تجهیزات پزشکی پر کاربرد در فروشگاهی معتبر1401

[ad_1]

با اینکه مراجعه به یک پزشک متخصص می‌تواند در تشخیص و معالجه بیماری شما موثر باشد، اما قسمت اعظم تشخیص بیماری نیازمند استفاده از تجهیزات پزشکی است. یک پزشک بدون استفاده از تجهیزات تخصصی پزشکی نمی‌تواند به خوبی بیماری را تشخیص داده و اون را معالجه کند؛ البته تمامی این تجهیزات مختص بیمارستان نبوده و شما برای پیشگیری از برخی بیماری‌ها می‌توانید از اون‌ها در منزل خود نیز استفاده کنید.

تجهیزات پزشکی توانی جدید به نام مرجع تخصصی فروش و عرضه کالای پزشکی در ایران با ارسال سریع کالای اصل این امکان را به وجود آورده تا بهترین های کالا پزشکی را در سریع ترین تاریخ ممکن خریداری نمایید.

 تجهیزات پزشکی

انواع تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی متناسب با نوع کاربردی که دارند، در انواع مختلفی تولید می‌شوند.جذاب است بفهمید که دستگاه تصفیه هوا نیز از جمله کالا های مراقبتی  و بهداشتی است  که میتوان از تجهیزات پزشکی توانی جدید خریداری نمود.تجهیزات پزشکی توانی جدید، دارای تمامیتجهیزات پزشکی و مراقبتی است که علاوه بر فرش برای مصارف خلنگی برای مراکز نیز خدمت رسانی میکند تجهیزات پزشکی در حالت کلی متناسب با نوع کاربردی که دارند، به چند دسته زیر تقسیم بندی می‌شوند:

۱_تجهیزات معاینه

وسایل معاینه از‌جمله تجهیزات پزشکی هستند که علاوه بر پزشکان، افراد عادی نیز می‌توانند از اون‌ها در منزل خود استفاده کنند. به عبارتی استفاده از تجهیزات معاینه علم و علم تخصصی واجب نداشته و افراد می‌توانند با یادگیری طرز استفاده از اون‌ها، در منزل خود نسبت به معاینه برخی از بیماری‌های خود اقدام کنند.

برخی از تجهیزات مورد‌استفاده برای معاینه عبارت‌اند از:

 • دستگاه فشارسنج بازویی
 • دستگاه اندازه گیری قند‌خون و دیابت
 • ترازو وزن کشی
 • اتوسکوپ
 • آیسلانگ
 • چراغ‌قوه
 • گوشی پزشکی
 • دستگاه فشار‌سنج جیوه‌ای
 • دستگاه فشار‌سنج دیجیتالی
 • و …

۲_تجهیزات عمومی و درمانی

این تجهیزات جزو پرتقاضاترین تجهیزات پزشکی بوده و وجود اون‌ها در تمامی بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها ضروری است. البته افرادی که در خانه نیاز به این تجهیزات دارند نیز می‌توانند اون‌ها را از تجهیزات پزشکی توانی جدید خریداری نمایند.دستگاه هایی که برای مکان خانه مناسب هستند شامل:دستگاه تصفیه هوا ،دستگاه بخور هستند.البته برای رفاه حال بیماران از تجهیزات دیگری از قبیل : دستگاه فیزیوتراپی ،ویلچر،ویلچر برقی،عصا ،واکر،واترجت دندان و… استفاده میشود.برخی دیگر از دستگاه های پزشکی و مراقبتی پر مصرف خانگی نیز شامل موارد زیر میشوند:

 • ماساژور
 • واترجت دندان
 • دستگاه فیزیوتراپی
 • دستگاه اکسیژن‌ساز
 • و …

بیشتر افراد زیادتر از تجهیزات پزشکی معاینه در منزل خود استفاده کرده و از تهیه تجهیزات عمومی و درمانی غافل هستند؛ اما خوب تر است بفهمید که این تجهیزات درمانی و عمومی، همان‌طور که از نامشان نیز مشخص است، در روند درمانی شما تاثیر خوبی داشته و منجر می‌شوند تا شما این دوره را به راحتی و هرچه سریع‌تر به آخر برسانید. در‌حالت‌کلی این تجهیزات کمک دست شما در محافظت از مریض و پیشگیری از بیماری سایر افراد خانواده هستند.

تجهیزات پزشکی

۳_تجهیزات پزشکی تخصصی درمانی

برخی از تجهیزات پزشکی نیز وجود دارند که تنها مختص پزشکان و بیمارستان‌ها بوده و فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی باید از فروش اون‌ها به مردم عادی خودداری کنند؛ البته این تجهیزات در تمامی فروشگاه‌ها یافت نشده و تنها درصد کمی از اون‌ها این وسایل تخصصی را دارند.

