این امر بودیم که مت به نام وکیل پیتر معرفی شد، بنابراین بعید به نظر می‌رسد که قصـه تنها به اون ملاقات ساده ختم شود.  

می‌توان این‌گونه در نظر گرفت که وجود مت در فیلم مردعنکبوتی ۳ یک علامت بوده و ما در آینده شاهد مبارزه دردویل و اسپایدرمن خواهیم بود و به نظر می‌رسد که این دلیل‌ نقطه عطفی برای هردو این شخصیت‌ها خواهد بود. در قصـه کمیک Born Again مت با بزرگترین چالش خود مواجه می‌شود و این امر زندگی شخصی او را فراوان زیاد متاثر می‌کند. او بی‌خانمان شده، کینگ پین تلاش می‌کند تا او را به کشتن برساند و همچنین ارتباط او با افرادی همچون فاگی نلسون (Foggy Nelson) و کارن پیج (Karen Page) وابسته مشکل می‌شود. 

با این حال در دوره سوم سریال دردویل تغییرات بزرگی در این دلیل‌ اعمال شده بود که از عظیم‌ترین اون‌ها می‌توانیم به حذف دخالت کاپیتان آمریکا و گروه انتقام‌جویان و جابه‌جایی جسیکا جونز (Jessica Jones) و شخصیت نوک (Nuke) نشانه کرد. همچنین در دوره آخر سریال مت باری دیگر کاستوم مشکی رنگ خود را برتن کرده و به مبارزه می‌پردازد. 

سریال مورد صبر Daredevil: Born Again در سال ۲۰۲۴ توسط دیزنی پلاس منتشر خواهد شد. اما نظر شما در رابطه با مبارزه دردویل و اسپایدرمن چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!

[ad_2]