تاثیر افزایش قیمت سیمان در روند خرید و فروش بلوک سیمانی

[ad_1]

بلوک سیمانی یکی از مصالح ساختمانی پرکاربرد در صنعت ساختمان سازی است که به شکل نزد ساخته مورد استفاده قرار می گیرد. برای ساخت بلوک سیمانی از مواد اولیه ویژه همانند آب، سیمان و سنگدانه های اصلی استفاده می شود. در ساخت بلوک سیمانی باید میزان و اندازه مواد اولیه اصلی رعایت شود تا بلوک سیمانی نزد ساخته با کیفیت تولید شود. در ساخت بلوک سیمانی از روش های جدید به شکل اتوماتیک استفاده می شود. برای خرید بلوک ساختمانی با شرکت تک سامان هور یکی از شرکت های با اعتبار تولید کننده انواع بلوک های ساختمانی تماس بگیرید. یکی از سوالاتی که در مورد ساخت بلوک سیمانی وجود دارد این است که افزایش قیمت سیمان چه تاثیری در روند خرید و فروش بلوک سیمانی به دلیل فراوان شدن قیمت دارد.؟ در ادامه مقاله به عوامل تاثیر گذار در این مورد پرداخته شده است.

انواع بلوک سیمانی

بلوک سیمانی با توجه به نوع کاربرد در ساختمان سازی و استفاده در مکان های مختلف، در ابعاد و اندازه های متفاوت طراحی و تولید می شود. همچنین بلوک های ساختمانی انواع مختلفی دارند که دارای مشخصات و قیمت های متفاوتی هستند. انواع بلوک سیمانی شامل موارد ذیل است:

بلوک سیمانی دیواری

بلوک سیمانی دیواری یکی از انواع بلوک های سیمانی است که در دیوار سازی مورد استفاده قرار می گیرد. زیادتر از 90 درصد کاربرد بلوک سیمانی دیواری در ساخت دیوار است.

بلوک سیمانی سقفی

بلوک سیمانی سقفی یکی از انواع بلوک های سیمانی نزد ساخته است. بلوک های سقفی دارای وزن کم و سبک هستند که برای سقف سازی مورد استفاده قرار گیرند. همچنین بلوک های سیمانی سقفی کیفیت مطلوب و مقاومت بالا در برابر فشار و وزن فراوان دارد.

بلوک سبک سیمانی

بلوک سیمانی سبک یکی از انواع بلوک های سیمانی است که در ساختن کاربرد فراوانی دارد.یکی از دلایل استفاده فراوان از این نوع بلوک سیمانی وزن سبک اون است. همچنین این نوع بلوکها وزن و اندازه استاندارد دارند.

بلوک سیمانی سنگین

بلوک های سیمانی سنگین به دلیل وزن زیادتر در ساختن مکان های خاصی کاربرد دارند.

بلوک سیمانی پلی استایرن

بلوک سیمانی پلی استایرن یکی از انواع بلوک های سیمانی است که در ساخت و سازهای صنعتی و در شرکت ها ی عظیم برای ساخت انبار مورد استفاده قرار می گیرد. بلوک سیمانی پلی استایرن ضد حریق بوده و در برابر آتش و حرارت مقاومت بالایی دارد.

انواع سیمان به کار رفته در بلوک سیمانی

111 1

در ساخت بلوک سیمانی از سیمان های مختلف استفاده می شود که به شرح ذیل است:

  • سیمان پرتلند
  • سیمان سفید
  • سیمان پوزولانی
  • سیمان آهکی

روش تولید بلوک سیمانی استاندارد

در طراحی و تولید انواع بلوک های سیمانی باید اندازه و ابعاد و مواد اولیه استاندارد مورد استفاده قرار گیرد. همچنین باید از مواد اولیه اصلی با کیفیت بالا در ساخت بلوک های سیمانی به کار گرفته شود تا محصولی با کیفیت مطلوب بر طبق اصول استاندارد تولید شود خوب تر است بلوک های سیمانی از شرکت های با اعتبار تولید کننده انواع بلوک سیمانی خریداری شود تا در خصوص کیفیت و قیمت ایمن باشید. شرکت تک سامان هور یکی از بهترین و به روز ترین شرکت های تولید کننده بلوک های سیمانی است که از دستگاههای اتوماتیک برای ساخت بلوک ها استفاده می کند.

ابعاد بلوک سیمانی استاندارد

بلوک های ساختمانی در ابعاد و اندازه های مختلف به شکل مستطیل ساخته می شوند. سطح بلوک سیمانی باید شکل یکنواخت داشته باشد تا ملات به راحتی به اون بچسبد.

وزن بلوک سیمانی

بلوک سیمانی با توجه به نوع کاربرد و ابعاد مختلف وزن های متفاوتی دارد و از مواد و مصالح ساختمانی متفاوت استفاده می شود. وزن تقریبی بلوک های سیمانی سبک 10 الی 13 کیلوگرم و وزن بلوک سیمانی سنگین 18 الی 20 کیلوگرم است. بنابراین میزان سیمان استفاده شده در ساخت بلوک های سیمانی با توجه به افزایش قیمت سیمان افزایش چشمگیری خواهد داشت. از انواع بلوک سبک می توان به همین بلوک های سبک سیمانی نشانه کرد که مورد توجه بسیاری از سازندگان ساختمان و سازه می باشد.

خرید بلوک سیمانی از شرکت تک سامان هور

خرید بلوک سیمانی با توجه به افزایش قیمت سیمان دلیل ساختن مشکلات زیادی در صنعت ساختمانی ساختن کرده است. برای خرید بلوک های سیمانی (و یا انواع بلوک های سبک، بلوک لیکا و …) با کیفیت بالا و قیمت مناسب با شرکت تک سامان هور تماس بگیرید. شرکت تک سامان هور به نام بهترین شرکت تولید کننده انواع بلوک های ساختمانی برای تولید بلوک های ساختمانی استاندارد و با کیفیت مواردی را رعایت می کند. موارد مهم که شرکت تک سامان هور در ساخت بلوک سیمانی مورد توجه قرار می گیرد به شرح ذیل است:

انجام آزمایشات کنترل کیفی

یکی از مواردی که در خرید بلوک سیمانی باکیفیت باید به اون دقت شود، خرید بلوک های سیمانی از شرکت هایی است که آزمایشات کنترل کیفیت را انجام می دهند.

دقت به علامت استاندارد بر روی بلوک سیمانی

قبل از خرید بلوک سیمانی باید به علامت استاندارد در ساخت بلوک سیمانی توجه شود. بلوک سیمانی استاندارد با مجوز شماره 7782 باید دارای اندازه، ابعاد، وزن و مقاومت بالا و استاندارد باشد.

داشتن گواهینامه شرکت از سازمان های ناظر

قبل از خرید بلوک سیمانی از شرکت های تولید کننده  بلوک سیمانی باید به داشتن گواهینامه شرکت سازنده از سازمان های نظارت کننده بر کنترل کیفیت محصولات دقت شود.

اعتبار کارخانه شرکت تولید کننده بلوک سیمانی

بلوک های سیمانی باید از شرکت های با اعتبار تولید کننده انواع بلوک های سیمانی که دارای علامت استاندارد، گواهینامه کنترل کیفیت محصول و اعتبار شرکت خریداری شود و با خرید تعدادی بلوک سیمانی از شرکت آزمایشات کنترل کیفیت محصول انجام شود تا با اطمینان محصول خریداری شود.

بهترین تولید کننده بلوک سبک شرکت تک سامان

یکی از شرکت های با اعتبار تولید کننده انواع بلوک های سیمانی، شرکت تک سامان هور است که انواع بلوک های سیمانی را بر طبق اصول استاندارد و نوع کاربرد اون تولید می کنند. شرکت تک سامان هور انواع بلوک های سیمانی را بر طبق استاندارد مردمی ایران شماره 7782 با صبر فشار 25 کیلوگرم بر سانتی متر مربع تولید و در اختیار مشتریان قرار می دهند. بلوک های سیمانی این شرکت کیفیت بالا و قیمت مناسب دارد. قبل از هر اقدام برای خرید انواع بلوک های سیمانی در ساخت و سازها با کارشناسان متخصص و مجرب شرکت تک سامان هور تماس بگیرید تا در کوتاهترین تاریخ ممکن مشاوره و راهنمایی های واجب انجام شود. همچنین این شرکت انواع بلوک های سیمانی را به شکل حضوری و اینترنتی در سراسر سرزمین در اختیار مشتریان قرار می دهد.

[ad_2]