تصاویر بازی Need For Speed Unbound نزد از تریلر لو رفت!

[ad_1]

عکس‌های لو رفته از عنوان Unbound عملا علامت می‌دهند که این بازی تا چه حد از سایر عناوین سری Need For Speed متفاوت خواهد بود؛ اون هم برای اینکه بازی تنها برای کنسول‌های نسل نهمی (و کامپیوتر شخصی) عرضه می‌شود، بلکه برای طرح‌های انیمه‌ای و کارتونی روی اون!

در واقع شما با کمی دقت در این تصاویر فراوان راحت می‌توانید ببینید که در طرح کلی بازی (یا حداقل در تصاویر تبلیغاتی اون) از جلوه‌های کارتونی استفاده شده است. برای مثال کنار لاستیک ماشین‌ها دود کارتونی و برخی طرح‌های ویژه دیده می‌شود و از طرفی دو شخصیتی که در عکس‌ها دیده می‌شوند، کاملا جلوه کارتونی دارند. یکی از این دو کاراکتر رپر سرشناس ASAP است که به نسخه‌ای تغییر یافته از ماشین خود در دنیا واقعی تیکه داده و به احتمال فراوان توانا آهنگ‌هایی را هم برای این عنوان خوانده است. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که این طراحی‌های کارتونی ممکن است تا حدودی طرفداران را نا امید کند.

سازنده بازی Need For Speed Unbound در واقعیت همان استودیویی است که بازی کهنه Need For Speed Most Wanted 2012 را ساخته بود؛ اثری فوق‌العاده متفاوت و شگفت آور که یک تغییر راه در روند ساخت عناوین سری نید فور اسپید بود و در نهایت نیز چندان مورد استقبال طرفداران قرار نگرفت. این بازی فاقد قصـه بود و مراحل اون نیز بازیکن را مجبور می‌کرد تا مجبور باشد از هر ماشینی استفاده کند و شگفت آور‌تر اینکه هر ماشینی درون نقشه بازی قابل پیدا کردن بود. همچنین بدتر از همه این موارد،‌ شما دسترسی فراوان محدودی را به شخصی‌سازی ماشین خود داشتید و این یعنی خوب تر است اشتباه عنوان Most Wanted 2012 تکرار نشود؛ در حالی که ممکن است استودیو کرایتریون (Criterion) با کارتونی کردن Unbound اون را برای طرفدارانی که به دنبال یک بازی واقع‌گرایانه هستند، غیرقابل صبر کند!

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *