تداوم استخدام شرکت ریپل ؛ زمستان کریپتویی سد کوشش ریپل نشد!

[ad_1]

شروع زمستان کریپتویی وضعیت شرکت‌های فعال در حوزه رمزارزها را به خطر رها کرد؛ اما این داستان نتوانست از تداوم استخدام شرکت ریپل پیشگیری کند.

ریپل علی‌رغم شرایط نامناسب بازار به روند استخدام مهندسان ادامه می‌دهد. موقعیت‌ شغلی کنونی شرکت ریپل مرتبط با قسمت طراحی و بازاریابی شرکت خواهد بود. مهندس جدید ریپل وظیفه مدیریت وب سایت‌های شرکت را بر وظیفه دارد. وی همچنین مسئول هدایت تصمیمات علمی و اجرای استراتژی‌های مختلف نیز خواهد بود.

آرون گروپس

زیادتر بخوانید: آینده ریپل در سال 2022 چگونه است؟

تداوم استخدام شرکت ریپل

طبق توضیحات زمان شغلی جدید ریپل، نامزد کوشش در شرکت می‌بایست علم عمیقی از توسعه وب داشته باشد. ارتباطات توانا و همچنین رهبری مؤثر از دیگر ویژگی‌های کلیدی مد نظر ریپل خواهد بود. مهندس جدید ریپل مدیریت و رهبری توسعه‌دهندگان فرانت اند (front-end) شرکت را نیز بر وظیفه خواهد داشت.

تداوم استخدام شرکت ریپل ؛ زمستان کریپتویی مانع فعالیت ریپل نشد!

به شرح U.Today، ریپل علی‌رغم وضعیت نا به سامان بازارهای مالی مخصوصا بازار کریپتوکارنسی‌ها، همچنان به استخدام کارمندان ادامه می‌دهد. این داستان ریپل را از بسیاری دیگر از شرکت‌های ارز دیجیتال که مجبور به کاهش نیروی کار خود شده‌اند متمایز می‌کند. شرکت‌هایی نظیر BlockFi، OpenSea و Coinbase در ماه‌های اخیر دست به تعدیل نیروهای خود زده بودند.

گسترش کوشش جهانی شرکت ریپل

آغاز ماه جاری، شرکت ریپل چندین زمان شغلی را معرفی کرده بود. از جمله این موقعیت‌ها می‌توان به استخدام یک طراح دیجیتال پیشرو نشانه کرد. دفاتر شرکت ریپل در شهرهای سانفرانسیسکو، نیویورک، سنگاپور، تورنتو و سایر شهرهای عظیم دنیا واقع شده است.

ریپل آغاز سال جاری اعلام کرد که 50 مهندس را برای دفتر جدید افتتاح شده خود در کانادا استخدام کرده است. در ماه آگوست، Ripple به نام یکی از برترین شرکت‌های آمریکایی از لحاظ رشد سریع شناخته شد. این شرکت عمدتاً بر روی گسترش معامله خود در خارج از ایالات متحده تمرکز کرده است. ریپل همچنان با چالش‌های قانونی پهناور‌ای در سرزمین آمریکا دست و پنجه آرام می‌کند.

زیادتر بخوانید:

نظر شما درباره تداوم استخدام مهندسان توسط ریپل چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی به اشتراک بگذارید.

منبع: u.today

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *