تجهیز محصولات اپل به پورت USB-C از سال 2024

[ad_1]

طبق قانون تصویب شده در اتحادیه اروپا، زمان تجهیز محصولات اپل به پورت USB-C تا سال 2024 است و پس از اون بسیاری از محصولات این شرکت به این پورت مجهز می‌شوند.

آرون گروپس

قانونی که به تازگی توسط اتحادیه اروپا تصویب شده، اپل را مجبور به استفاده از پورت USB-C برای شارژ آیفون می‌کند. حالا شرح شده که این شرکت عظیم پورت USB-C را به محصولات دیگرش هم اضافه می‌کند. در شرح جدید بلومبرگ ادعا شده که تجهیز محصولات اپل به پورت USB-C همه مدل‌های ایرپاد و همچنین لوازم جانبی مک همانند صفحه کلید و ترک پد مجیک را شامل می‌شود.

زیادتر بخوانید: حقوق سالانه اپل از فروش آیفون چقدر است؟

تجهیز محصولات اپل به پورت USB-C طبق قانون اروپا

در شرح بلومبرگ ادعا شده که طبق این قانون اتحادیه اروپا اپل باید در اواخر سال 2024 محصولاتش را مجهز به پورت USB-C کند. آیفون 15 که سال سپس رونمایی می‌شود به پورت USB-C مجهز خواهد بود اما صبر می‌رود که آیپد تا انتهای این سال مجهز به پورت USB-C شود.

تجهیز محصولات اپل به پورت USB-C

در این شرح اعلام شده که باید در نسخه جدید همه مدل‌های ایرپاد و همچنین صفحه کلید، ماوس و ترک پد مجیک این تغییر پیاده‌سازی شود. همچنین نزد‌بینی شده که در سال چدید چند آپدیت برای مک خواهیم داشت از جمله یک آی‌مک و یک مک پروی جدید.

گفته می‌شود که تجهیز محصولات اپل به پورت USB-C یک راهکار موقت برای پیشگیری از ممنوعیت فروش محصولات این شرکت در اروپا است چراکه اپل تصمیم دارد در نهایت کاملاً به سو شارژ القایی حرکت کند.

زیادتر بخوانید:

نظر شما درباره تجهیز محصولات اپل به پورت USB-C چیست؟ دیدگاه خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

منبع: gizmochina

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *