تصاویر لو رفته از ازدواج شگفت آور سارا و نیکا [+عکس و فیلم]

[ad_1]

تصاویر لو رفته از ازدواج شگفت آور سارا و نیکا فراوان زیاد در سانه‌ها و فضای غیر واقعی بازتاب حائز اهمیتی داشته. در ادامه با ما بمانید تا به جنبه‌های مختلف این داستان زیادتر بپردازیم.

سارا و نیکا فرقانی اصل، متولد ۸ مرداد ۱۳۸۳ در تهران هستند. این دو خواهر بازیگر که با سریال «پایتخت» به شهرت رسیدند، در حال آماده در سوئد زندگی می کنند. نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

افشاگری: ازدواج سارا و نیکا لو رفت

[+عکس خصوصی از شوهرها]

عکس سارا و نیکا با همسرشان

عکسی ویژه و پر از جزییات از سارا و نیکا که دلیل شده تا مجدد ذهن‌ها را به خود مشغول کند، توجه همه‌ی رسانه‌ها را به خود چلب کرده است. سارا و نیکا دوقلوی های پرحاشیه سینما و تلوزیون هستند. سارا و نیکا درسال 90 با بازی در سریال پایتخت چهره شدند. سارا و نیکا از سال 93 برای زندگی به خارج از سرزمین رفتند. سارا و نیکا در این زمان با عکس های نامتعارف جنجال زیادی در فضای غیر واقعی داشتند.

در عکس زیر شوهرهای سارا و نیکا را کنار آتش می‌بینید:

سارا و نیکا


سارا و نیکا، دوقلو های زیبا و دوست داشتنی که با حضورشان در سریال پایتخت در تمامی قطعه ها رنگ و لعابی متفاوت به این سریال بخشیدند! سارا و نیکا 17 ساله بیش از سنشان کنار دار شدند، حال خبر ازدواج این دوقلو ها در فضای غیر واقعی منتشر شده است!

پدر و مادر سارا و نیکا مقیم سرزمین سوئد هستند و اطلاعات معتبری درمورد آنها وجود ندارد. سارا و نیکا هم در سوئد زندگی می کنند و سالی 1 بار برای فیلمبرداری سریال پایتخت به ایران می آیند. آنها وقت فیلمبرداری که چند ماه طول می کشد، درکنار پدربزرگ و مادربزرگ خود زندگی می کنند.

عکسی از سارا و نیکا با پسر غریبه که فراوان در فضای غیر واقعی جنجالی شد را ببینید:

ساراونیکافرقانیدرپشتصحنهپایتخت6

اولین تجربه وجود هنری سارا و نیکا به سریال «مجدد زندگی» به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۸۴ بر می گردد که ۹ ماهه بودند و در اون سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند؛ یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده ای مذهبی زندگی می کرد.

آقای رسول حاتمی بر پایه شناختی که از این خانواده در سریال مجدد زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو خوب نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

پرستو صالحی و ثریا قاسمی 2

پرستو صالحی، بازیگر مجموعه مجدد زندگی با انتشار تصویری از خود در کنار ثریا قاسمی که بالا می‌بینید، نوشت:

باورتون میشه این نیم وجبیه خوشگل یکی از دوقلوهای سریال پایتخته اون وقت تو سریال ما (مجدد زندگی) انقدی بودن سارا و نیکا یادش به خیر

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همیشه در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال آماده هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

این دو خواهر در مقطع دبیرستان درس می خوانند. آنها برای وجود در سریال، فشرده درس می خوانند و زودتر از سایر علم آموزان امتحان می دهند.

سری اول سریال پایتخت در نوروز ۹۰ از شبکه یک پخش شد، آرام با دوره های دو، سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر بازی در «پایتخت» بود. در این سریال سارا و نیکانقش فرزندان نقی ساده را بازی می کنند.

اینکه برای چی این ازدواج شگفت آور بوده را می‌توان حتی از زبان محسن تنابنده هم شنید که در سریال هم سناریو بخاطر سن کم این دو بازیگر یعنی سارا و نیکا فرقانی اصل تغییر می‌کند…

ویدئوی نظر محسن تنابنده درباره ازدواج سارا و نیکا را ببینید:

سن کمی داشتند!

⇐اخبار زیادتر:


[ad_2]