تاثیر سرویس خواب در بزرگتر علامت دادن اتاق خواب

[ad_1]

همه ما در مقطعی از زندگی خود در اتاق کوچک بوده ایم. داشتن اتاق خواب کوچک با توجه به فراوانی بالای شهرها و رشد آپارتمان های با متراژ پایین امر کاملا طبیعی و اجتناب ناپذیر است. این مدل اتاق خواب برای برخی که به فضاهای کوچک علاقه دارند و حس امنیت می کنند، بهترین مکان برای استراحت و تمرکز است. اما برخی با فضاهای کوچک بسته مشکل دارند و گاها افراد وابسته خوف از فضای بسته می شوند. راه های زیادی وجود دارد که به بزرگتر علامت دادن اتاق خواب کمک می کند. نوع چیدمان، ترکیب رنگی اتاق و سرویس خوابی که استفاده می شود تاثیر زیادی بر کوچک یا عظیم علامت دادن اتاق دارد. در ادامه در مورد روش هایی که دلیل عظیم علامت دادن اتاق خواب می شوند صحبت می کنیم.

تخت خواب کم ارتفاع انتخاب کنید

تاثیر سرویس خواب در بزرگتر نشان دادن اتاق خواب

یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای ساختن توهم عظیم تر بودن فضا این است که ارتفاع تخت خود را با صرف هزینه ای پایین بیاورید و یا وقت خرید تخت خواب، یک تخت با ارتفاع کمتر خریداری کنید. یک تخت کم ارتفاع به معنای واقعی کلمه فضای بیشتری برای تنفس در بالای اون باقی می گذارد و دلیل می شود اتاق بزرگتر از آنچه هست به نظر برسد.

برای دیوارها، کف و سقف از یک رنگ (ترجیحاً سفید) استفاده کنید

حرکت روشنایی و هوا یکی دیگر از عوامل مهم در بزرگتر علامت دادن اتاق خواب کوچک است. اگر حس می‌کنید که چهار دیوار اتاق خوابتان محصور شده‌اند، با رنگ آمیزی کل اتاق به همان رنگ، کف و سقف، اون‌ها را «ناپدید»کنید. این دلیل‌ مانند زمانی است که خارج از منزل و در فضای دوباره هستند و به دلیل یکسان بودن رنگ آسمان، تشخیص دادن خط فرضی بین دو کشور و مسافت با مشاهده آسمان مقاوم است؛ به همین دلیل است که عواملی همانند درختان، خانه و آپارتمان ها و کف زمین را معیار تعیین و تشخیص فاصله در نظر می گیریم تا درک درستی از مسافت و فضا داشته باشیم. در نتیجه رنگ یکسان برای تمام قسمت های اتاق خواب دلیل می شود که سایز اون بزرگتر به نظر بیاید.

یک چارچوب تخت خواب سبک انتخاب کنید

اگر می‌خواهید یک اتاق کوچک را عظیم‌تر علامت دهید، از تخت های عظیم با اکسسوری های تزئینی فراوان اجتناب کنید، زیرا تخت‌های عظیم و درشت فضا را تحت نشان قرار می‌دهند. به جای اون، تختی را انتخاب کنید که ظاهری سبک تر داشته باشد. به نام مثال سبک شیکر با پایه‌های مخروطی درخشنده یا تخت‌های فرفورژه نازک می توانند انتخاب مناسبی برای عظیم علامت دادن فضا باشند. این سبک ها دلیل ساختن حس جریان هوا در دور و بر تخت می شود. همچنین خرید لحاف ساده با رنگ روشن می تواند به عظیم تر علامت دادن اتاق و فضای اون کمک کند.

از ملحفه های ساده استفاده کنید

تاثیر سرویس خواب در بزرگتر نشان دادن اتاق خواب

اتاق خواب کوچک جای لحاف های حجیم و پوسته های پتو نیست. روتختی ساده با خط‌ ها پاکیزه و پارچه‌های سرد همانند کتان و پنبه، اتاق خواب شما را خوشحال و دوباره نگه می‌دارد. وقت خرید روتختی این نکته را در نظر داشته باشید که طرحی را انتخاب کنید که در عین همخوانی ترکیب رنگ با دیوارها و سقف اتاق، ساده باشد. استفاده از لحاف های تک رنگ و یا مینیمال می تواند انتخاب درستی برای بزرگتر علامت دادن اتاق خواب باشد. برای این کار می توانید از انواع روتختی اسپرت با طرح های ساده و ترکیب رنگ متناسب دیوار و سقف اتاق خود استفاده کنید تا به عظیم علامت دادن فضای داخلی کمک کرده باشید.

