تاریخ شروع نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی IPAS

[ad_1]

از روز 25 مهر ماه نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی IPAS 2022 شروع شده است و تا 28 مهر ماه ادامه دارد.
به شرح صفحه اقتصاد، رضا اصغریان مدیر عامل ناجی پاس در آستانه برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی ایپاس گفت: این نمایشگاه از تاریخ 25 تا 28 مهر ماه سال جاری در مصلی امام خمینی با محوریت پلیس هوشمند، تجهیزات کارآمد و امنیت جامعه برگزار می گردد.

وی گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه بروزرسانی، توسعه و ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات پلیس و استفاده از علمی های روز دنیا با هدف تسهیل و تسریع در ماموریت های محوله و ارتقاء توانمندی و علمی پلیس با رویکرد پیشگیری از وقوع جرم می باشد.

اصغریان ادامه داد: گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات امنیتی و ایمنی در سطح جامعه به منظور کاهش رویدادها، سوانح و خطرات ناشی از اون و آشنایی فعالان حوزه ایمنی و امنیت، در قسمت های دولتی و خصوصی با آخرین علمی های لوازم و تجهیزات پلیسی امنیتی و ایمنی ، استفاده گیری از تمام ظرفیت ها و پتانسیل ها در بسط فضای آشنایی و مشارکت منابع تولید و مصرف با هدف کوتاه نمودن دست واسطه ، حمایت از نخبگان و مخترعین فعال در زمینه تجهیزات مرتبط با داستان نمایشگاه و کمک به تجاری سازی ایده های برتر ، شکوفایی و رواج اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ساختن زمینه اشتغال و افزایش تولید درون از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه امسال می باشد.

وی افزود: این نمایشگاه ساختن زمان مناسب برای تبادل نظرات و اطلاعات نوآورانه تولید کنندگان و مصرف کنندگان این نوع تجهیزات همچنین ساماندهی فعالین حوزه تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی با هدف افزایش کیفی و ارتقاء علمی ها و استانداردسازی تجهیزات می باشد.

اصغریان در خصوص  کالاهای قابل ارائه در نمایشگاه گفت : کالاهای مقاوم افزارهای برق و الکترونیک ، علمی اطلاعات و ارتباطات و آرام افزارهای کامپیوتر ای ، ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته ، تجهیزات ایمنی ، جنگ افزارهای سبک و سنگین ، تجهیزات کنترل ترافیک، تجهیزات امنیتی، تجهیزات حفاظت فیزیکی، وسایل نقلیه متحرک با مصرف امنیتی و امدادی و … است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشترمیتوانند به آدرس وب سایت www.ipas.ir مراجعه فرمائید.

[ad_2]