تاریخ پخش و تکرار فیلم راه بهشت از شبکه آی فیلم ۱۴۰۱

[ad_1]

فیلم راه بهشت : در این سایت ساعت و تاریخ پخش و تکرار فیلم راه بهشت برای علاقه مندان به این فیلم را برای شما عزیزانی که تصمیم دارید تا دوباره به تماشای این فیلم جذاب بنشینید مهیا کرده ایم. با ما دنبال باشید.

 زمان پخش فیلم راه بهشت از شبکه آی فیلم

این فیلم به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده و تهیه‌کنندگی محمدتقی انصاری محصول سال ۱۳۸۹ در ژانر تاریخی،عاشقانه و خانوادگی است. این فیلم برای اولین بار در سال ۱۳۹۰ پخش شد که فراوان هم مورد انتقاد و استقبال قرار گرفت و جوایزی را کسب کرد از جمله جایزه بیرق زرد (جایزه مخصوص مصطفی عقاد) قسمت بین‌الملل سی‌امین جشنواره فیلم فجر، دیپلم ارزش فراوان داشتن بهترین فیلمبرداری (حسن پویا) سی‌امین دوره جشنواره فیلم فجر. الآن قرار است این فیلم ۲۱ مهر ۱۴۰۱ از شبکه آی فیلم پخش شود.

از جمله بازیگران این فیلم می تواتن به امین زندگانی،الهام حمیدی،رضا رویگری،نسرین مقانلو،رامتین خداپناهی و… نشانه کرد که البته این عزیزان نقش اصلی را بازی می کنند.

این فیلم درباره ربودن قلب «مصعب» پسر عمیر، اشراف‌زاده مکه‌، برای سیمای دلپذیر و ثروت و نسب بزرگوار‌اش افسوس دختران مکی است، اما مصعب از کودکی وابسته عشق «زلفا»، دختر خوانده بادیه نشینی به نام «قیس» است. او می‌داند ازدواجش با «زلفا» فقیر و بی‌اصل و نسب چیزی در حد رویاست، اما پیام محمد امین (ص) که الآن خود را رسول خدا معرفی می‌کند ولوله‌ای در جان اشراف‌زاده انداخته است‌…

در واقع این فیلم درباره بخشی از زندگی حضرت رسول‌خدا (ص) در شهر مکه و معجزات ایشان است.

ساعت تکرار و تاریخ پخش فیلم راه بهشت

این فیلم ۹۴ دقیقه ایی قرار است پنج شنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲ و تکرار اون ساعت ۶ سحر و ۱۴ ظهر روز سپس (جمعه) از شبکه آی فیلم پخش می شود.

از جمله بازیگران می توان به حسن اسدی،افسانه ناصری،عزیزالله هنر آموز،حسین صبوری،کاظم افرندنیا و… نشانه کرد.

امیدواریم از دیدن دوباره این فیلم جذاب و به یاد ماندنی خوشی ببرید.

دنبال ما باشید.

[ad_2]