تاریخ عروسی مروه بولوئور +[از خواستگاری یهویی تا ازدواج در عمارت فوات پاشا]

[ad_1]

تاریخ عروسی مروه بولوئور بازیگر پرحاشیه ترک، که به تازگی به شکلی مفتضح به دنیای خوانندگی نیز ورود کرده است، مشخص شد. عروسی در عمارت فوات پاشا خواهد بود.

مروه بولوئور که از سریال کوزی گونی او را برای می‌آوریم (بازیگر کاراکتر زینب)، به زودی ازدواج خواهد کرد. او چندی نزد با انتشار تصویری در اینستاگرام اعلام کرد که به درخواست ازدواج دوست پسرش پاسخ بله داده است.

تاریخ عروسی مروه بولوئور

تاریخ عروسی مروه بولوئور +[از خواستگاری یهویی تا ازدواج در عمارت فوات پاشا]
تاریخ عروسی مروه بولوئور و مرت آیدین

این خواننده پر کنار پس از جدا شدن از مورات دالکیلیچ خواننده محبوب ترک، به کلی عوض شد. او که ادعا دارد می‌خواهد آنطور که دوست دارد زندگی کند، در مفهوم برخی موارد وابسته مشکل شده است.

باوجود اینکه صدای خوبی ندارد به دنیای خوانندگی پا گذاشت و در کنسرت ییلدیز به روی منظره‌ رفت. میمیک شکل ییلدیز به وقت خوانندگی مروه بر روی سن و عدم تشویق حضار دلیل شد تا زمان‌ها مروه سوژه فضای غیر واقعی باشد. این بازیگر ترک به زودی ازدواج خواهد کرد.

تاریخ ازدواج مروه بولوئور و نامزدش دیجی مرت آیدین مشخص شد. این زوج دهم مهرماه در عمارت فوات پاشا ازدواج می‌کنند.

مروه در واکنش به کامنت‌های مردم نوشت:

فراوان‌ها تلاش دارند من را دیوانه جلوه دهند، اما دیوانه خودشان هستند. من هر طور که دلم بخواهد زندگی خواهم کرد.

بیوگرافی Merve Boluğur

تاریخ عروسی مروه بولوئور +[از خواستگاری یهویی تا ازدواج در عمارت فوات پاشا]
مروه و مورات

مروه بول اوغور (متولد ۱۶ سپتامبر ۱۹۸۷ در استانبول) بازیگر و مدل اهل سرزمین ترکیه است. وی با بازی در سریال کوزی گونی در بین مردم شناخته شد.

مروه در ۲۴ اوت ۲۰۱۵ با مورات دالکیلیچ ازدواج کرد اما پس از دو سال در تاریخ ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۷ این زوج از یکدیگر جدا شدند. مروه به تازگی با شخصی به نام مرت آیدین درون رابطه شد و به زودی ازدواج خواهند کرد. دی جی مرت آیدین با ساختن استودیوی به نام نوکتا پروداکشن زمان همکاری با بسیاری از نام‌های سرشناس را پیدا کرده است.

مرت آیدین در 6 مارس 1987 در استانبول به دنیا آمد. آیدین تحصیلات زبر دست موسیقی خود را از 14 سالگی شروع کرد و علاقه او به موسیقی از زمانی که فراوان کم سن بود شروع شد. اگرچه خانواده‌اش با تحصیلات موسیقی او موافق نبودند، اما نتوانستند سد او شوند.

اخبار مرتبط:

[ad_2]