تاریخ پخش دوره 2 سریال ارباب حلقه ها [+هر آنچه که باید بفهمید]

[ad_1]

شبکه‌ی آمازون پرایم، سریال ارباب حلقه‌ها را برای دوره دوم نیز تمدید کرد. در این نوشتار، تاریخ پخش دوره 2 سریال ارباب حلقه ها را اعلام می‌کنیم.

سریال پُر سروصدا، و پُر هزینه‌ی ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت، به تازگی منتشر شده که توانسته رکورد پُر بازدید‌ترین سریال تاریخ آمازون را نیز یزند و در صدر جدول بیننده‌ها قرار بگیرد. حالا شبکه‌ی آمازون پرایم، این سریال را برای دوره دوم تمدید کرده که ما در این نوشتار، به تاریخ پخش دوره 2 سریال ارباب حلقه ها خواهیم پرداخت.

تاریخ پخش دوره 2 سریال ارباب حلقه ها [+هر آنچه که باید بدانید]

  • سریال ارباب حلقه ها برای دوره دوم تمدید شد
تاریخ پخش فصل 2 سریال ارباب حلقه ها
تمدید دوره دوم سریال ارباب حلقه ها

آمازون پرایم ویدئو آخر هفته‌ی قبل، از اقتباس کلان خود رونمایی کرد. اقتباس محبوب ارباب حلقه‌ها، که در عصر دومِ سرزمین میانه جی آر آر تالکین را در اختیار بینندگان قرار می‌دهد توانست رکورد‌های زیادی را جابجا کند و  بدون هیچ معطلی سریال ارباب حلقه ها برای دوره دوم تمدید شد .

در ادامه میتوانید تصاویر سریال حلقه‌های قدرت را مشاهده کنید:

تاریخ پخش فصل 2 سریال ارباب حلقه ها
تاریخ پخش دوره 2 سریال ارباب حلقه ها

این سریال پُر خرج، ابتدای امر، نمرات خوبی را دریافت کرد، اما پس از گذشت 3 ساعت، مورد حمله‌ی شدید طرفداران متعصب رمان‌های آقای جی آر.آر تالکین قرار گرفت و افت شدیدی از لحاظ نمره کسب کرد.

تمدید دوره دوم سریال ارباب حلقه ها توسط شبکه‌ی آمازون نیز در همان روز ابتدایی پخش سریال، اتفاق عجیبی بود که انجام شد. به گفته‌ی برخی از خبرگزاری‌های با اعتبار، فیلمبرداری دوره دوم این سریال، از هفته‌ی دیگر شروع می‌شود تا بتواند تا آخر سال 2023، دوره دوم را منتشر کند.

در دوره دوم سریال ارباب حلقه‌ها قرار است شاهد وجود شخصیت جدیدی به‌نام Círdan باشیم که از اون به‌عنوان یکی از کهنه‌ترین و داناترین الف‌ها یاد شده، اما بازیگر این شخصیت هنوز انتخاب نشده است.

دوره دوم سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power قرار است همانند دوره اول در ۸ قطعه تولید و از آمازون پخش شود. اتفاقات این سریال در دوره دوم جریان دارد. هزینه ساخت دوره اول سریال ارباب حلقه‌ها حدود ۴۶۵ میلیون دلار بوده است و این سریال قرار است در ۵ دوره ساخته و از آمازون پخش شود.

اخبار زیادتر:

[ad_2]