برخی از این تجهیزات پزشکی تخصصی عبارت‌ند از:

 • دستگاه ام آر آی
 • تجهیزات التراسونیک
 • تجهیزات سی تی اسکن
 • دستگاه‌های اندازه‌گیری نوار قلب
 • تجهیزات ثبت نوار عصب
 • وسایل مورد‌استفاده در اتاق عمل
 • تجهیزات دندان‌پزشکی
 • و …

تصفیه هوا و دستگاه فیزیوتراپی در تهران

خرید‌و‌فروش تمامی تجهیزات پزشکی از‌جمله تصفیه هوا و فیزیوتراپی در تهران نسبت به سایر شهرها رواج بسیاری دارد. تهران را می‌توان بورس فروش تجهیزات پزشکی معرفی کرد؛ برای چی‌که بیشتر فروشگاه‌های با اعتبار و برندهای سرشناس تجهیزات پزشکی در این شهر واقع‌شده و برندهای سرشناس خارجی نیز در تهران نمایندگی دارند؛ پس برای خرید این دو دستگاه فراوان کاربردی، می‌توانید از تجهیزات پزشکی که در تهران هستند، استفاده کنید.

ممکن است خرید و تهیه دستگاه فیزیوتراپی در شهرستان‌ها به دلیل تعداد پایین فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی در اون‌ها مقاوم باشد؛ به همین دلیل نیز خوب تر است افراد برای تهیه دستگاه‌های مهمی از‌جمله فیزیوتراپی با برند خوب، به تهران و یا فروشگاه‌های آنلاین مراجعه کنند. تجهیزات پزشکی توانی جدید با داشتن شعبه حضوری در تهران و دارا بودن فروشگاه اینترنتی، به افرادی که نمی‌توانند وسیله‌های پزشکی مورد‌نیاز را از شهر خود تهیه کنند، کمک می‌کند.

 • کاربردهای دستگاه تصفیه هوا در منزل

دستگاه تصفیه هوا متشکل از چندین قطعه فیلتراسیون است که این فیلترها قادر به از‌بین‌بردن گازهای شیمیایی، ویروس‌ها و کثیفی‌ها هستند. دستگاه تصفیه هوا، پس از جاذبه هوای آلوده و تصفیه‌ی اون توسط فیلتر، هوای تصفیه‌شده را دوباره در مکان دور و بر پخش می‌کند. استفاده از این دستگاه در مکان‌های مختلف و به مخصوص در منازل فواید بسیاری دارد که از‌جمله اون‌ها می‌توان به موارد زیر نشانه کرد:

 • با استفاده از این دستگاه، کثیفی‌های ناشی از سیگار در هوا پاکیزه می‌شوند.
 • این دستگاه با از بین بردن گرد‌و‌گرد و خاک و کثیفی‌های هوا در یک مکان، علائم آسم افراد را کاهش می‌دهد.
 • هنگامی که کثیفی‌های خیابانی درون منزل می‌شوند، دستگاه تصفیه هوا اون‌ها را از‌بین می‌برد.
 • در شکل ابتلا یکی از افراد خانواده به بیماری‌های ویروسی، این دستگاه مکان دور و بر و هوا را از این ویروس‌ها پاکسازی می‌کند.
 • دستگاه تصفیه هوا می‌تواند ویروس‌های کرونا موجود در هوا را از بین ببرد.
 • این دستگاه سطح دی‌اکسید‌کربن موجود در هوای منزل را کاهش می‌دهد.
 • و سایر فواید دیگر.

اگر شما نیز از یکی از مشکلات گفته‌شده در موارد بالا درد می‌برید، خوب تر است برای رفع مشکل خود بهترین دستگاه تصفیه هوا را از تجهیزات پزشکی توانی جدید تهیه و خریداری کنید؛ البته این دستگاه تنها برای معالجه بیماری‌ها نبوده و به توصیه پزشکان متخصص امروزه باید در هر منزلی یک دستگاه تصفیه هوا برای پاکسازی هوای مکان وجود داشته باشد.

با ارزش و مهم بودن خرید و استفاده از تجهیزات پزشکی در منزل

فرض کنید که شخصی از افراد خانواده‌تان فشارخون بالایی داشته و روزانه از قرص‌های فشار‌خون استفاده می‌کند؛ گاهی زمان‌ که علائمی از افزایش فشار خون در این شخص دیده می‌شود، باید برای تشخیص دقیق افزایش فشار‌خون به بیمارستان مراجعه کند؛ اما داشتن یک دستگاه فشار‌سنج به وی کمک می‌کند تا در هر ثانیه و در هر مکان از فشار‌خون خود مطلع شده و سپس برای معالجه به پزشک مراجعه کند.

این مثال ساده به‌راحتی با ارزش و مهم بودن استفاده از تجـهیزات پزشکی معاینه در منزل را بیان می‌کند. البته تنها دستگاه فشارخون نبوده و استفاده از دستگاه‌های دیگری از‌جمله دستگاه اندازه‌گیری قند‌خون نیز به همان اندازه با ارزش و مهم بودن دارد.

