تاریخ پخش و تکرار سریال پادری از شبکه آی فیلم ۱۴۰۱

[ad_1]

سریال پادری : در این سایت ساعت و تاریخ پخش و تکرار سریال پادری برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که تصمیم دارید تا مجدد به تماشای این سریال جذاب بنشینید مهیا کرده ایم. با ما دنبال باشید.

سریال پادری

این سریال دنباله سریال دودکش است که با نام پادری پخش شد. بنابراین کارگردان اون محمد حسین لطیفی و تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی و محصول سال ۱۳۹۴ در ژانر کمدی،خانوادگی و اجتماعی است. این سریال جذاب برای بار اول در ماه رمضان ۱۳۹۵ از شبکه یک سیما پخش شد. این مجموعه نیز همانند دودکش فراوان مورد استقبال قرار گرفت. در واقع پادری که مطبوعات اون را دودکش ۲ نامیده بودند با نام پادری برای شبکه اول سیما تهیه شده‌است که پس از پخش سریال دودکش ۲ اسم دوره دوم برای این مجموعه به طور کلی برداشته شد. الآن قرار است این مجموعه از ۲۲ مهر ۱۴۰۱ از شبکه آی فیلم پخش شود.

از بازیگران این مجموعه جذاب می توان به هومن برق نورد،بهنام سپاسگزاری،سیما تیرانداز،نگارعابدی،امیرحسین رستمی،مجید یاسر،محمدرضا شیرخانلو،یاس نوروزی و… می توان نشانه کرد. در واقع زیادتر بازیگران این سریال همانند دوره یک (دودکش) است.

این قصـه دررابطه با قالیشویی با شادی است که تعطیل شده‌است، و فیروز با شادی در ایام نزدیک به نوروز برای از دست نرفتن اعتبار قالیشویی و نگه داری مشتریان گذشته، کوشش می‌کند با اجاره یک قالیشویی دیگر، کارش را پی بگیرد، او که با انبوهی از فرش‌های نشسته روبرو است، که در این میان دردسرهای جدیدی برایش چهره می‌دهد…

زمان پخش سریال پادری از شبکه آی فیلم

ساعت تکرار و تاریخ پخش سریال پادری

این مجموعه ۲۰ قسمتی از جمعه ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲ و تکرار اون ساعت ۶ صبح زود و ۱۴ روز سپس از شبکه آی فیلم پخش می شود.

از دیگر بازیگران این مجموعه می توان به نصرت میرعظیمی،ابراهیم آبادی،بخشنده باقری،شهین تسلیمی،آتیه جاوید،جمشید مشایخی،حسین زمانی و… نشانه کرد.

امیدواریم از دیدن مجدد این سریال جذاب و به یاد ماندنی خوشی ببرید.

دنبال ما باشید.

[ad_2]