تاریخ پخش و تکرار سریال حورا از شبکه آی فیلم 1401

[ad_1]

سریال حورا :  در این سایت ساعت و تاریخ پخش و تکرار سریال حورا برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که تصمیم دارید تا مجدد به تماشای این سریال جذاب بنشینید مهیا کرده ایم. با ما دنبال باشید.

سریال حورا

این سریال جذاب به کارگردانی رضا کمالی و تهیه کنندگی جواد فرحانی محصول سال ۱۳۹۹ در ژانر اجتماعی،درام و خانوادگی است. این سریال ده قسمتی برای بار اول از شبکه سوم سیما در سال ۱۴۰۰ پخش شد اما الآن مجدد قرار است از ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ از شبکه آی فیلم پخش شود. ناگفته نماند این سریال جایگزین دلیران تنگستان میشود.

این سریال جذاب با بازی عالی فاطمه گودرزی،ایرج نوذری،مهروز ناصر بزرگوار و بازیگران کم سن و جدید کار از جمله عاطفه سمرقندی،ندا عقیقی و… توانست مخاطبان زیادی جاذبه کند. همچنین یکی از دلایلی که این سریال مخاطبان زیادی داشت قصـه متفاوت اون است که دلیل جاذبه مخاطبان شده،در واقع قصـه اون درباره درباره یک چالش های یک خواهر و برادر است که فرزندانشان عظیم شده اند و…

در واقع این سریال مشکلات و دغدغه های جوانان با گروه،خانواده و… را به طور آشکار بیان می کند به همین سبب است که مخاطبان زیادتر این سریال جوانان بودند.

یکی دیگر از دلایل اینکه این سریال مخاطب زیادی دارد این است که رضا کمالی بازیگران کم سن و جدید کار زیادی را در این سریال به کار گرفته که خب همین مورد افراد را برای دیدن سریال سوق می دهد.

زمان پخش سریال حورا از شبکه آی فیلم

ساعت تکرار و تاریخ پخش سریال حورا

این سریال از ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰ و تکرار اون ساعت ۴ صبح زود و ۱۲ روز سپس از شبکه پر مخاطب آی فیلم پخش میشود.

ناگفته نماند بازیگرانی چون فاطمه گودرزی،ایرج نوذری،جهان معینی،مهروز ناصر بزرگوار،عرفان ابراهیمی،مرجان قمری،ندا عقیقی،فرزاد حاتمیان ،عاطفه سمرقندی و… در این سریال جذاب به ایفای نقش پرداختند.

امیدواریم از دیدن مجدد این سریال جذاب و به یاد ماندنی خوشی ببرید.

دنبال ما باشید.

 

[ad_2]