تست نهایی گوشی های سامسونگ سپس از تولید چگونه است؟ [+ویدیو]

[ad_1]

شرکت سامسونگ در پی اثبات سلامت ادعاهای خود درباره مقاومت بالای گلکسی زد فولد 4، ویدیویی را از تست نهایی گوشی های سامسونگ در فضای غیر واقعی به اشتراک گذاشته است.

شرکت سامسونگ در حادثه Galaxy Unpacked خود در آغاز این ماه، ادعا کرده است که آخرین گوشی‌های تاشوی این شرکت از دوام و مقاومت بالایی در شرایط مختلف برخوردار هستند.

آبان تتر

حال در این چند روز اخیر شرکت سامسونگ برای اثبات سخنان خود ویدیویی را در فضای غیر واقعی به اشتراک گذاشته است که در اون مراحل تولید و آزمایش‌هایی که قبل از عرضه رسمی گوشی گلکسی زد فولد 4 به بازار، روی اون انجام شده است را به نمایش می‌گذارد.

زیادتر بخوانید: بهترین گوشی‌های 2022

تست نهایی گوشی های سامسونگ

در ابتدای این ویدئو مراحل پایانی تولید این گوشی با ربات‌هایی که قاب پشتی گوشی را در محل مناسب قرار می‌دهند، به نمایش گذاشته می‌شود. پس از اون، ارزیابی عملکرد دستگاه در قسمت‌های مختلف شروع می‌شود. این ارزیابی شامل تست حسگرهای تاچ و مجاورتی، قلم S و قابلیت‌های پرداخت اینترنتی گلکسی زد فولد 4 می‌شود.

سپس تست شبکه و دوربین انجام می‌شود که در این قطعه وضعیت انتقال و دریافت شبکه اتصالی و عملکرد دوربین دستگاه به طور کامل بررسی می‌شود. پس از تکمیل این موارد، مجموعه‌ای از تست‌های دوام و مقاومت دستگاه شروع می‌شود.

در اولین آزمایش، دوام و مقاومت این گوشی در برابر آب درون یک محفظه تخصصی مورد بررسی قرار می‌گیرد. دستگاه‌هایی که در این آزمایش عملکرد مناسبی داشته باشند برای تست تا شدن مهیا می‌شوند که در این قسمت بازوهای رباتیک چندین مرتبه گوشی‌ها را دوباره و بسته می‌کنند تا مشکلات احتمالی در مکانیسم تا شدن این دستگاه‌ها را بررسی کنند.

سپس ربات دیگری کلیدهای کناری گوشی را با فشار دادن مکرر آنها آزمایش می‌کند و در نهایت این فرآیند با تست مقاومت دیگری در برابر آب به آخر می‌رسد. در آخرین آزمایش مقاومت در برابر آب، آب با فشار بالایی از همه جهات روی گوشی گلکسی Z Fold 4 اسپری می‌شود و پس از اون نیز برای اطمینان زیادتر این دستگاه کاملا در آب فرو رفتن ور می‌شود.

همچنین با این که این ویدیو درباره گوشی گلکسی زد فلیپ 4 نبوده، اما در آخرین تست مقاومت در برابر آب، شاهد وجود این گوشی در ویدیو هستیم که علامت می‌دهد سامسونگ این گوشی را نیز دنبال با گلکسی زد فولد 4 مورد آزمایش‌ قرار داده است. در ادامه این ویدیو را ببینید:

زیادتر بخوانید:

نظر شما کاربران جونی درباره ویدیو منتشر شده از تست نهایی گوشی های سامسونگ چیست؟ دیدگاه خود را در قسمت نظرات با جونی به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

منبع: xda-developers

[ad_2]