تریلر گیم پلی بازی Dead Space Remake

[ad_1]

بازی فضای مردگان برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ میلادی توسط شرکت الکترونیک آرتز راهی بازار شد؛ اثری که اتمسفر تاریک و منحصر به فرد اون در کنار روایت قصـه درگیرکننده حسابی توجه منتقدها و بازیکنان را به خود جلب کرد و در حال آماده به نام یکی از بهترین آثار علمی تخیلی و ترسناک به شمار می‌رود.

به دنبال موفقیت بی‌چون و چرای بازی، تیم سازنده دو نسخه دیگر از فرنچایز را به دست هواداران رساند. با این وجود، این مجموعه در نسل هشتم به کلی ناپدید بود و چه بسا به نظر می‌رسید که به فراموشی سپرده شده است؛ تا اینکه سپس از گذشت ۱۴ سال از عرضه بازی، چند وقت نزد بود که الکترونیک آرتز با همکاری استودیوی موتیو از بازسازی تمام و آراستگی اون خبر داد.

حال به مناسبت چهاردهمین سالگرد عرضه سه گانه فضای مردگان، همان‌طور که استودیوی موتیو وعده داده بود، ساعاتی قبل لایو استریمی با محوریت نمایش ریمیک دد اسپیس برگزار شد که در جریان اون، تیم سازنده یک تریلر هشت دقیقه از گیم پلی بازی به اشتراک گذاشت؛ ویدیویی که بخشی از مرحله سوم بازی را به عکس می‌کشد.

اگر نسخه اصلی بازی را تجربه کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که در طول این ماموریت، آیزاک باید خود را به اتاق کنترل ایشیمورا برساند تا موتور این فضاپیما را مجدد روشن کند. یکی از مهم‌ترین نکات این تریلر، پایبندی تیم سازنده به نسخه اصلی بازی است. با این وجود، اون‌ها یک سری تغییرات نیز در گیم پلی و مکانیزم‌های اون ساختن کرده‌اند که حس و حال بازی فراوان پویا به نظر برسد. برای مثال، سیستم رویایی با دشمنان تغییر کرده و ممکن است شما به طور غیرمنتظره با نکرومورف‌ها روباه‌رو شوید!

به طور کلی، گفته شده که ریمیک بازی فضای مردگان کاملا از جدید ساخته شده است. در واقع، جدا از بهبود جلوه‌های بصری و گرافیک فنی و توسعه اون با استفاده از موتور فراست بایت، گیم پلی و سایر سیستم‌های بازی نیز دستخوش تغییراتی شده‌اند. از طرفی، این بازی میزبان برخی المان‌هایی است که در نسخه دوم و سوم مجموعه شاهد اون‌ها بودیم.

[ad_2]