تاریخ معرفی ویوو ایکس 90 مشخص شد

[ad_1]

تاریخ معرفی ویوو ایکس 90 و برخی از مشخصات این گوشی مشخص شد. برای آشنایی با این محصول جدید ویوو و نسخه‌های مختلف اون با ما دنبال باشید.

سازندگان گوشی‌های هوشمند رده اول در چین، عرضه پرچمدارهای جدید را شتاب داده‌اند. یکی از این شرکت‌ها ویوو است. این شرکت شش ماه نزد از سری ویوو ایکس 80 رونمایی کرد. دو ماه سپس شاهد رونمایی از مدل ساده و پروی این گوشی بودیم. مدل پروی این گوشی هم دو نسخه دارد که یکی با پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 1 و دیگری با پردازنده دایمنسیتی 9000 ساخته شده است. هر دو مدل، سرعت و کارایی خوبی دارند اما قرار است فراوان زود شاهد جایگزین شدن آنها با یک نسخه جدید یعنی ویوو ایکس 90 باشیم.

زیادتر بخوانید: بهترین گوشی ‌های ویوو (Vivo)

تاریخ معرفی ویوو ایکس 90 و سایر مشخصات این محصول

اخیراً چندین منبع خبری مختلف در رابطه با ویوو ایکس 90 صحبت کردند. به گفته عده‌ای، این گوشی در ماه نوامبر (آبان تا آغاز آذر) به فروشگاه‌ها می‌رسد. این ادعا با اخبار قبلی که در آنها گفته شده بود کوالکام تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 را زودتر رونمایی می‌کند، همخوانی دارد. به این ردیف شرکت‌ها زمان مهیا شدن برای جشنواره بهاره را خواهند داشت.

تاریخ معرفی ویوو ایکس 90

به غیر از اعلام تاریخ معرفی ویوو ایکس 90 در این خبرها گفته شده که سری ویوو ایکس 90 شامل سه مدل خواهد بود یعنی مدل اصلی، مدل پرو و مدل پرو پلاس. صبر می‌رود که سبک طراحی این گوشی‌ها هم به سری ایکس 80 شباهت داشته باشد. همچنین هر سه گوشی دو نسخه خواهند داشت یکی با پردازنده دایمنسیتی 9000 پلاس و دیگری با اسنپدراگون 8 نسل 2.

پردازنده اول در تست‌های بنچمارک AnTuTu و Master Lu از اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1 پیشی گرفته است. در سنجیدن با اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1، قدرت اسنپدراگون 8 نسل دو، 10 درصد، استفاده‌وری انرژی اون 15 درصد، قدرت جی‌پی‌یوی اون 20 درصد، قدرت هوش مصنوعی اون 50 درصد و قدرت ISP (پردازنده سیگنال تصویری) اون به میزان زیادی ارتقاء یافته است.

همچنین گفته شده که ویوو ایکس 90 پرو پلاس با حسگر IMX989 سونی و تراشه تصویربرداری ساخته اختصاصی ویوو عرضه می‌شود. بنابراین این گوشی قدرت رقابت با بهترین مدل‌های اندروید را خواهد داشت.

زیادتر بخوانید:

نظر شما درباره ویوو ایکس 90 چیست؟ دیدگاه خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

منبع: gizchina

[ad_2]