تاریخ اعلام نتایج مرحله سوم قرعه کشی ماشین مشخص شد

[ad_1]

قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ایران ماشین ساعاتی نزد انجام شد. حال باید چشم به راه مشخص شدن تاریخ اعلام نتایج مرحله سوم قرعه کشی ماشین باشیم.

در سومین مرحله از فروش ماشین در سامانه یکپارچه که دو روز قبل ثبت‌نام اون به آخر رسید، بیش 6 میلیون 600 هزار نفر به منظور خرید ماشین ثبت‌نام خود را در این سامانه انجام دادند. همچنین قرعه‌کشی این طرح فروش فوق‌العاده نیز دیروز به تاریخ 21 شهریور ماه در ساعت 14 انجام شده است و در حال آماده متقاضیان در صبر تاریخ اعلام نتایج مرحله سوم قرعه کشی ماشین هستند.

آرون گروپس

هنوز تاریخ دقیق اعلام نتایج قرعه‌کشی ماشین مشخص نشده است. اما طبق روال قبل که نتایج یک الی دو روز پس از قرعه‌کشی منتشر می‌شد و تمامی برندگان این قرعه‌کشی 72 ساعت زمان پرداخت وجه ماشین را داشتند؛ باید چشم به راه اعلام نتایج امروز یا فردا باشیم. ثبت‌نام‌کنندگان به منظور مشاهده نتایج قرعه‌کشی باید به سایت sale.iranecar.com مراجعه کنند.

زیادتر بخوانید: شروط جدید خرید ماشین از بورس توسط بورس کالا اعلام شد

تاریخ اعلام نتایج مرحله سوم قرعه کشی ماشین

بنابراین احتمالاً نتایج قرعه‌کشی در سامانه ماشین امروز 22 یا فردا 23 شهریور ماه اعلام خواهد شد و برندگان نیز دو روز زمان واریز وجه به حساب ایران ماشین را دارند. نکته مورد توجه در خصوص مرحله ثبت‌نام فروش ماشین در سامانه یکپارچه، ثبت‌نام حدود 6 میلیون و 600 هزار نفر در این قرعه‌کشی بوده است.

مسئله مهم دیگر تقاضا بالای مردم برای خرید محصولات ایران ماشین بوده است. در حدود 97 درصد متاقضیان در این سامانه، برای محصولات ایران ماشین ثبت‌نام کرده‌اند و تنها 1.2 درصد از این افراد، خواهان خودروهای شرکت سایپا بوده‌اند.

واردات خودرو بدون احیای برجام ممکن نیست!

در ماه قبل نیز نتایج قرعه‌کشی ماشین، قرار بود 24 ساعت سپس از قرعه‌کشی روی سایت قرار بگیرد اما این اتفاق سر موعد انجام نشد و نتایج با تاخیری دو روزه اعلام شد.

دلیل این دیر کرد در صفحه ورودی سامانه sale.iranecar.com «به سبب بروز مشکل فنی» اعلام شده بود و اعلام نتایج به ساعاتی دیگر موکول شده بود. حالا برخی از متقاضیان بر این نظر هستند که این‌بار هم سامانه اعلام نتایج بار دیگر با مشکل فنی روبرو شده و اعلام نتایج با دیر کرد منتشر خواهد شد.

زیادتر بخوانید:

نظر شما درمورد تاریخ اعلام نتایج مرحله سوم قرعه کشی ماشین چیست؟ دیدگاه خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

[ad_2]