تاریخ پخش و تکرار سریال ملکاوان از شبکه آی فیلم ۱۴۰۱

[ad_1]

سریال ملکاوان : در این سایت ساعت و تاریخ پخش و تکرار سریال ملکاوان برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که تصمیم دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید مهیا کرده ایم. با ما دنبال باشید.

سریال ملکاوان

این مجموعه به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی محمد مصری پور محصول سال ۱۳۹۸ در ژانر جنایی،خانوادگی و اجتماعی دارد. این سریال دوین دلیل‌ اختصاصی شبکه آی فیلم میباشد. الآن قرار است برای اولین بار از همین شبکه دوباره پخش شود. ناگفته نماند از ۱۷ مهر روی آنتن شبکه آی فیلم می رود و جایگزین سریال پر مخاطب هزاران چشم می شود.

بخشی از این سریال در قطعه ژانرهای وحشت و معمایی جا می‌گرفت که به همین جهت فراوان مورد انتقاد قرار گرفت و دلیل شد کارگردان به این انتقاد ها پاسخ بدهند : فضاسازی‌های خاصی در این سریال شکل گرفته است. به نظرم از همان سکانس‌های ابتدایی، وجه معمایی سریال پررنگ بوده است و یک حسن مجموعه‌های نمایشی این است که مخاطب نتواند از نزد، همه ماجراها و اتفاقات آینده را نزد‌بینی کند و خیال بزند.

نازنین فراهانی، رضا مولایی، پرویز فلاحی پور، فریبا متخصص، صفا آقاجانی، معصومه آقاجانی، علی سلیمانی، پانته آ سیروس، غزال نظر،کمند امیرسلیمانی، سعید امیر سلیمانی، داریوش فرهنگ، امین زندگانی، بهزاد قضاوت، حمید بزرگوار زاده، هادی نوری، بهناز نادری، بهار قاسمی و… از جمله بازیگرانی هستند که فراوان در این سریال خوش درخشیدند.

این مجموعه درباره سرنوشت یک زن است که شوهرش در خارج از سرزمین خودکشی کرده و نهادهای امنیتی داخلی و خارجی در پی یافتن دلیل این خودکشی هستند که …

زمان پخش سریال ملکاوان از شبکه آی فیلم

ساعت تکرار و تاریخ پخش سریال ملکاوان

این مجموعه تلوزیونی ۳۰ قسمتی از ۱۷ مهر ۱۴۰۱ هرروز ساعت ۱۶ و تکرار اون ساعت ۱۲ شب و ۸ سحر از شبکه آی فیلم پخش می شود.

از جمله دیگر بازیگران این سریال می توان به ریحانه رضی، فرید قبادی، سمیه تاجیک، سیامک قاسمی، آسو پاشاپور، آریا جوکار، افسانه ناصری و… نشانه کرد.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی خوشی ببرید.

دنبال ما باشید.

[ad_2]