اتاق خواب کوچک خود را با دیوارکوب (یا لامپ های آویزان) روشن کنید

تاثیر سرویس خواب در بزرگتر نشان دادن اتاق خواب

استفاده از چراغ برای روشن کردن تخت و دیوارها می تواند به عظیم علامت دادن فضا کمک زیادی کند. یکی از راه های روشن کردن اتاق، استفاده از چراغ های متصل به دیوار است. استفاده از این مدل چراغ ها دلیل آزاد کردن فضای روی میزها می شود تا بتوانید وسیله های ضروری خود را قرار دهید. این مدل چراغ ها علاوه بر ساختن تنوع و زیبایی در ترکیب و چیدمان داخلی اتاق، دلیل تفریح هوا در فضای دور و بر تخت می شود؛ زیرا عامل نگهدارنده جریان هوا در فضای دور و بر و کنار تخت را از بین می برد و در عوض، اون را به دیوار منتقل می کند.

شما می توانید از این راه زاویه تابش روشنایی را نیز تنظیم کنید. چراغ های سقفی دقیقا بالای سر شما هستند و وقت خوابیدن ممکن است روشنایی مستقیم به چشم شما بتابد.مزیت استفاده از چراغ های دیواری این است که می تواند روشنایی و روشنایی کافی ساختن کند، بدون اینکه مستقیم به چشم شما بتابد.

میزهای کنار تخت و قفسه های شناور نصب کنید

هتل های طراحی بوتیک بیشتر مکانی عالی برای الهام گرفتن از اتاق خواب های کوچک هستند. یکی از ترفندهایی که استفاده زیادی دارد و مورد علاقه این طراحی داخلی است، قفسه شناور است. یکی از مزیت های قفسه شناور این است که قابلیت جابجایی دارد و این عامل می تواند به جاگذاری وسایل درون اتاق کمک کند.

بالش های اضافی را از دید خارج کنید

بالش های برجسته و بزرگی که در فروشگاه های عظیم وجود دارند تنها جنبه تزئینی دارند و فضا اشغال می کنند. واقعیت این است که این بالش ها هیچ کاربردی ندارند و خرید آنها صرفا اتلاف هزینه است. برای ساختن فضای بزرگتر در اتاق استفاده از حداقل تعداد بالش و ملحفه نقش مهم و اساسی ایفا می کند. می توانید از ملحفه کشدار استفاده کنید تا به شکل کامل روی تشک شما قرار گیرد و حالت بهم ریختگی به خود نگیرد و نظم فضا را بهم نزند. بالش هایی که برای خواب استفاده می کنید روی تخت قرار دهید. اگر انس دارید که وقت خواب دور و بر خود بالش داشته باشید، از کمترین تعدادی که به شما حس امنیت کافی برای داشتن خواب راحت می دهد را استفاده کنید.

تخت خواب با کشوهای توکار خریداری کنید

تاثیر سرویس خواب در بزرگتر نشان دادن اتاق خواب

اتاق خواب هرکسی محل قرار دادن وسیله های شخصی اون فرد است. اکثرا افراد برای جا دادن وسیله های خود از کمد استفاده می کنند. یکی از راه هایی که می تواند به عظیم علامت دادن اتاق خواب کمک کند، داشتن کشوهای توکار در تخت خواب است. از این راه با یک تیر دو علامت می زنید؛ هم تخت خواب خود را دارید، هم فضای کافی برای قرار دادن وسیله های شخصی خود ساختن کردید.

برندهای زیادی طرح های مختلف تخت های کشودار و کم جا را ارائه می دهند که بیشترین مطابقت با طراحی داخلی سبک زندگی جدید را داشته باشد.

لباس ها را در کمد عظیم قرار دهید

ممکن است اضافه کردن یک قطعه عظیم از لوازم خانگی به اتاق خواب ممکن است غیرمنطقی باشد، اما هدف این است که تعداد وسیله هایی که درون اتاق خواب قرار می گیرند را به حداقل برسانید. به طور مثال، اگر بیش از یک نفر از اتاق خواب استفاده می کنند، می توانند با قرار دادن تمام وسیله های خود در این کمد عظیم از ساختن شلوغی و بی نظمی درون اتاق پیشگیری کنند. نظم و ترتیبی که ساختن می شود می تواند به عظیم علامت داده شدن اتاق کمک فراوان زیادی کند.