برخی از تجـهیزات پزشکی عمومی نیز وجود دارند که استفاده از اون‌ها در منزل سبب بهبود بیماری و یا پیشگیری از چهره دادن اون می‌شود؛ به‌عنوان‌مثال، شخصی که به دلایل مختلفی نیاز به فیزیوتراپی روزانه دارد، می‌تواند این دستگاه را از فروشگاه تجـهیزات پزشکی توانی جدید تهیه‌کرده و فیزیوتراپی را در منزل انجام دهد.

یکی دیگر از دستگاه‌هایی که از تاریخ شیوع ویروس کرونا محبوبیت بسیاری پیدا کرده و می‌تواند از چهره دادن بسیاری از بیماری‌ها پیشگیری کند، دستگاه تصفیه هوا است. این دستگاه‌ها انواع مختلفی داشته و افراد می‌توانند با خریداری سایز کوچک اون، هوای منزل خود را تصفیه کرده و همیشه هوای جدید‌ای را استنشاق کنند.

تجهیزات پزشکی

عوامل موثر بر قیمت تجهیزات پزشکی

بیشتر افرادی که تاکنون هیچ‌گونه تجهیزات پزشکی را خریداری نکرده‌اند، تصور می‌کنند که قیمت تمامی تجهیزات پزشکی فراوان بالا است؛ اما باید توجه داشته باشید که هر وسیله از تجهیزات پزشکی، متناسب با نوع کارکرد و سایز، قیمت متفاوتی دارد. عوامل مهمی از قبیل سایز تجهیزات، تعداد دفعات استفاده از اون، نوع و جنس مواد استفاده‌شده در تولید اون، برند و شرکت سازنده اون، نوع تجهیزات پزشکی و … در تعیین قیمت نهایی تجهیزات پزشکی موثر هستند.

یکی از راه‌های آسان سنجیدن قیمت این تجهیزات، استفاده از سایت‌های فروشگاهی تجهیزات پزشکی است؛ به‌عنوان‌مثال، شما در سایت تجـهیزات پزشکی توانی جدید می‌توانید در ابتدا از قیمت تمامی تجـهیزات پزشکی مطلع شده و اون را با قیمت مغازه‌های حضوری و سایر فروشگاه‌های آنلاین سنجیدن کنید. با این کار می‌توانید در نهایت محصول مورد‌نظر خود را از برندهای با اعتبار و با قیمت مناسب‌ و کم ارزش‌تری تهیه و خریداری کنید.

تجهیزات پزشکی توانی جدید

فروشگاه تجـهیزات پزشکی توانی جدید، یکی از فروشگاه‌های تجـهیزات پزشکی با اعتبار در تهران است که با دارا بودن امکان خرید اینترنتی و آنلاین، به مشتریان خود در خرید راحت و سریع کمک می‌کند. تجـهیزات پزشکی توانی جدید، کوشش اینترنتی خود را در سال ۱۳۹۷ و با تاکید بر سه معیار اصالت، کیفیت و مناسب‌ترین قیمت شروع کرده و تمامی محصولات اون دارای مجوزهای واجب از مراجع مربوطه هستند.

در این فروشگاه شما می‌توانید، انواع مختلفی از تجـهیزات پزشکی عمومی، معاینه، تجـهیزات پزشکی تخصصی و … را مشاهده کرده و در شکل نیاز نسبت به خرید آنلاین اقدام کنید. خوب تر است بفهمید که فروشگاه آنلاین تجـهیزات پزشکی توانی جدید به نام یکی از پخش‌کنندگان تجـهیزات پزشکی، به‌شکل همکار به همکار (B2B) نیز کوشش می‌کند.

سخن پایانی

بدون وجود تجـهیزات پزشکی هیچ پزشک متخصصی قادر به تشخیص بیماری و معالجه اون نبوده و این تجـهیزات جزء جدا‌نشدنی در صنعت پزشکی هستند. استفاده از برخی تجـهیزات پزشکی در منزل به شما می‌کند تا بیماری خود را به‌وقت تشخیص داده و پیشگیری و کارها اولیه واجب را انجام دهید.

برای تهیه تجـهیزات پزشکی واجب برای منزل همانند دستگاه تصفیه هوا، دستگاه فشار‌سنج و همچنین اطلاع از قیمت و خرید می‌توانید، از فروشگاه تجـهیزات پزشکی توانی نوwww.tavanino.com کمک بگیرید. واجب به ذکر است که توانی جدید به‌عنوان مرجع فروش و بررسی کالای پزشکی، انواع تجـهیزات تخصصی را با کم ارزش‌ترین قیمت، به‌شکل عمده و تکی ارائه می‌دهد.

[ad_2]