بجای تاج و سری تخت، از یک قفسه دیواری کوچک استفاده کنید

طراحی یک اتاق خواب کوچک تعادل ظریفی بین به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی و در عین حال به حداقل رساندن مقدار اضافی در اتاق است. یکی از راه‌های سریع برای رسیدن به این دوگانگی، نصب قفسه‌های دیواری، چه به‌عنوان سر تخت یا در دور و بر اتاق است. همانند میز کنار تخت شناور، این قفسه به ساختن توهم دوباره بودن و هوا کمک می کند. رنگ آمیزی اون به همان رنگ دیوارها دلیل ناپدید شدن اون می شود و در عین حال جایی برای وسایل شما آماده می کند.

از پرده یا کرکره ساده استفاده کنید یا ابدا پرده ای نصب نکنید

پرده های سنگین می توانند یک اتاق کوچک را خفه کنند. فضاهای کوچک باید حداقل پنجره ها همانند پرده های که سایه می اندازند و حکم سایه بان دارند ، کرکره ها یا ابداً هیچ پرده ای نداشته باشند. نمای بدون سد نتیجه نه تنها اجازه می دهد تا روشنایی بیشتری درون اتاق شود، بلکه چشم را به خارج جلب می کند و توهم فضای بیشتری را ساختن می کند.

با استفاده از ترکیب رنگی، سقف برجسته ساختن کنید

هر چیزی که دلیل ساختن دید بزرگتر و فضای عمودی شود، می تواند توهم عظیم بودن فضا را ساختن کند. سقف رنگ شده می تواند حس از بین رفتن دیوارها را ساختن کند و توهم بزرگتر بودن فضا ساختن کند.

سرویس خواب مناسب اتاق خود را از ارزانچی خریداری کنید

با توجه به کاربردی که سرویس روتختی در نگه داری زیبایی و نظافت تخت خواب و همچنین کوچک یا عظیم علامت دادن فضای درون اتاق خواب دارد، فروشگاه های آنلاین و حضوری زیادی اقدام به تولید و عرضه این محصول کردند تا بتوانند محصولاتی را مطابق انواع طرح ها و ترکیب های رنگ در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. فروشگاه ارزانچی با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه کالای خواب به شکل حضوری، کوشش خود را در فضای غیر واقعی نیز شروع کرده با بتواند دسترسی راحتتری برای هموطنان ساختن کند.

محصولاتی که می توان از راه ارزانچی تهیه کرد شامل ست کامل خواب (لحاف، روتختی، روبالشی و روکوسنی) می شود که به شکل پکیج کامل و یا تک در اختیار هموطنان قرار می گیرد. در بازار پررقابت کالای خواب، ارزانچی شرایط منحصر به فردی را برای خرید تامین کرده است که می توان به حذف واسطه ها و خرید مستقیم از تولید کننده، امکان سفارشی سازی محصولات با طرح و رنگ دلخواه، خرید در سایزهای استاندارد و غیر استاندارد، کیفیت بالای دوخت و پارچه، قیمت منصفانه، خرید حضوری در بازار تهران و تنوع بالا مدل ها نشانه کرد. برای رفاه هرچه زیادتر هموطنان و داشتن خرید خوب تر و آگاهانه، می توانید قبل از ثبت هر توصیه از مشاوره رایگان تخصصی برای تهیه روتختی استفاده مند شوید. این نکته را در نظر داشته باشید که علیرغم افزایش قیمت حمل و تعریف به تمام نقاط ایران، محصولات ارزانچی به سراسر سرزمین به شکل رایگان ارسال می شوند. بنابراین از روند آسان توصیه و خرید روتختی و سایر اقلام سرویس خواب خود اون هم به شکل سفارشی خوشی ببرید و تجربه ای شیرین را از خرید آنلاین، برای خود رقم بزنید.

طرح های مختلفی از روتختی، ملحه و لحاف از راه ارزانچی عرضه شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد که می تواند با پالت رنگی اتاق هماهنگ شود و به عظیم علامت داده شدن فضا کمک کند. ملحفه کشدار و انواع روتختی اسپرت و ساده در سایزهای مختلف و استاندارد تخت مهیا شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. شما می توانید با ارتباط با مشاوران مناسب ترین طرح و ترکیب رنگ را برای عظیم علامت دادن اتاق خواب خود انتخاب کنید.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]